savet...

Started by vlada89, 22-06-2006, 22:47:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Bred

pa imas na faxu u skriptarnici ... :)

Inchek

Hvala jos jednom  :)

sunchica

da li neko zna da li moze da se upise master na medicini(oblast psihijatrija) sa zavrsenom farmacijom ili moze samo master na farmaciji?

Miss understood

Zelela bih da pitam za mishljenje poodom priprema za prijemni na fakultetu...! :K2:
Prijavila bih se samo za hemiju,posto cu matu moci sama da spremim..Neki mi kazu da cu bolje sama spremiti hemiju,uz poneki privatni chas... A neki da je ipak pametnije ici na pripreme na faksu... :roll:
Swakako da mi priprema nece obawljati pola posla,vec se podrazumewa da ce mi samo malo razjashnjawati stwari... .blah.
Sada sam u nedoumici shta je bolje izabrati! Pripreme na fakultetu(iz hemije)ili dobrog priwatnog profesora? :help2:

Bred

Ja uvek preporucujem pripreme na faxu (ako si iz Bga) a ti znas da li ti bolje ide matematika ili hemija mada ako si u mogucnosti bolje da ides na pripreme na fakultetu za oba predmeta, ne moze da skodi ...  :wink:

tasha_90

s druge strane, ja preporucujem privatnog profesora...  :K2: mislim da je hemiju bolje spremati tako sto ti dodje profesor, i samo tebi objasni sve sto ti nije jasno, do rad na pripremama... uvek se bolje razume kad profesor radi samo sa tobom, nego u grupi....
ja sam hemiju spremala sa profesorom i stvarno sam jako zadovoljna njenim objasnjavanjem, tako da, ako se odlucis za profesorku, dacu ti njen broj...   :wink:
sto se tice mate, ja sam sama spremala i spremila je katastrofalno, ali nisam se mnogo ni trudila oko nje, tako da to nije bilo nikakvo cudo da sam tako lose uradila...

Miss understood

Krenula sam na pripreme iz hemije,i nije loshe...Dodushe,te pripreme su cisto profesionalne,shto podrazumeva veliku kolicinu ''grubo'' ispredavanog za ta 3 sata...A sve to opet treba polagano preci sam...Tu sam naishla na dosta stvari koje je moja ''genijalna'' profesorka iz gimnazije preskocila,no dobro... :roll:
Slazhem se sa tobom Tasha da je najbolje kada tebi samom profesor objasni... :ok:
Sigurno je da ce mi trebati dobra profesorka da mi pojasni neke stvari!
Ako mozhesh,bila bi ti mnooogo zahvalna da mi dash broj te tvoje profesorke! :thanx2: :Z

tasha_90

e, izvini shto tek sad vidim... ako ti nije kasno, poslacu ti na privatne poruke... izvini josh jednom, nisam neko vreme bila na forumu... :K2:

jelenafs

Hej,ljudi i mene kao i vecinu ljudi brine prijemni ispit,a interesuje me da li ce zadaci na prijemnom biti isti kao u zbirci ili ...?

Bred

Procitaj celu temu.

:K


maYes

Quote from: Miss understood on 13-12-2008, 17:12:28
Krenula sam na pripreme iz hemije,i nije loshe...Dodushe,te pripreme su cisto profesionalne,shto podrazumeva veliku kolicinu ''grubo'' ispredavanog za ta 3 sata...A sve to opet treba polagano preci sam...Tu sam naishla na dosta stvari koje je moja ''genijalna'' profesorka iz gimnazije preskocila,no dobro... :roll:

pa ko god ti predavao, pa i privatni profesor - on je tu da ti objasni stvari, da ih ti shvatis, a posle treba sesti i sve to nauciti.
meni su pripreme na faxu bile dobre. upisala sam fax, i upala na budzet, a + sam dosla sa drustvenog smera, gde sam samo prve 2 godine ucila hemiju.

@ jelenafs: na prijemnom bude tip zadataka koji je u zbirci, promene brojeve, naravno, ali to je to. :) nema iznenadjenja. ;)

Marija_90

Je l' zna neko koliko najmanje treba za budzet? Kako je bilo prosle god?

tasha_90

Quote from: Marija_90 on 21-04-2009, 17:24:27
Je l' zna neko koliko najmanje treba za budzet? Kako je bilo prosle god?
ne oslanjaj se na to, to moze da iznenadi...  :wink: kao shto i jeste, shto se tiche biohemichara... minimum je porasta proshle godine na upisu koliko nije dugo unazad... ali to se sve menja.. tako da spremash i ne mislish na to koliko ti je dovoljno, neko shto vishe i shto bolje mozesh... :ok:

Marija_90

Trudim se...Mada ne preterujem   :wacko:
Meni nesto i nije frka,ali ljudi oko mene mi unose nervozu,tako da se svakim danom,sve vise plasim...Hemija nije problem,al' matematika...   :run

tasha_90

Quote from: Marija_90 on 21-04-2009, 17:36:22
Trudim se...Mada ne preterujem   :wacko:
Meni nesto i nije frka,ali ljudi oko mene mi unose nervozu,tako da se svakim danom,sve vise plasim...Hemija nije problem,al' matematika...   :run
i ja sam bila u istoj situaciji... koliko si preshla od fakultetskih zbirki?