Narodnjaci, za i protiv.

Started by AVENDON, 27-05-2006, 20:02:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

Ok.....mislim da te razumijem..... :confused: ( ¹ta æu moram.....mu¾ si mi....a kako sam rekla iz Balkanske porodice sam gdje se mu¹ka rijeè mora razumijeti i po¹tovati!!! :wink:)

Ali u svakom sluèaju ne ¾ivim narodnjake.....i ne bacam smeæe oko kante.....èak se extra zala¾em za èistoæu....eto npr.terori¹em sve po ulazu da ne bacaju smeæe i tako..... :embarrased:
Jesam li fina sad?  :C


willie the scot

da slusas,nego sta!fina,...da nisi fina ne bi te ni ozenio... :wink:

yeca

mala digresija ali da li ja to vidim jo¹ jednog farmaceuta + jo¹ jedna farmaceutkinja??  :V :)

lijepa bosanka

Ma yeco....ovo je posebna veza.....virtuelna!!!!!  :> 
Meni se samo tako i mo¾e desiti ljubav!!!! :(

Niko me ne voli..... Mo¾da su i zato narodnjaci krivi?! :lol2:

yeca

ajde bre glavu gore..
mo¾da se i iz te virtuelne veze stvori ne¹to ??
ko zna..

trinity

To joj i ja pricam
Ali ona je mnogo nepoverljiva da mi je znati ko te je toliko razocarao u muskarce
P.S. Cisto da pomenem narodnjake da ne bih bila  :OFF ja sam za njih mada ih privatno ne slusam vise volim klasiku Bah, Verdi, Vivaldi, moze i Mocart, ali kad izadjem u grad boga mi vidjena sam na splavovima

lijepa bosanka

Jesmo  :OFF ,ali jedan mu¹karac je kriv za to,mu¹karac kome sam vjerovala...... :'(....neko s kim sam provela 5 godina ¾ivota.... :sealedlips:
Ali moram ¾ivjeti dalje i pre¾iveæu to.....imam razloga.....a to je nada da æu se uskoro ponovo strastveno zaljubiti,jer to je najljep¹i osjeæaj!!!! :loptica

za narodnjake....
Ma i ja ih ne slu¹am.....posebno u toku ispitnog roka,jer oni mi slu¾e za razbribrigu,onako da se s vremena na vrijeme opustiim u dobrom dru¹tvu....

willie the scot

Quote from: trinity on 23-06-2006, 19:29:50
To joj i ja pricam
Ali ona je mnogo nepoverljiva da mi je znati ko te je toliko razocarao u muskarce
P.S. Cisto da pomenem narodnjake da ne bih bila :OFF ja sam za njih mada ih privatno ne slusam vise volim klasiku Bah, Verdi, Vivaldi, moze i Mocart, ali kad izadjem u grad boga mi vidjena sam na splavovima
klasiku?ja obozavam klasiku.preferiram mozarta i chopena.mada je mahler neverovatno strastven to je muzika za vodjenje ljubavi...i bah...brandenburski koncert...
Quote from: lijepa bosanka on 23-06-2006, 19:40:19
Jesmo :OFF ,ali jedan mu¹karac je kriv za to,mu¹karac kome sam vjerovala...... :'(....neko s kim sam provela 5 godina ¾ivota.... :sealedlips:
Ali moram ¾ivjeti dalje i pre¾iveæu to.....imam razloga.....a to je nada da æu se uskoro ponovo strastveno zaljubiti,jer to je najljep¹i osjeæaj!!!! :loptica

za narodnjake....
Ma i ja ih ne slu¹am.....posebno u toku ispitnog roka,jer oni mi slu¾e za razbribrigu,onako da se s vremena na vrijeme opustiim u dobrom dru¹tvu....

mislim da je vrijeme da se ponovo prepustis...

farmaceut10

moze grand ali ne zbog muzike

lijepa bosanka

#189
Quote from: willie the scot on 23-06-2006, 19:50:01
mislim da je vrijeme da se ponovo prepustis...
Evo....prepu¹tam se.....Jel' mo¾e uz Baha?! :wink:

willie the scot

predlazem da predjemo na pm...

farmaceut10

ljudi jel znate da sam ja smetac

vladimir

Igore, batali decu i idi malo do "Bolonje" na pivo-ostavi golupcice uz Baha i Grand Show... :wink:

Vampire 666

...nisam ja jedino peckalo ovde...nego, citajuci prethodne tri strane primetio sam par stvari....necu citirati, samo cu navesti...
a) Djordje Marjanovic ne peva narodnjake, BRE! Nemojte da mi vredjate zemljaka!!!!!
b) RTS nije televizija koja forsira turbo-folk.....necu navoditi one koje to rade da ih ne bih sada reklamirao.
c) U potpunosti podrzavam stav da pristup muzici i nacinu na koji ce se neko zabaviti zavisi od porodichnog vaspitanja.



Zasto su narodnjaci kich, shund i sl....Zato shto je njihova jedina svrha zarada za tvorce i primitivna zabava za korisnike....

lijepa bosanka

Ne sla¾em se sa vama da je to porodièno vaspitanje!!!!! Moji su odrastali uz super muziku i ja im zavidim na tome!!!! Jer mi danas i nemamo nekog izbora!!!! Zato slu¹am sve ,pa u èemu se s vremena na vrijeme pronadjem......
E...malo vam je ¹to pojedinaèno vrijedjate i poni¾avate,pa ste sad pre¹li i na porodicu.....nema smisla....po hiljaditi put ka¾em da pustite svakoga da bira svoj put!!!!!!!!
Vampire, vi¹e je to porodièno vaspitanje i po meni mnoooooogoooo va¾nije....odnos prema drugarama,kolegama.....tolerancija....po¹tovanje,razumijevanje....to su stvari koje iznosi¹ iz porodiènog doma,a muziku kupi¹ od dru¹tva,ulice i sl!!!!!