Narodnjaci, za i protiv.

Started by AVENDON, 27-05-2006, 20:02:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ksenija

Quote from: Vampire 666 on 05-06-2006, 11:21:45
Poznato je da su slovenci najvece pck na Balkanu. Iza te njihove ugladjene evropejske licnosti krije se teska seljacina. Verujem da bi posle litre rakije lumpovali vise nego bilo ko drugi,uz one najgore narodnjake...
veruj da to i rade,znas koliko znam slovenaca koji nijednu novu godinu ne propustaju u beogradu i rezervisu i najranije sva mesta gde su oni najgori narodnjaci...pa ti vidi..
al ih vala nasi i posteno oderu za to...pocev od taksista... :lol:

Vampire 666

Mala digresija....Ja jesam Srbijanac i ponosim se time, madjutim nisam Srbin vec Vlah...

S obzirom da je Balkan vec pokoren bez nekog posebnog plana, nece biti tesko ni ostatak Evrope, samo treba malo to institucionalizovati posto ovi zapadni evropljani vole da sve bude po zakonu i pisanim pravilima...

pop

Ljudi, ova tema je kao vechita borba dobra i zla... Tako i mjuzu treba deliti na dobru i loshu.
O ukusima ne vredi diskutovati, ali o neukusu, prostakluku, primitivizmu i svemu shto ide uz pominjanu psihodelichnu emisiju na vashar-televiziji, definitivno treba.
U shta ce se ova zemlja izroditi kad one zvezdice porastu, ne zelim ni da pomishljam... Treba imati ili IQ vinske mushice ili neku do jaja veliku kintu od bosova vasharishta, pa tako neshto opravdavati.


Bred

Jel ste se zabavili? Lepo. Dosta vise. Svaki sledeci post koji nije usko vezan za temu brisem, lepo ste iskoristili moju sprecenost da za vikend pristupim netu.
LB, ne treba mnogo da se potresas zbog vampira, ako malo bolje proanaliziras njegove postove mozes zakljuciti da on voli da udara kontra I pecka koga god stigne, garantujem da se isto ponasa I na metal forumu sa mnogo vecom dozom agresivnosti. Ja sam se sto se toga tice “iskalio” I ne trzam se mnogo a ti moras da naucis da savladas svoju impulsivnost I svakom odgovoris na finjaka. :wink:
VampirU, gotovo sam siguran da si namerno spomenuo Bosance u ovoj temi da bi isprovocirao LB kao I da si namerno skrenuo u off, pogotovo zato sto znas tacno sta znaci I kad se zalazi u offtopik za razliku od vecine clanova na forumu koji nemaju toliko forumaskog iskustva. Ali pazi, sve ima granicu a I moje strpljenje nije neograniceno…
Vesti na naslovnoj uredjuje Administrator a on I odlucuje sta ce I koliko dugo biti na index strani foruma za sta sve postoje razlozi kojima vi ne morate da se zamarate a jedini cilj je napredovanje, reklamiranje I podizanje kvaliteta ovog jos jako mladog foruma.
Forum je mesto za diskusije pa I sukob misljenja. Uz maximalnu toleranciju sagovornika I ophodjenje koje je u skladu sa osnovnim kulturnim postulatima.Ne mozemo ocekivati da se dvi sloze sa nama, ni na forumu, bas kao ni u stvarnom zivotu. Ali od rasprava ne treba bezati mada ih I ne treba shvatati kao svadje vec samo kao ARGUMENTOVANU razmenu misljenja I nije ni strasno nekad priznati da vam je suparnik po misljenju na kraju ispao u pravu :wink:
Da se vratimo temi-pretpostavljam da je autor teme z ai protiv narodnjaka mislio na danasnje turbo polk pevace a ne na izvornu narodnu muziku ali to ce nam vec on/a razjasniti kad se pojavi.
Folk muzika je postala sastavni deo naseg zivota a o razlozima pojave, rasirenosti I popularnosti turbo folka ste/smo ucili na sociologiji. CINJENICA je da se na 99,9% svadba I ispracaja slusa narodna TURBO FOLK muzika kao I da oni koji najvise pljuju po narodnjacima, kada se nadju u kaficu npr, itekako mesaju uz Stoju, Cecu, JK I tome slicno sto je licemerje bez presedana ali ja I to razumem. Samo ne podnosim moralne pridike od strane tih osoba “mesalica” :>
Grand? O otome se moze otvoriti nova tema. NIkakav edukativan karakter ta emisija nema osim da zabavi siroke narodne mase. Pogledajte samo publiku, sve ce vam biti jasno…
Ono sto je pitanje- kako ljudi mogu da se “pale” na takvu vrstu muzike I jos debilnije tekstove pesama, da sad ne nabraja sve bisere? Danas su svi stihoklepci-I oni koji imaju smisla za pisanje I oni koji nemaju. Meni ako se svidi TEKST pesme, ako je bogat sadrzajem, ako ima neki po(r)uku – nie mi bitno da li je narodna, rok, zabavna ili metal pesma.

lijepa bosanka

NEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zasto opet mene prvu opominjes!!!!  :`? :'( :'(
Nisam kriiiiiva!!!!!!   :> :> Ali sta da se radi-svijetu se ne moze ugoditi.... :C

:H :H :H

Vampire 666

#65
...i onda je Veliki Shtrumf odrzao propoved( :F) svojim mladim i naivnim ucenicima... :Bog :Bog :Bog

Ne znam ni jednu narodnjacku pesmu koje je evoluirala dalje od on/ona me je prevario/ostavio/voli/nevoli... :Z

Sara

Ahhahahahaha..... Kako dobar smajli...

Vampire, nisu bas sve u tom fazonu... Seti se samo one kvltne o nemackom zatvoru....

(evo i ja malo da offtopicujem)

vladimir

Ili "Jeremija pali topa..."-Tozovac. :Z

pereca

Ali to sto bosanci otpevaju, u Srbiji slusaju.  :wink:

Vampire 666

Takvih pesama ima manje od procenta...

lijepa bosanka

Od mene samo ovoliko  :sealedlips: !! :OFF (ovaj mi se smajli najvise svidja)  :) :) :)

willie the scot

poboogu,kakva rasprava...pretrazujem malo forum i naidjoh na ovo...ti ljepojko s one strane drine...oklen si ti?mi smo bona zemljaci...

lijepa bosanka

eee......pa ima nas..... :wink: Vampire ce sad da poludi od nas(Bosanaca)......ovo mu je gore od gloga,krsta ili bijelog luka!!!!! a jos se i narodnjaci slusaju na cijeloj teritoriji bivse Yuge..... :lol2: :lol2: :lol2:
Jel' vidis kako nas prozivaju po forumu??  Tuga...... :( 

A za ono ko smo...odakle....preko PM!!! Vazi?? :) :wink:



willie the scot

za mene je rock&roll nacin zivota... :lol2:sve al` saban...na njega sam slab...i miroslav ilic...to je filozofski izbor...skoro kao egzistencijalisticko pitanje...imam druga iz skole koji slusa narodnjake iz protesta,a drugi miksuje metaliku i sabana na zurkama...dva genijalca koje obozavam.jedino sto ne  odobravam je iskljucivost,bez obzira sa koje strane dolazi.da je americi saban ne bi se klinci ubijali po skolama...al`ima i rock svojih argumenata,recimo strairway to heaven-live,jimmy page-ov  gitarski solo od 8 min.,da stanem na tome... 

lijepa bosanka

 :] :] :] Bravo,zemljace!!!!

E stavrno si me odusevio komentarom!!!!! :happy: Upravo sam i ja pokusavala stalno da kazem da ne volim tu iskljucivost,ali neki nisu htjeli da me razumiju... jednostavno svako ima svoj,kako ti rece "filozofski izbor"!!! 

Jos jednom bravo,bravo...... :] :]