Poslednja opomena pijanim vozaèima

Started by Korisnicko Ime, 08-04-2007, 20:42:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Vlasti Nju Meksika do¹li su na zanimljivu ideju kako da mu¹ke goste u restoranima, koji su popili "èa¹icu vi¹e", podsete da ne bi trebalo da sedaju za volan.
Ova amerièka dr¾ava, kako je navedeno na sajtu Voanews.com, odavno veæ prednjaèi po broju ¾rtava u saobraæajnim nesreæama izazvanim alkoholom, pri èemu su krivici, u 78 odsto sluèajeva, mu¹karci. Imajuæi u vidu da je toalet obièno poslednje mesto koje pripiti gosti poseæuju pre odlaska, vlasti su odluèile da ih ba¹ tu opomenu.
U toaletima njumeksièkih ugostiteljskih objekata od nedavno se ugraðuju plastièni kontejneri za miri¹ljave kolaèiæe od naftalina, koji se stavljaju na dno pisoara. Kada gost priðe pisoaru, senzor u kontejneru aktivira ureðaj iz koga ¾enski glas ka¾e: "Hej, momak! Popio si koju èa¹icu? Mo¾da i neku previ¹e? Vreme je da pozove¹ taksi ili nekog treznog prijatelja da te prebaci do kuæe."
Kompanija koja proizvodi ove ureðaje istièe da kupci mogu da biraju kakve æe poruke biti emitovane, kao i da je u kontejner moguæe ugraditi i svetleæi displej. Ureðaj, koji mo¾e da podnese deset hiljada ispiranja pisoara, za sada se prodaje samo u dr¾avi Nju Meksiko po ceni od 21 dolar.

Blic

Masha

sto kaze smrda, ode mi dijafragma.

Korisnicko Ime

Ja kad popijem neku previse i cujem glas iz pisoara, samo se nasmejem i nastavim svojim putem :K

mikele

Ја чујем гласове и без тих њихових уређаја,тако да...
Што би рекао један мој друг ''кад оно каже мени бојлер...'' :siza:

Wolf

Al' bih se ja raspricao sa tim pisoarom :K

Smrda

Quote from: masha on 08-04-2007, 20:45:16
sto kaze smrda, ode mi dijafragma.
jaoooj...hahahhahahha...

Quote from: Wolf on 09-04-2007, 16:13:25
Al' bih se ja raspricao sa tim pisoarom :K
e zamisli jos se utripujes da vidis tu zensku????
pa pocnes da je muvas...hahahha

:K :K :K

Masha

#6
Quote from: Wolf on 09-04-2007, 16:13:25
Al' bih se ja raspricao sa tim pisoarom :K
[/quote author=smrda link=topic=6225.msg93855]
e zamisli jos se utripujes da vidis tu zensku????
pa pocnes da je muvas...hahahha

:K :K :K

I nastavis da pijes hahahaah to se zove kontraproduktivnost :D

Smrda

Quote from: masha on 09-04-2007, 21:51:05
Ovaj text ili link ne mozete videti sve dok se ne registrujete ili postignete potreban broj poruka.
Quote from: Wolf on 09-04-2007, 16:13:25
Al' bih se ja raspricao sa tim pisoarom :K
[/quote author=smrda]
e zamisli jos se utripujes da vidis tu zensku????
pa pocnes da je muvas...hahahha

:K :K :K

I nastavis da pijes hahahaah to se zove kontraproduktivnost :D

nadam se samo ne vodu iz pisoara... :luda
ili  :hmm
nesto drugo!!! :K :K :K

Masha

opet mi ode dijafragma. Ja nisam bila toliko mastovita kao ti, ali pitanje ti je skroz na mestu  :K

nasty girl