Narodnjaci, za i protiv.

Started by AVENDON, 27-05-2006, 20:02:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

willie the scot

narodnjaci su samo simbol bahatosti,bacanja smeca kroz prozor,svadjanja u skupstini...ali kada ti je drzava ugrozena ne zelis da ti je sopstveni narod(citaj-nedostojni pripadnici istog) dodatno slabi pricom kako je njegova civilizacija retrogradna i zaostala,i da je u redu ako je preplavi neka druga naprednija...pogotovo ako to dolazi iz prosvecenijeg dela naroda...sta nam onda preostaje.to vi koji ne dolazite iz pogranicnih podrucja i koji niste osetili "toleranciju" nasih neprijatelja ne mozete da razumete.

Vampire 666

Quote from: willie the scot on 10-06-2006, 09:09:27
...sta nam onda preostaje.to vi koji ne dolazite iz pogranicnih podrucja i koji niste osetili "toleranciju" nasih neprijatelja ne mozete da razumete.

U kom svetu ti zivish? Danas je 2006, a ne 1941 ili 1993!

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 09:55:14
Quote from: willie the scot on 10-06-2006, 09:09:27
...sta nam onda preostaje.to vi koji ne dolazite iz pogranicnih podrucja i koji niste osetili "toleranciju" nasih neprijatelja ne mozete da razumete.

U kom svetu ti zivish? Danas je 2006, a ne 1941 ili 1993!

i ja stvarno pomislim da vi ne mozete da ukapirate neke stvari... :( :(

willie the scot

Quote from: nasty girl on 10-06-2006, 10:45:49
Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 09:55:14
Quote from: willie the scot on 10-06-2006, 09:09:27
...sta nam onda preostaje.to vi koji ne dolazite iz pogranicnih podrucja i koji niste osetili "toleranciju" nasih neprijatelja ne mozete da razumete.

U kom svetu ti zivish? Danas je 2006, a ne 1941 ili 1993!

i ja stvarno pomislim da vi ne mozete da ukapirate neke stvari... :( :(
upravo o tome pricam,ne mozes da razumes ako to nisi osetio na svojoj kozi.mislis da je dovoljno biti ispravan i samim tim da mozes da ocekujes neku pravdu.to je velika zabluda citavog srpskog naroda,po tom principu smo vodili i politiku.covece,cak nam se i himna zove boze pravde.za pravdu na zemlji covek sam mora da se izbori.po tom pitanju sam apsolutni pragmatik.

Vampire 666

no vratimo se na temu....
da li je iko ikada gledao VIP na BN-u

jedna mala digresija... da nema djavola ne bi ni crkva potojala...da nema narodnjaka mi metalci ne bi imali kome da se smejemo i koga da pljujemo...

willie the scot

ima jedna fenomenalna emisija,jos boljeg naziva-svijet renomea.ha,ha,ha...

nasty girl

ja ne vidim razlog zasto bismo se mi smejali ljudima koji slusaju narodnjake i ljudima koji pevaju narodnjake???? :`? :`?


to je sve stvar slobodne volje, mozda se nekom od clanova foruma ne svaja metal pa ga ne pljuje toliko koliko ti pljujes te narodnjake... i na kraju krajeva i ti ljudi moraju da zaradjuju pare... :K :!

Vampire 666

u tome i jeste razlika...metalci uglavnom ne sviraju zbog para(mada ima i takvih)...

willie the scot

uoci razliku:narodnjak-miroslav ilic,kreten:sako polumenta.svijet renomea,ha,ha,ha...

Vampire 666

razlika je ocigledna. miroslava ilica ne volim zbog toga sto mi se ne svidja taj zvuk(to je pitanje ukusa), a oni kreaturu ne mogu ni da pogledam, a kamoli da slusam(to je pitanje kuture)...

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 11:20:09
u tome i jeste razlika...metalci uglavnom ne sviraju zbog para(mada ima i takvih)...

SAM SI REKAO DA IMA I ONIH KOJI SVIRAJU ZBOG PARA...

Quote from: willie the scot on 10-06-2006, 11:25:43
uoci razliku:narodnjak-miroslav ilic,kreten:sako polumenta.svijet renomea,ha,ha,ha...

RAZLIKA JE OGROMNA.... :lol: :lol:

Vampire 666

O.K Kod narodnjaka je odnos komercijala-iskreni pevaci iz ljubavi prema muzici 9:1, a kod metalaca je 2:8....

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 08:48:04
Da ne bude da ja opet ne volim bosance Palma je jos gora, samo shto je loshija slika pa nikad ne zastaqnem na njoj...

Ima Palma i trenutke kad ne idu narodnjaci veæ i druga muzika-strana i domaæa komercijala.Istina, ne mogu se setiiti da li sam nekad zakaèio metal na Palmi, ali ko zna-mo¾da ima i toga.
Nebitno, i dalje mislim da izvorna narodna muzika i stari narodnjaci mogu da se slu¹aju sa u¾ivanjem i bez tangiranja da li si seljak ili ne ako to slu¹a¹-ako ti se slu¹a, slu¹aj!®ivi i pusti druge da ¾ive! :happy:
Èinjenica je i da su metalci mnogo iznervirani ¹to ima mnogo narodnjaka na TV-u, a da narodnjake boli uvo ¹to ne slu¹aju metal nigde ( pa ni na TV-u ).Ali, sve se to mo¾e re¹iti na normalan naèin:metalci, slu¹ajte metal na kompu, CD-u i ostalim muzièkim uredjajima!Narodnjaci, u¾ivajte na splavovima i gledajte TV sa narodnjaèkim pesmama i u¾ivajte za svoju du¹u!Nema potrebe praviti dodatne sukobe i podele medju nama jo¹ i zbog muzike! >:(
©to se mene tièe, veæ sam napisao da volim da slu¹am razlièitu muziku, da mo¾e da mi bude vrh provod i uz metal i uz narodnjake i uz sva¹ta-ne¹to!Nije stvar u muzici, veæ u tebi, ekipi koja je sa tobom i oko tebe.Kad je to super, boli me koja se muzika slu¹a! ( samo da nisu hrvatske i ¹iptarske nacionalistièke, to zaista ne mogu nikako da svarim!!! )

cvjetic

a zar nije dosadno da se ovako pljujete?ja fino kazem da ima dobre muzike u svakom zanru,a ti vampir si u pravu kad kazes da je rok ljubav,a narodna propaganda!uostalom,meni je zao sto su lordi pobijedili na eurosongu zbog marketinskog trika,a ne pjesme koja je btw  :smile: !inace,cisto da ne mislis kako se petljam u nesto sto ne razumijem,moj brat je u tom heavy fazonu kao i ti,tako da dopire to do mene!  P.S.bosno,vidim da branis BN!da se ne znamo mozda? :`

nasty girl

Quote from: vladimir on 10-06-2006, 12:40:53

Ima Palma i trenutke kad ne idu narodnjaci veæ i druga muzika-strana i domaæa komercijala.Istina, ne mogu se setiiti da li sam nekad zakaèio metal na Palmi, ali ko zna-mo¾da ima i toga.


neces mi verovati ali na palmi zna biti i neki rokic kao na pr. gansi... :roll: :roll: