Izbaèena iz busa zbog "neodoljivog" parfema

Started by Korisnicko Ime, 30-03-2007, 09:01:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Jedna mlada Kanadjanka dva puta je izbacivana iz autobusa jer je njen jak parfem smetao vozaèima.

Parfem "Very Irresistible" (Veoma neodoljiv) francuske kuæe ®ivan¹i (Givenchy), u èijoj reklami stoji da je "spontan, smeo i senzualan", nije oèarao dvojicu vozaèa gradskih autobusa u Kalgariju koji su devojku jednostavno izbacili iz vozila.

"Bilo mi je veoma neprijatno, jer sam bila poni¾ena pred svim putnicima. Oba puta iz autobusa sam iza¹la uplakana", rekla je Natali Kun (25) kanadskoj televiziji CTV.

(Tanjug)

Dukica

I treba..i ja bi izbacila iz prevoza te sa bugarskim ruzama na sebi...
pa ne moza da vozi covek...

zoe

А мени је жао a005
То је и мој омиљени парфем... и...и... свима се свиђа... шмрц :(

Једино их могу разумети, ако је дотична сматрала да је бочица за једнократну употребу па... :>

cvjetic

i meni je zao...bas bzvz...mozda bi im se vise svidjelo da se nije kupala... :bljak:

Adonis_Vernalis

Meni nije zao. Pogotovo ako je oba puta pustila suzu pred svedocima. Ocekujem ce pokrenuti tuzbu, da ce tuziti nekoga sudu, ali ne preosetljive drajvere i tamosnji GSP, vec neduzni Zivansi. Od pretrpljene dusevne boli i odstete za istu, promenice svoj zivot i uciniti ga cvetnim poljem. A sto bih je onda zalio?!

zoe

Па и нама је жао Givenchy-ја, ништа више...

AquArius

#6
Ne volem, ovaj ne volem bugarske ruze.
Takav jedan je i recimo Channel 5.
Svaka cas' Nikol Kidman (i ostalima koji ga volU), ali eto...

i tako isto ti ga dodje izgleda Zivansi
i onaj beskucnik u dvojci sto nas presrece svaki put na putu do Pecine...  :>

Darker

E, te sa jakim parfemima ne¹to ne miri¹me ba¹...:-):-)

Masha

Meni se "Very Irresistible" bas dopada i ja nisam imala neprijatna iskustva. Mozda je stvar u kolicini koju stavite na sebe  :hmm

hulio_salinas

A mozda su soferi samo infiltrirani kao soferi, a u stvari su PR Menadzeri "Boss"-a ili "Channel"-a.  :lol:  8)

A posao im je da "namirisu" nevolju (konkurenciju) i reaguju -  :F

:>

zoe

Нико овде не качи поенту... а поента је у следећем... тај парфем је заиста неодољив! И онда ови мученици нису могли да се усредсреде на вожњу! Њиховом непажњом могао би бити изазван колапс у саобраћају или нека друга катастрофа природна или неприродна, због чега би они могли остати без плате, посла или можда живота...

А треба ли још да нагласим да је Лив Тајлер заштитно лице за овај парфем :smekerica:

Masha

A ja bas htedoh da pitam zasto je ovo neodoljiv stavljeno pod navodnike  :hmm kad on to zaista jeste  :wink:. Ali, zoe me pretece i rece istu stvar tako da njoj  :cvet

Smrda

Eto,ja danas sedoh u bus...
kad ono...
do mene neko mirishe,bar mi se tako ucinilo...
onda osetih jaku notu...NAFTALIN!!...
verujem da je ipak,Zivanshi bolja opcija...
ali da ne valja gusiti,ne valja...

katarina

Ma i zavisi na cijoj kozi "mirise". Moja sestra i ja drugacije mirisemo kad stavimo isti parfem.

mikele

Какве будале,па шта би онда требали да раде наши шофери? :hmm
Када би ти њихови возачи дошли мало у наша возила ГСП-а,па када би осетили како код нас људи лепо ''миришу'',онда би одмах вратили дотичну госпођицу и возили би је за џ.