savet...

Started by vlada89, 22-06-2006, 22:47:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

marijabgd88

Quote from: Darker on 09-11-2006, 17:28:21
Tako bilo u moje vreme... :hm

he...pa mator si ti... :D
salim se naravno....


nego, vujisicka je nama predlozila neku zbirku od nekih 1200 zadataka....kaze da je odlicna i da su zadaci davani redom onako kako se uci, pa je time i lakse....

pipi_duga_carapa

@ vlada89 - apsolutno ti ta zbirka ne treba ((; sasvim je dovoljna ova sa naseg faxa - budu isti zadaci sa drugim (neki i sa istim;p) brojevima (;
i kao sto Darker rece ne moras jos da pocinjes ((;
ja sam isto tako tripovala ... i secam se da kada smo par nas pitale nesto jednu profesorku da li mozemo nesto da pomerimo (nebitno), da bi mogle da budemo zajedno da bi vezbale za prijemni, ona nas je malo cudno pogledala ;p u fazonu, zar vec? (bio je negde pocetak/sredina novembra...) ali nista nije rekla ;p (inace profesorka strucnog predmeta (8 ) ... naravno ja tada nisam pocela da spremam (tj pocela sam, ali mozda sam 'radila' dan-dva tako da to ne racunam), vec mnogo kasnije (8 tako da zaista nema potrebe (; to moze svako da ti potvrdi (;

@ marijabgd88 - zbirka iz hemije? koja?

Darker

Pa pretpostavljam ona za medicinu, to Vuja svima preporuèuje... Pa kontam da je ok, druge i nemamo koliko ja znam, ali onda kreni lagano da radi¹ zadaèiæe, mada ja sam to sa Vujom pre¹ao za 3 dana privatnih èasova, pred prijemni, za zadovoljavajuæih 20 poena iz hemije... Mati¹ ne bi trebalo da bude problem, ako dolazi¹ iz ¹este, pa jo¹ ide¹ na pripreme, mada ne znam, mo¾da se sad sa Bolonjom ne¹to promenilo... :run

marijabgd88

pa sta je moglo da se promeni mnogo sa Bolonjom? Ma meni se cini da mata nije problem uopste...jer su na prijemnom uglavnom lakse stvari.

Ne znam tacno koja je zbirka ali je rekla da ce nam reci autore u pponedeljak. Kad mi kaze recicu vam.

anaj

cao majo
e nisam bila sigurna da si to ti ali ql
pozdrav darker

SESTARI ZAKON :!

pozdravljam i tebe majo ,ovaj, nismo se dugo videle :lol:

VUJA je zakon i korisnièko ime ne diraj mi vuju

majo ne brini vuja mi je rekla da ce mi doneti tu zbirku sledeci cas da kopiram pa cemo zajedno
ona je kupila novu prosle il preprosle godine
nada mi je rekla da kosta nova oko 2000 din

i jeste ta je sa medicinskog
mada sam ja u utorak bila na medicinskom ali ¾ena u skriptarnici me je samo mrko pogledala i rekla da ona nezna za tu knjigu i da je potra¾im na ‚‚tom farmaceutskom‚‚fakultetu

pipi_duga_carapa

nije se nista menjalo sa bolonjom ... kazu da jos uvek nece ... (8

analiticka je jedino malo problem iz mate ... (;

marijabgd88

jel pricas na prijemnom se nista nije promenilo ili uopste...?

pipi_duga_carapa

na prijemnom (; ceo prethodni post je bio vezan za prijemni (;

a na predavanjima ... p ne znam ... valjda jeste (8 nisam isla po starom programu ;p
salim se ... predavanja se jesu promenila sa bolonjom, ali ne bas sve i sva onako kako bi valjda trebalo (;

no ... bice bolje (8

marijabgd88

ja koliko znam nisu ni pominjali da ce se nesto promeniti na prijemnom zahvaljujuci Bolonji vec u samom skolovanju...

pipi_duga_carapa

pa vise je to bila dezinformacija koju sam ja rasirila, jer sam tako nesto cula ... (8
naime, mislim (cuh) da bi po bolonji prijemni trebao da se promeni na polagenje biologije i hemije ... ali nista od toga (bar ne ove godine ...)

vlada89

Pozdrav svima opet ja :D Imam 2 pitanja :
1)Koje zbirke mi preporucujete iz Hemije?
2)A koje iz Matematike? Pozz

nasty girl

odgovori
1) preporucujem ti zbirke i knjige za gimnaziju prirodno - matematickog smera i crvenu zbirku za medicinski fakultet(ima da se kupi kod nas na faxu).

2)iz matematike ti preporucujem zbirku za prijemni za farmaceutski fakultet(ima isto da se kupi kod nas na faxu)...

pozz

vlada89

Meni je jako drago sto ima da se kupi kod vas,ali ja sam iz Nisha :D tako da bas i nemam sanse...

Bred

#88
Pa imamo mi dosta kolega iz Nisa, raspitaj se pa nek ti ona/on donesu. :wink:

vlada89

Quote from: Bred on 05-12-2006, 11:42:51
Pa imamo mi dosta kolega iz Nisa, raspitaj se pa nek ti ona/on donesu. :wink:
Drago mi je zbog toga,KOLEGE IZ NISA JAVITE SE :D