Prvoaprilska ¹ala SOS Kanala

Started by Roben, 01-04-2007, 21:18:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Roben

Prvoaprilska ¹ala SOS Kanala

Beogradska televizija SOS Kanal u nedelju je objavila dve interesantne informacije iz domaæe ko¹arke -da Milan Guroviæ vi¹e nije ko¹arka¹ Crvene zvezde, da doskora¹nji trener crveno-belih Dragan ©akota zajedno sa njim odlazi u ¹panski Valjadolid, a da æe Du¹ko Vujo¹eviæ sigurno biti selektor ko¹arka¹ke reprezentacije Crne Gore.

Informacije dostojne objavljivanja. Ali, ne na 1. april!

"Nije valjda da ne znate da je prvi april, ali niste jedini koji su se upecali na ovu vest. Spreman sam na ¹alu kad god nema tenzija, naroèito posle pobede koju smo ostvarili u Zagrebu", izjavio je Vujo¹eviæ za "Blic".

Na pitanje postoji li zaista moguænost da postane selektor Crne Gore, Vujo¹eviæ je odgovorio: "Moguænost uvek postoji, ali o tako èasnom mestu i velikom priznanju ne odluèuje se na prvi april".

I direktor KK Crvena zvezda Igor ®e¾elj osmehnuo se na informaciju o Guroviæu. "Ljudi, danas je 1. april", rekao je ®e¾elj.

(MONDO)

ја сам насео  :wall: :wall: :wall:
још сам звао микелеа да га обавестим како је Гуровић отишо из Звезде  :wall: :wall: :wall:

Wolf


Masha

Dobri su  :luda. Ja nisam imala priliku da mi neko priredi prvoaprilsku salu. Sad ne znam da li da budem tuzna ili srecna zbog toga  :hmm

Smrda

Quote from: masha on 01-04-2007, 23:43:39
Dobri su  :luda. Ja nisam imala priliku da mi neko priredi prvoaprilsku salu. Sad ne znam da li da budem tuzna ili srecna zbog toga  :hmm
srecna,
veruj mi...
tako je bolje...
retko su prvoaprilske sale umesne,
a iznenadjenja lepa....
bar moja nisu bila....

hulio_salinas

Ahahahha... Dobra fora!!!

===========

A jeste li culi sta je B92 uradio?!

Objavili su da je postignut dogovor u vezi sa novom vladom Srbije i rekli da ce vise o tome u vestima u 19.

Ceo dan su ljudi cekali, da bi ovi mrtvi 'ladni rekli da su se samo salili...

Ahahahahaha...

nasty girl

 :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza:

da, da cula sam i a B92....valjala sam se od smeha....

cvjetic

ja ne volim prvoaprilske sale,obicno su bile grube... a005 a005

Masha

Pa ja sam cula da je postignut dogovor o vladi, ali nisam cula da je bila sala, tako da sve vreme cekam da vidim sta su dogovorili  :K. O, Boze, ipak nisam atipicna plavusa  :1