savet...

Started by vlada89, 22-06-2006, 22:47:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

e ljudi... ja dolazim iz gimnazije (prirodni smer)... mogu vam reæi da to mnogo zavisi od profesora... na pr. meni je hemija najjaèi predmet, jer sam imao fenomenalnu profesorku... meðutim, mnogi iz moje ¹kole nemaju veze sa hemijom, jer ih je poduèavala druga profesorka...

takoðe zavisi i od pojedinca... zato se nemojte raspravljati oko toga ko daje jaèu osnovu... to je lièno...

bar se nadam da ne gre¹im?

Bred

Jeste to je relativno i necemo dlje nastavljati sa tim da svako iznosi svoja iskustva

anaj

ok
da dodam i ja
po planu i programu hemijabi trebalo da se vise obradjuje u gimnazijama
uzgred da dodam i 1 primer
u 2.god pm smera iz casova laboratorije na kraju godine svako dobije tableticu i gomilu epruveta i treba da provali sta je dobio i doka¾e da je to bas to, bar kod nas u vi-oj kod prof ljiljane vujisic-nema bolje prof od nje,
dok je to za srednje strucne skole npr medicinska na gradskom takmicenju

moj brat koji pohadja istu skolu ima drugu profesorku i mogu da ka¾em da on i kome je god ona predavala dodju do 4.godine i ne bi znali da ka¾u sta je mol,ne da ka¾u nego ni da zamisle u glavi

malo da vas pohvalim
dugo sam listala vas forum i zaista mi se svidja
jer izlazite u susret,opusteni ste,mogu ljudi da vam se obrate sa pitanjima vezanim za prijemni,sve je lako kad se nauci i prodje pa i prijemni ali treba doci do toga...
razmenjujete informacije
bas delujete kao skladna celina

za kraj bi da pitam da li je potrbno da odem do faxa i da se prijavim za pripremnu nastavu ili je dovoljno da ddo oznacenog datuma izvrsim uplatu i samo se pojavim na pocetku pripremne nastave
pozdrav i nadam se skorom odgovoru

Vampire 666

pozeljno je da dodjes da se prijavis, ali nije neophodno...

pipi_duga_carapa

hm ... nisam bas sigurna da sam te skontala sta si rekla ...
vi dobijete rastvore supstanci u epruvetama i trebate da dokazete koja je to supstanca? i mogu prilicno sigurno da tvrdim da se to retko u kojoj gimnaziji radi (8
a kao drugo, ako je odgovor na gore navedeno pitanje potvrdan odgovor - srednje medicinske skole to rade iz analiticke hemije, i kasnije iz farmaceutske hemije ... (; smer farmaceutskih tehnicara, iskreno za druge smerove nemam pojma ... opsti prilicno sigurno to ne radi, laboranti isto imaju analiticku ... a sanitarci nemam pojma ;p

jeste relativno sto se tice gimn, ali za srednju medicinsku u bg-u tvrdim da mogu da tvrdim da se stice dobra osnova ;p ((8 salim se (; (mislim ne salim se, ja to ozbiljno mislim ... nego se salim ;p ah sto volim ovakve svoje recenice (: )

no receno je da necemo da o svemu tome raspravljamo ovde (8
tako da pozdrav! posto ja nemam nikakve informacije u vezi sa pripremama (8

M^i^M^a

nema potrebe da se prijavljujes jer koliko ja znam broj studenata nije ogranicen,postoje cak 2 grupe(bar je ranije tako bilo)   

Darker

Quote from: anaj on 02-11-2006, 15:15:05
ok
da dodam i ja
po planu i programu hemijabi trebalo da se vise obradjuje u gimnazijama
uzgred da dodam i 1 primer
u 2.god pm smera iz casova laboratorije na kraju godine svako dobije tableticu i gomilu epruveta i treba da provali sta je dobio i doka¾e da je to bas to, bar kod nas u vi-oj kod prof ljiljane vujisic-nema bolje prof od nje,
dok je to za srednje strucne skole npr medicinska na gradskom takmicenju

moj brat koji pohadja istu skolu ima drugu profesorku i mogu da ka¾em da on i kome je god ona predavala dodju do 4.godine i ne bi znali da ka¾u sta je mol,ne da ka¾u nego ni da zamisle u glavi

malo da vas pohvalim
dugo sam listala vas forum i zaista mi se svidja
jer izlazite u susret,opusteni ste,mogu ljudi da vam se obrate sa pitanjima vezanim za prijemni,sve je lako kad se nauci i prodje pa i prijemni ali treba doci do toga...
razmenjujete informacije
bas delujete kao skladna celina

za kraj bi da pitam da li je potrbno da odem do faxa i da se prijavim za pripremnu nastavu ili je dovoljno da ddo oznacenog datuma izvrsim uplatu i samo se pojavim na pocetku pripremne nastave
pozdrav i nadam se skorom odgovoru
hahahahahahah, ne verujem :shock :shock :shock ©estari rulz!!!!
Ja sam i¹ao na pripreme iz mati¹a, a kod Vuje imao dva dana za redom privatne èasove(neki petoèasi) i bogami 20 poena :K :K Ona æe od poèetka èetvrte (bar je tako bilo kod mene) dr¾ati za d¾ pripreme, ali mene mrzelo tad da uèim, pa nisam i¹ao :K :K :K
Pozz, ¹estarko!!

Korisnicko Ime

Quote from: anaj on 02-11-2006, 15:15:05
u 2.god pm smera iz casova laboratorije na kraju godine svako dobije tableticu i gomilu epruveta i treba da provali sta je dobio i doka¾e da je to bas to, bar kod nas u vi-oj kod prof ljiljane vujisic-nema bolje prof od nje,

ZIVOTE... Zbog nje sam zamrzeo hemiju  :][ :][ :][ :][ :][

Darker

Ali opet si zavr¹io na na¹em forumu :K :K :K
:OFF

vlada89

Drage nadam se buduce kolege,mene vec poceli prof da kritikuju sto nisam poceo da se spremam  :ohwell: strasno..Prof matematike mi je rekao da nabavim neku Novosadsku zbirku zadataka,ima neko neki predlog gde da je nabavim?A inace ja npr nikad nisam radio laboratorijske vezbe osim za pripreme na takmicenje gde dokazujemo kvali i kvanti :D

Darker

Care, opusti se malo, ima vremena, lagano, nemoj da se tripuje¹, drugo polugodi¹te ti je mnogo vi¹e nego dovljno... :wink: :wink:

Vampire 666

sta ce ti novosadska zbirka ako upisujes faks u beogradu? ima zbirka kod nas...

marijabgd88

Anciiiii....! :)
U pravu si, Vujisicka je stvarno extra....
A Darker i ti si isao i sestu, a...? He, ludilo! :D

A je l' mozemo da se prijavimo za pripreme na faxu preko telefona?

Darker

©estari rulz!!! :K :K :K
Ne znam, ali ¹ta æe vam to, platite pripreme u banci/po¹ti i doðete sa uplatnicom na prvi èas... Tako bilo u moje vreme... :hm

vlada89

Pa moj profesor insistira na toj zbirci iz meni nepoznatih razloga..a inace ja mu mnogo verujem jer stvarno mnogo dobro predaje a i zna..