Narodnjaci, za i protiv.

Started by AVENDON, 27-05-2006, 20:02:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

Pa Darker ovde nisam ni spomenula muslimane.... :embarrased:
Ali nije tacno da su u Bosni sve orijentalni zvuci,i da Bosna nije kulturno razvijena....ima Bosna bogatu kulturu za to kolika je.....imamo i mi tamo izvornu muziku,igru.....a zacetnici bosanskohercegovacke kulture su Srbi....kad su Srbi igrali gradske igre po Banjaluci,Sarajevu,Mostaru....muslimani nisu ni postojali...tako da je to laicki receno.....eto samo da se nesto kaze....
Slusaju se ovi nasi "narodnjaci" i sire....npr.u europskoj Hrvatskoj!!!!! :) :) Oni koji tvrde da poticu od Austrougara,bla,bla,bla.....ne mogu svoju djecu izvuci iz diskoteka u kojima gostuje Seka Aleksic!!!!!!

A sto se tice pitanja:Sta su narodnjaci??   Pa vise stvarno ne znam.....

Ma OK.Vampire Znam da ti je djevojka Bosanka... :wink: I bas sam razmisljala.....sta ce da ti uradi kad procita.... :ohwell:

Vampire 666

#46
Mislim da je Vladimir lepo rekao sta su narodnjaci...

Sto se mene tice, mi Vampiri smo vrlo zilavi i rodjeni avanturisti, pa nas impulsivne Bosanke verovatno bas zbog toga i privlace(izazov je to).... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

lijepa bosanka

Ma sta ces kad smo tako impulsivne....energicne.... :lol: :lol: :lol: :lol: Ne damo na sebe i na svoje!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E dosta smo ti i ja izrazili svoje misljenje o ovoj temi.....pustimo sad malo druge da vidimo sta misle.... :wink: :wink:


Vampire 666

Ma mi smo cool. Ostali se prave pametni i samo cute(velika vecina).Umesto da iznesu svoje stavove, nekriticki se opredeljuju za neki od nashih pa onda navijaju.Ti i ja smo budale sto im pruzamo zabavu...za dz...

lijepa bosanka

 :lol: :lol: :lol: :lol:  :wink: :wink: :wink:   Mora i to neko!!!!!! :> :> :> :>

nasty girl

#50
Quote from: Vampire 666 on 04-06-2006, 22:13:06
Ma mi smo cool. Ostali se prave pametni i samo cute(velika vecina).Umesto da iznesu svoje stavove, nekriticki se opredeljuju za neki od nashih pa onda navijaju.Ti i ja smo budale sto im pruzamo zabavu...za dz...

Quote from: lijepa bosanka on 05-06-2006, 08:05:20
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: Mora i to neko!!!!!! :> :> :> :>

Bilo je vreme da se opametite... :> :> :>

Quote from: lijepa bosanka on 04-06-2006, 14:29:20
Ma pusti nasty......mi znamo..... :neutral:
A to sto ce neko da me mrzi ........procitaj moj potpis... :angel:.

Ma kako nas mrzili mi smo tu gdje smo......i ako nece da se druze sa nama ne moraju,ali ne znaju sta propustaju..... :wink: :wink:

Ja sam se vec navikla da su ljudi takvi i da se ne menjaju.... :'( :'( :( :(

Quote from: lijepa bosanka on 04-06-2006, 14:29:20
P.S. Dogovor za kafu vazi!!!! :wink: :wink:

Znaci dolazim na kafu.... :wink: :wink: :wink:


Bred kada bude video ovo ima sve da nas podavi ... :blink: :blink: :blink:

vladimir

Quote from: nasty girl on 05-06-2006, 09:28:06
Quote from: lijepa bosanka on 04-06-2006, 14:29:20
P.S. Dogovor za kafu vazi!!!! :wink: :wink:

Znaci dolazim na kafu.... :wink: :wink: :wink:


Bred kada bude video ovo ima sve da nas podavi ... :blink: :blink: :blink:

Podavicu vas ja ako ne dodjete da pijete kafu kod Darkera i mene u kafanu! :twisted: :twisted: :lol:

Darker

Naravno, i onda posle pete ture pića, Bosanka sa suzom u očima krene da peva Vampiru:Sećaš li se lepi grome moj, kako je forum pod nama pucaoooo :lol: :lol: :lol: :lol:
QuoteDarker=Angel Of Death
Archangel, dark angel, lend me thy light, through deth's wale 'till we have heaven in sight... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Vidim ja da i ova tema ode u q...
Aaaaaaaaaaaalllllllllllooooooooooo, ljudiiiiiiiiiiiiiii, neeee Bosnaaaaaaaaaaa, NARODNJACI!!!!!
Sem ako nije reč o Bosanskim narodnjacima? :twisted:
Elem, sem europske Kroacije, najbrojni stranci u Guči i na Novoj godini su Slovenci, ne? Zakaj mal o tom ne bomo popričali?(Sad se oni sa Slovenačkog foruma krste :lol: :lol: :lol:)

lijepa bosanka

Quote from: Darker on 05-06-2006, 10:51:21
Naravno, i onda posle pete ture piæa, Bosanka sa suzom u oèima krene da peva Vampiru:Seæa¹ li se lepi grome moj, kako je forum pod nama pucaoooo :lol: :lol: :lol: :lol:

Da....da.....a Vampire......me nadglasa!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma vazno je da bude veselo!!!!!  :P :P :wink: Samo.....kad ce ta kafana vise?!! :>

I sto kazete ti i vladimir......da smo mi zivi i zdravi!!!!!! :angel:

Vampire 666

Poznato je da su slovenci najvece pck na Balkanu. Iza te njihove ugladjene evropejske licnosti krije se teska seljacina. Verujem da bi posle litre rakije lumpovali vise nego bilo ko drugi,uz one najgore narodnjake...

vladimir

Quote from: lijepa bosanka on 05-06-2006, 11:16:42
I sto kazete ti i vladimir......da smo mi zivi i zdravi!!!!!! :angel:

Da smo živi i zdravi...

Quote from: Vampire 666 on 05-06-2006, 11:21:45
Poznato je da su slovenci najvece pck na Balkanu. Iza te njihove ugladjene evropejske licnosti krije se teska seljacina. Verujem da bi posle litre rakije lumpovali vise nego bilo ko drugi,uz one najgore narodnjake...

Konačno, brate, razmišljaš kao pravi Srbin! Imaš karton vinjaka kod nas u kafani! O0

Darker

Ne diraj  mi Sloveniju!!!!!!! >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D  sad æu se popi*kam s tobom!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Elem, Vladimire, ja ne znam kako ga ti ranije nisi zgotivio, vampir je jedina srpska (i sad se ponosno busam u maljave grudi junaèke) reè u svetskoj upotrebi!!!!
A ¹to se ove teme tièe, jo¹ koji post pa...

Bred

#57
Bred vidi da vi skrecete sa teme... Dopunu ovu poruke ocekujte veceras kad je pazljivo procitam :>

Vampire 666

#58
Evo konacnog odgovora na pocetno pitanje-Narodnjaci da, ali ne kao zabava za nas vec sredstvo kojim cemo pokoriti svet. Razmislite, pola litre rakije i neki teshki narodnjak mogu proizvesti zasrasujuce dejstvo na nekog balkanca, a kamoli na nekog ko nije prirodno imun...


vladimir

Quote from: Darker on 05-06-2006, 12:02:31
Elem, Vladimire, ja ne znam kako ga ti ranije nisi zgotivio, vampir je jedina srpska (i sad se ponosno busam u maljave grudi junaè«¥) reè µ svetskoj upotrebi!!!!

Sad si mi izbio mog skrivenog keca u rukavu kojim bih Vampira proglasio Srbendom! :ninja:

Quote from: Vampire 666 on 05-06-2006, 14:40:05
Narodnjaci da, ali ne kao zabava za nas vec sredstvo kojim cemo pokoriti svet. Razmislite, pola litre rakije i neki teshki narodnjak mogu proizvesti zasrasujuce dejstvo na nekog balkanca, a kamoli na nekog ko nije prirodno imun...

Matori, I think this is the beginning of a beautiful friendship... :twisted:  Moraćemo kod nas u kafani da napravimo tajnu taktiku za pokoravanje sveta!Srbija do Tokija! :lol: