Narodnjaci, za i protiv.

Started by AVENDON, 27-05-2006, 20:02:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

Ma vi neodredjeni ste kao sad najpametniji...vas izbor...nikad ni u cemu nisam voleo biti u sredini.

willie the scot

vrlo sam odredjen.sviram el.gitaru,volim led zeppelin i heavy metal,ali posle 5 piva vise mi prija saban nego bruce dickinson.

nasty girl

Quote from: lijepa bosanka on 06-06-2006, 23:13:53
eee......pa ima nas..... :wink: Vampire ce sad da poludi od nas(Bosanaca)......ovo mu je gore od gloga,krsta ili bijelog luka!!!!! a jos se i narodnjaci slusaju na cijeloj teritoriji bivse Yuge..... :lol2: :lol2: :lol2:
Jel' vidis kako nas prozivaju po forumu??  Tuga...... :(

A za ono ko smo...odakle....preko PM!!! Vazi?? :) :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Quote from: willie the scot on 07-06-2006, 12:50:02
vrlo sam odredjen.sviram el.gitaru,volim led zeppelin i heavy metal,ali posle 5 piva vise mi prija saban nego bruce dickinson.

tako to ide posle 5 piva... :twisted: :twisted:..meni su dovoljna i dva... :embarrased: :embarrased:

pozz za zemljaka.. :> :> :>

willie the scot

bosnia do tokia!!!sta rade ovi bosancerosi,gde god se nadjemo intelektualna smo elita.pozdrav za nasty girl plisanog srca :wink:

Vampire 666

Kore me da idem mnogo  :OFF, pa cu iskulirati gluposti napisane u prethodnih par postova...

Nego nesto konstruktivno da kazem o ovoj temi..... :Z :PI :Z :PI

vladimir

Quote from: willie the scot on 07-06-2006, 13:31:01
bosnia do tokia!!!sta rade ovi bosancerosi,gde god se nadjemo intelektualna smo elita.

Da, da, sluèajno znam nekoliko ( èitaj:sto ) viceva o Bosancima kao intelektualnoj eliti! :lol: :lol: :lol:  Pozdrav za sve bosanske Srbe na ovom forumu, mnogo vas volim! :)

willie the scot

kao cetnik po  rodjenju i opredjeljenju moram uzvratiti bratski pozdrav :Z....do konacnog pripajanja srpskih zemalja zapadno od drine matici!

nasty girl

Quote from: vladimir on 07-06-2006, 18:11:44
Pozdrav za sve bosanske Srbe na ovom forumu, mnogo vas volim! :)

Volimo i mi tebe!!!!!  :smile: :) :>

lijepa bosanka

Quote from: vladimir on 07-06-2006, 18:11:44
..... Pozdrav za sve bosanske Srbe na ovom forumu, mnogo vas volim! :)

:* :* :*

Quote from: willie the scot on 07-06-2006, 18:51:02
kao cetnik po  rodjenju i opredjeljenju moram uzvratiti bratski pozdrav :Z....do konacnog pripajanja srpskih zemalja zapadno od drine matici!

A tako znaci..... :wink: :P

pereca

Pa da, sad vise nismo tako losi.
Ma, `ajmo u kafanu. Pa cemo tamo o ovome. :Z

Darker

I tako...
Iskljuèivo zavisi od okru¾enja u kom raste¹ ¹ta æe¹ slu¹ati i voleti. Ako tvoji ne skidaju pinka sa Tv-a + narodnajci na radiu, a dru¹tvance seèe vene na "Jutro je, jutro je kad te nema..." ,bla bla i ne oèekujem ni¹ta drugo...
A daleko od toga da posle 5 piva mogu samo ©abana ili ne znam ni ja kog kurtu-murtu da slu¹am.
Quotesviram el.gitaru,volim led zeppelin i heavy metal,ali posle 5 piva vise mi prija saban nego bruce dickinson.
©ta fali Black dog-u posle 5-og piva??? O0 O0

vladimir

Pivo... ( sad bi ovde trebalo da stoji smajli koji balavi kao Homer Simpson kad kaze "Donuts!" ) :PI
Posle 5 piva pocinje da me boli uvo...

Vampire 666

Slazem se sa mracnim u potpunosti...Mislim, ko zana (s obzirom da sam odrastao u jednom malom selu) kakva bi kreatura postala od mene da mi cale i keva nisu rockeri bili u mladosti i da nisam bio oruzen caletovim plocama iz sedamdesetih(Dugmici, Cepelin, Bora, Stounsi, Bitlsi...). Definitivan uticaj na mene je ucinila video kaseta moje tetke sa koncertom mejdena...

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 08-06-2006, 08:15:53
Slazem se sa mracnim u potpunosti...Mislim, ko zana (s obzirom da sam odrastao u jednom malom selu) kakva bi kreatura postala od mene da mi cale i keva nisu rockeri bili u mladosti

Sedeo bi ispred zadruge, pio pivd¾ana i jeo kobasice s' lukom dok u pozadini ide neki HC narodnjak. :twisted:
©ala mala,-ko zna, ¹ta bi bilo kad bi bilo! Nije pitanje ¹ta bi bio veæ ¹ta æe¹ postati!


Bred

 :OFF

Vampir, verujem da bi daleko dogurao...  :K