PHARMANOVA TRA®I PROMOTERE!!!!!

Started by vladimir, 02-04-2007, 10:22:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vladimir

Narode, firma u kojoj radim tra¾i promotere za apoteke.Oglas se nalazi na fakultetu, ali mo¾ete ga videti i ovde:



Jako povoljni uslovi, dinamièan posao, javite se ¹to pre! :happy:

Bred

sve pise sem cene tj koliko se to promoterstvo placa...

AquArius

@Bred

A sirenje znanja,
ostvarivanje kontakata (koji egzistenciju znace),
ulazak u posao?

ccc

nema ni kod babe (citaj apsolventa) dzabe!

:luda

vladimir

Nikad se, kod ozbiljnog posla, javno ne govori cena.To zavisi od ve¹tine pregovaranja i od jo¹ mnogih drugih stvari. :wink:
Uostalom, to se sazna tek ako vas pozovu na razgovor za posao.

Bred

Ok ja znam da je ranije galenika placali studentima da obilaze apoteke i to 1e po apoteci sto je mizerija. Takodje znam i da je nor British american tobacco placao promoterkama i po 30e dnevnicu. Verovatno ce svi prvo pitati koliko se placa pa tek se onda eventualno odlucivati za prijavljivanje.

cvjetic

mislim da je u citavoj ovoj prici,novac najmanje bitan...iskustvom dobijas mnogo vise nego sto ti moze biti plata kao promoteru...a kontakti? fino kaze Aqua... treba malo u buducnost gledati..a ne samo sad i odmah...

Bred

onda se cvjetic prijavi za promotera :K

cvjetic

eh,ja bih rado,ali ne mogu...a to sigurno nisu velike pare,ali iskustvo,iskustvo,prilika za dalje zaposljenje...ako se dobro pokazete,sigurno je da ce vas uzeti u obzir za dalji rad...

vladimir

Verujte mi, i te kakao znaèi iskustvo koje se stièe radom tokom fakulteta.O kontaktima da vam i ne govorim.
Po¹aljite svoj CV, ako udjete u izbor-biæe vam javljeno kad da dodjete na razgovor, a tu se i dogovarate oko plaæanja (ako se odluèe da vas zaposle).
Jako je dobra prilika, valja je iskoristiti...

Bred

a nigde nije navedeno ni sta taj rad promotera konkretno znaci....

vladimir

Dok sam ja radio u apoteci, promoteri dodju u apoteku i razgovaraju sa pacijentima u vezi proizvoda koje promovi¹u.Da se razumemo, to nije isto ¹to i struèni saradnik, koji razgovara sa lekarima i farmaceutima.Promoteri rade kampanje i po megamarketima, parfimerijama, npr. Lilly, itd.
Ako ¾elite, raspitaæu se kod media direktorke kakvi su uslovi (naravno, o plati mi svakako neæe ni¹ta reæi, to se dogovara na razgovoru), pa æu napisati sutra kad dodjem na posao.
Ako bude bilo zainteresovanih, slobodno se prijavite... :>

Masha

Koliko ja znam, vecina firmi, da bi vas zaposlila, trazi radno iskustvo tako da je ovo super prilika da, kada zavrsite fakultet, u svoj CV mozete da upisite i ovu stavku. Pa cak i da nije veliki novac u pitanju treba razmisljati malo unapred i krciti sebi put. O kontaktima ne treba i govoriti. A mozda se nekome i dopadnete i pozeli vas u svojim redovima i pre nego sto diplomirate.

Bred

napisi to detaljnije Vladimire...

vladimir

@Bred:buraz, promoter=osoba koja promovi¹e proizvode neke kompanije.Posao se odnosi na dr¾anje promocija. :roll:
Promocije mogu da se vr¹e u apotekama ili drogerijama (tipa Lilly ili DM).Ne ide se u domove zdravlja ili klinike.Ostali detalji se uèe na obuci koju promoteri prolaze pre nego ¹to izadju na teren.Plata-kao i kod svakog posla, dogovara se na razgovoru za posao.Zadovoljan?

S obzirom koliko mi se ljudi javilo lièno, a i s' obzirom da je dosta ljudi poslalo CV, izgleda da jedino tebi nije jasno kako to funkcioni¹e! :roll:

Bred

penzionerko
QuoteAko ¾elite, raspitaæu se kod media direktorke kakvi su uslovi (naravno, o plati mi svakako neæe ni¹ta reæi, to se dogovara na razgovoru), pa æu napisati sutra kad dodjem na posao
Samo sam te podsetio na ono sto si sam obecao i napisao.
A sto vise napises, bez obzira koliko to glupo ili ocigledno delovalo, je korisno jer ovo ne citaju samo oni koji se javljaju u samoj temi. :wink: