Narodnjaci, za i protiv.

Started by AVENDON, 27-05-2006, 20:02:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

Eno èastim te ja u Bolonji......ali ne bih da sam ovo proèitala :>.....medjutim ovog puta ti neæu uzvratiti grèevito.....naæe se jednom jo¹ neko ko æe braniti svoju naciju.....nego æu ti se dostojanstveno  :)....i voditi se onoim "pametniji popu¹ta",jer ne vrijedi......sa nekima raspravljati :ohwell:
Nemoj politiku da petlja¹ u ovo,tzv.sud u hagu pominje¹.....i sl.
....zato postoje druge teme,pa alo ¾eli¹--IZVOLI!!!!! :L
Mislim.......poka¾i bar malo po¹tovanja,prema zemlji u kojoj ¾ivi¹!!!!!

Vampire 666


lijepa bosanka


Darker

Quote"pametniji popu¹ta",jer ne vrijedi......sa nekima raspravljati
LB, jedan veeeeeeeeeeeeeeeliki poljubac za tebe :* :* :* :*
:> :> :> :>

lijepa bosanka

I ja tebi ¹aljem poljubac........ :*

anthony

Ljudi u petak sam bio u jednoj kafani: pevac, pevaljka, penjanje na sto, stolice, dobro pice, dobra hrana, dobro drustvo!!   :)  U subotu sam bio na jednom fancy mestu: _________, ___________, ___________, ____________, ___________, ( apsolutno nista osim dobrog drustva ne mogu da upisem na crtice)!!  :(   I, sta mislite gde mi je bilo lepse??

Bred

Toooo Anthony, reci im 

rade

Za - odredjene pesme - da  :~

Protiv - glupih tekstova i  iritirajuceg ritma (tipa - plitak potok, a reka duboka!!!???)   >:D

Coolgemini

Da,uzassss....ili mozda'' Ako imas cuku,ako imas herca...'''....Sta reci.... :K

Adonis_Vernalis

Da, ali je Karamela imao jednu genijalnu obradu gore navedenog pesmièuljka...

"Kratak patak, a ona duboka..."

I time je rizikovao da ga Biki-Siki izbombarduje svojim mesnatim ðuladima...

:shock

Darker

Quote from: anthony on 14-08-2006, 15:15:39
Ljudi u petak sam bio u jednoj kafani: pevac, pevaljka, penjanje na sto, stolice, dobro pice, dobra hrana, dobro drustvo!!   :)  U subotu sam bio na jednom fancy mestu: _________, ___________, ___________, ____________, ___________, ( apsolutno nista osim dobrog drustva ne mogu da upisem na crtice)!!  :(   I, sta mislite gde mi je bilo lepse??
batice, ja¹ta... Sa malom razlikom ¹to ja pljujem upravo ta fancy mesta gde pu¹taju narodnjake, a protiv kafanica sa dobrom klopom, atmosferom i tambura¹ima mogu da budem samo debil kad bih ne¹to negativno rekao... Uostalom, Vladimir zna moje omiljeno mesto kod Vuka :wink:

vladimir

Naravno, buraz!Idemo tamo cim prodje postmorska kriza! :V

Adonis_Vernalis

Narodnjaci, nego ¹ta!!!

Moram vam svima isprièati jednu skasku... ©ta æu kad sam drevan, pa mnogo toga pamtim, a biva tu pone¹to i interesantno...

Godina 1991. ili 1992. Ne znam ba¹ taèno. Ali, to be¹e prvi koncert Gypsy Kings-a u Beogradu. Ja sam bio student III godine i ¾iveo na Neimaru, preko puta faksa... Onaj isti Neimar koji krije sve one promajne vile i orgulje i senovite ulice i sve one kuæe u kojima bih voleo da opet ¾ivim...

Ja sam tada imao devojku, koja je imala sestru, koja je imala deèka, kojeg je mnogo volela, koji je bio muzièar, koji je predivno pevao, koji je poznavao mnogo ljudi, koji je na koncert ubacio bar 50 poznanika... I uðoh u Sava-Centar, a da mi niko nije tra¾io kartu... Studentski, nema ¹ta! Heh, niko mi nije rekao da moram da ponesem dvogled e da bih video scenu, ali nije bitno...

Posle koncerta - veèera. Moj "zet" naravno zna gde æe Gypsy Kings da veèeraju... strpao nas sve koji su pitali u svoja kola i odveo na neki splav na Adi... Valjda be¹e "Tri praseta"... Tamo je svirao Lepi Jovica sa svojim banditima...

Treba li da naglasim da su Gypsy Kings najobiènije seronje za Lepog Jovicu? Ne treba... Gledali su ga kao deseto svetsko èudo... a onim gitarama kojima d¾andrljaju najbolje bi bilo da pokriju sramotu...

Darker

 :K :K :K :K, extra!!! a posle koliko  :PI :PI :PI je to bilo? :> :> :> :>

sandric

Ma samo uz narodnjake covek moze totalno da se opusti....pa onda