©ta godi ¾enama

Started by Bred, 22-06-2006, 12:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

 :confused:
e takve znam...
i ne razumem :ohwell:

Njihova paznja se cesto svodi na zamajavanje kroz nekakve pricice
a ja se onda osmehujem i cutim...

meni je ok stremiti necemu-razumno jelte...
sem preko mrtvih ili na stetu zivotne okoline i ugrozenih vrsta  :>


lycos

ma kapiram :)  ,nije stvar u tome da li ga zelim ili ne ( ko ga ne bi xteo !? :) ).prosto neki ljudi brkaju vrednosti,bilo je takvix tipicnix slucajeva u mojoj gimnaziji..bolje da vam ne pricam _

willie the scot

rudnik zlata -figurativno...pobogu...hteo sam da kazem da je naje*** onaj koji se ne lozi ni nasta...moras da imas nesto sto jako zelis da postignes u zivotu,bilo da je to doktorat,tuce para ili nesto trece...

Coolgemini

Hehehehe....doktorat i ajde.... :wink: ali ako zelimo samo pare,onda cemo tek na****i... :K
pare nikad nikom nisu donele nista,samo tugu,patnju,usamljenost i jad.... :angel:

a ovo jeste totalno.... :OFF..... :)

lycos

e siguran sam da svako ima ideal kome tezi,nije u tome problem

willie the scot

ispadoh snob,jbte...ha,ha...

lycos


willie the scot

lycose,ti si kao neki bivsi kosarkas?eto,pogledaj cemu oni teze...

lycos

kakva kosarka_plivanje..

nasty girl

alo ljudi  :OFF :OFF :OFF :OFF

Al-Jasmina

He he,
ne znam bas koliko su offtopic-ni
zenama gode kosarkasi, plivaci, teniseri, rekorderi..... :>

Bred

Ok, a niko me ne moze ubediti da ce zena ostati uz muskarca npr ako je sex katastrofa? Sem ako nije sadomazohista. Sex je fizioloska potreba I kao takva ne “trpi” dugo odlaganje zadovoljstva a nezadovoljstvo sexualnim zivotom ce se ispoljiti frustracijama na drugim poljima-prema muzu, koleginici, deci, komsijama itd…



Coolgemini

Slazem se....svakoj zeni odgovara muskarac koji zna da vodi posao :K :K i mislim da je sex sam po sebi veoma bitan cinilac ne samo veze i zajednickog zivota,vec i ostalih sfera vezanih za posao,komunikaciju,mentalno i fizicko zdravlje,srecu....jer kao sto ti Bred rece:'' sex je fizioloshka potreba'' :wink: :wink:

Al-Jasmina

#43
Quote from: Bred on 16-07-2006, 18:47:04
Ok, a niko me ne moze ubediti da ce zena ostati uz muskarca npr ako je sex katastrofa? Sem ako nije sadomazohista. Sex je fizioloska potreba I kao takva ne “trpi” dugo odlaganje zadovoljstva a nezadovoljstvo sexualnim zivotom ce se ispoljiti frustracijama na drugim poljima-prema muzu, koleginici, deci, komsijama itd…

Ma kakvim frustracijama... :happy:
To se ispolji po kratkom postupku:
Sekirche u ruku i...<cap>
da se ne probude dechica... :smile:


Dobar sex se po (jutarnjem) osmehu poznaje  :>

petao

zene treba cuvati :-) treba se praviti da ih razumes (iako ja to kadkad nemoguce) i treba ih slusati. tek tada ce ti biti zahvalne na svemu i znace da se oduze


a ako hoces da dobijes devojku koja nije zainteresovana za tebe, samo je zbuni. dovedi je u situacije u kojima nikada nije bila (ne, ne, ne mislim na izlaske itd, itd), cini poteze koje nijedan (njoj poznat) muskarac ne bi, neka sto vise razmislja o tebi, pa makar i lose. lakse ces popraviti misljenje nego ga stvoriti :-))

hvala, hvala :-))