Narodnjaci, za i protiv.

Started by AVENDON, 27-05-2006, 20:02:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

willie the scot

long live the shaban!da se vi kulturni nesto pitate srbija i srpstvo bi odavno otisli u k***c! :Z(copyright:viljuska,lepa sela)...da,da,to je ta neprevazidjena boljka  moram da budem drugaciji pa makar patio od istih predrasuda kao oni od kojih zelim da budem drugaciji...prelezao sam od to,doduse sa 15 godina...ja ne podrzavam narodnjake,ni pink,niti mislim da iko normalan u privatnosti svog stana moze da uziva u njima,ali mi vrlo smeta kada neko kroz narodnjake zeli da ispolji prikrivenu netrpeljivost i gadjenje prema svom narodu i svojoj kulturi koja je mnogo vise od ovoga sto se servira na pinku.ako ti bar na jedan trenutak poistovetis srpski narod sa grand zvezdama upao si u isti pattern po kojem oni funkcionisu,i mozes istog trenutka da se prijavis za gore pomenuti show.

Vampire 666

kultura i grand su antonimi

yeca


vladimir

Quote from: willie the scot on 08-06-2006, 15:46:30
long live the shaban!da se vi kulturni nesto pitate srbija i srpstvo bi odavno otisli u k***c! :Z(copyright:viljuska,lepa sela)...da,da,to je ta neprevazidjena boljka  moram da budem drugaciji pa makar patio od istih predrasuda kao oni od kojih zelim da budem drugaciji...prelezao sam od to,doduse sa 15 godina...ja ne podrzavam narodnjake,ni pink,niti mislim da iko normalan u privatnosti svog stana moze da uziva u njima,ali mi vrlo smeta kada neko kroz narodnjake zeli da ispolji prikrivenu netrpeljivost i gadjenje prema svom narodu i svojoj kulturi koja je mnogo vise od ovoga sto se servira na pinku.ako ti bar na jedan trenutak poistovetis srpski narod sa grand zvezdama upao si u isti pattern po kojem oni funkcionisu,i mozes istog trenutka da se prijavis za gore pomenuti show.

Matori, vidi se da si moj èovek! 8) Idemo na pivo kad se zavr¹i junski rok!Uvek mi je puno srce kad sa èetnikom idem na pivo! :Z

Darker

Quote from: willie the scot on 08-06-2006, 15:46:30
long live the shaban!da se vi kulturni nesto pitate srbija i srpstvo bi odavno otisli u k***c! :Z(copyright:viljuska,lepa sela)...da,da,to je ta neprevazidjena boljka  moram da budem drugaciji pa makar patio od istih predrasuda kao oni od kojih zelim da budem drugaciji...prelezao sam od to,doduse sa 15 godina...ja ne podrzavam narodnjake,ni pink,niti mislim da iko normalan u privatnosti svog stana moze da uziva u njima,ali mi vrlo smeta kada neko kroz narodnjake zeli da ispolji prikrivenu netrpeljivost i gadjenje prema svom narodu i svojoj kulturi koja je mnogo vise od ovoga sto se servira na pinku.ako ti bar na jedan trenutak poistovetis srpski narod sa grand zvezdama upao si u isti pattern po kojem oni funkcionisu,i mozes istog trenutka da se prijavis za gore pomenuti show.
Ok, odosmo u politiku. Jer da bih poistoveæivao (ne)kulturu sa narodom neophodna mi je politika. Daklem, nesreænim spletom okolnosti sam danas bacio okce na skup¹tinu... To su NARODNJACI!!!!!! Mislim na sve, ali pre svega na radikale...
nadam se da sam bio jasan, i da, poistoveæujem srpski narod sa narodnjacima, mislim da je 200 000 ljudi na cecinom koncertu reprezentativan deo naroda, a 40% radikalnog raspolo¾enja naroda ne bih komentarisao...

Vampire 666

...sve su to pokazatelji retrogradnosti srpskog naroda u svakom pogledu...i to Ovde u SRBIJI, a ne negde drugde...

lijepa bosanka

Quote from: Darker on 09-06-2006, 00:40:47
...... ali pre svega na radikale...

:lol: :lol: :lol: 
Darker, :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1 :1

Pa jel' i od ove hocete napraviti politicku temu :! :`?


Bred


AquArius

 :OFF , ali istina mashina!

willie the scot

kad si vec pomenuo radikale,toma nikolic slusa bluz i veliki je obozavatelj hendriksa.ceca ima na koncertu 200000 ljudi od kojih 75% nemaju nijedan njen album,nego idu da se razvale k`o stoka.uopste,izjednacavanje radikalne stranke sa primitivizmom,a onda izjednacavanje radikalne stranke sa narodom je great rock&roll swindle koji su servirala gospoda koja se jeze na sam pomen srpskog nacionalnog interesa.to da za radikale glasaju prostaci,je najprostackija fraza od svega sto sam cuo u skupstini i van nje-dno dna jeftine politicke demagogije...ko se vise stidi sebe taj je emancipovaniji i vise evropske provinijencije...sto se tice toga da je pink odgovoran za duhovno posrnuce srpskog naroda,podsetio bih samo da u hrvatskoj ne postoji narodna muzika na tv-u ,a da svi seku vene za narodnjacima iz srbije..sto se tice ponasanja radikala u javnosti-politikanstvo requiers desperate measures.najostrije osudjujem.

lijepa bosanka

#100
Quote from: willie the scot on 09-06-2006, 15:30:22
kad si vec pomenuo radikale,toma nikolic slusa bluz i veliki je obozavatelj hendriksa.ceca ima na koncertu 200000 ljudi od kojih 75% nemaju nijedan njen album,nego idu da se razvale k`o stoka.uopste,izjednacavanje radikalne stranke sa primitivizmom,a onda izjednacavanje radikalne stranke sa narodom je great rock&roll swindle koji su servirala gospoda koja se jeze na sam pomen srpskog nacionalnog interesa.to da za radikale glasaju prostaci,je najprostackija fraza od svega sto sam cuo u skupstini i van nje-dno dna jeftine politicke demagogije...ko se vise stidi sebe taj je emancipovaniji i vise evropske provinijencije...sto se tice toga da je pink odgovoran za duhovno posrnuce srpskog naroda,podsetio bih samo da u hrvatskoj ne postoji narodna muzika na tv-u ,a da svi seku vene za narodnjacima iz srbije..sto se tice ponasanja radikala u javnosti-politikanstvo requiers desperate measures.najostrije osudjujem.
:] :] :] Zemljace..... :* :*


nasty girl

Quote from: willie the scot on 09-06-2006, 15:30:22
sto se tice toga da je pink odgovoran za duhovno posrnuce srpskog naroda,podsetio bih samo da u hrvatskoj ne postoji narodna muzika na tv-u ,a da svi seku vene za narodnjacima iz srbije..

potpuno se slazem sa tobom..pretprosle godine sam bila na moru u Hrvatskoj i ljudi masovon tamo seku vene za narodnjacima iy Srbije..sto je stvarno strasno... :P :P :P :P

yeca

Sta je tu toliko strasno???
To sto seku vene ili sto to rade za narodnjacima iz Srbije??
Sta, ti mislis da ih sve prevaspitas?????????  :K
Mis'im...

cvjetic

ha,ha,ha!braca hrvati su tuzili jednu njihovu stanicu sto pusta narodnjake,jer "siri opstu nekulturu i propagira seljakluk" !isuse,kako cemo u evropsku uniju!lose je sto oni slusaju nase "seljake",a svi se ovde loze na severininu shtiklu!bljak!

Vampire 666

Strasno je sto uopste slusaju narodnjake, a pogotovo nase! :shock