Narodnjaci, za i protiv.

Started by AVENDON, 27-05-2006, 20:02:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Vidi ovako, ja sam iz Sarajeva. U Srbiji se mozda znalo ko je iz kog grada, ali za Sarajlije je to sve bio "beogradski rok". Samo o tome govorim. A termin beogradski rok je podrazumevao drugaciji zvuk, u odnosu na sarajevski. Ali sad sam vec opasno off topic... :>

Darker

Zato æemo diskusiju nastaviti ovde: http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=1492.0

Adonis_Vernalis

A da li je ova tema sada zakljucana, ili mozemo jos uvek da pisemo za i protiv narodnjaka i time pokusavamo da izmislimo rupu na saksiji?

@ Willie the Scot: hvala...  :angel:

Darker

Mo¾emo, a mo¾emo i da ka¾emo ne¹to za i protiv r'n'r-a u onoj drugoj temi, ¹ta se kome vi¹e sviða :> :>
Neæemo je zakljuèavati jo¹ :wink:

Roben

ја сам за народњаке
кад се попије само су народњаци права ствар   :ziveli :ziveli :ziveli :V :V :V

Maslacak

Sto je ziv dokaz da nikako ne valja da se pije :luda

Roben

треба да се попије нарочито с другарима  :ziveli :ziveli :ziveli

krajina


rodiæ

ja sam za narodnjake,ali stare dobre:halida muslimoviæa(nove ne),h.Be¹liæa,angela dimova(car),¹erifa konjeviæa,ferida abdiæa(izadji mala,izadji mala,izadji bar na èas...),staru lepu brenu.to su pesme.a kad odem u Korèagin obavezno naruèim:"prodjoh bosnom kroz gradove"i"vi¹egrade grade"i ostale uglavnom ne znaju da pevaju.onda te pesme naruèim kad odem u zavièaj:"stoj jarane","mi bosanci delije","snegovi beli"(h.be¹liæ),"tvoje oèi plave"(f.abdiæ)i naravno"nema raja bez rodnoga kraja"! :PI       a onda ako mi je dru¹tvo tu bude :ziveli                                                                                             

Roben

Quote from: rodiæ on 03-04-2007, 12:29:04
"stoj jarane"                                                                                           
:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
омиљена песма мог најбољег друга а и моја наравно
обавезно се пушта кад се   :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli

rodiæ

to je moja himna!(stoj jarane) :PI

wolfeitzckie


MaliZmaj

mislim da su sva objasnjenja suvisna ........ narodnjaci ... fuj  :bljak: :bljak: :bljak: :bljak:

malena

Ja sam za narodnjake,mada to nije muzika koju non-stop slusam ali u odredjenim prilikama pa naravno da ne moze bez narodnjaka.

Vampire 666

...uvek moze bez seljanije...