drskost u udvaranju

Started by AL-Samlud, 10-04-2007, 18:43:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Drskost, ovo je gola drskost...
I dobo kad vec neprestano chatujemo, sta bi sa drsko udvarajucom devojkom? :smekerica:

dirigent

U udvaranju:
1. Nikad ne zakazuj prvih nekoliko sastanaka u petak ili preko vikenda . Stavi ribi na znanje da to nije randes vec samo da zelis da se vidis sa njom.
2. Ako je riba ne raspolozena ne visi na njoj vec se povuci i probaj drugi put.
3.Uvek isprati ribu 5 minuta ranije neg sto bi ona htela.
4.Uvek se slazi sa njom , ako ti nesto smeta prikazi to iz treceg lica i pitaj je za misljenje.
5.Nemoj razgovarati rasudjivajuci cinjenicno . Cinjenice prikazuj u prizorima , dozivljaju zamrznutog trenutka njegove emocije i utiska.
6.Slusaj sta riba prica , sta joj je bitno. Posle te emocije koja pokaze prikopcaj na svoju pricu i napravi transpoziciju tipa slicni smo.
7.Pomeri vreme u napred gde zamisljas neke zajednicke akcije s njom (podsvesno imputiras kao mi se znamo oduvek)
8.NIkad ne pricaj o drugim zenama i devojkama
9.Po potrebi izmisljaj dogadjaje dodaj detalje na postojece...
10. Kad riba prica prati vizualno i govorom tela ako je moguce emociju koju ona kroz svoje naklapanje pokazuje. Npr. govorite o mackicama ` malo nakrenes glavu po strance i sklopis ruku u sapicu pa je dotaknes` itd.

11. Pricaj polako osmehuj se prirodno , ubaci neku intelektualno duhovitu dosetku i sve su tvoje.
12. Extra ribama se udvaraj negativno u pocetku.

13. Nemojte nikome reci da sam ovo rekao

ajd cao drugari apotekari    O0 O0

katarina

ko pada na tipa koji glumi mackuicu?  :K
pola bih izbacila od svega ovoga...
kakve tehnike...

shumshi

od 1-12 sve izbacite...
ovo 13 postujte...covek je ipak cool tip... 

:> :> :>  :cvet

Masha


Kamicak

Prvo i jedino pravilo NEMA PRAVILA :) Ali vazno je da ima  :Lj
cheers:) :ziveli

Dukica

Ај закуни се да је и на ову тему неко смислио правила?! :shock
и то сва погрешна...

mimil

Quote from: dirigent on 24-04-2007, 08:05:59
7.Pomeri vreme u napred gde zamisljas neke zajednicke akcije s njom (podsvesno imputiras kao mi se znamo oduvek)

sta god da je ovo znacilo, ne nikako... kao ni ostalih 12 stavki... mozda je dirigent hteo da kaze sta nikako ne raditi pri udvaranju?!

dirigent

hahahahaha , SVE zene su 100% protiv ovoga vidim ja , e Zato je ovo 100% uspesna tehnika jer je namenjeno muskima!

mimil

ti to nama dirigente hoces nesto da saopstis?  :gay:
slobodno, vecina je ovde liberalna, nasao si pravo mesto...  :wink:
salim se... ali tvoje metode su vrlo cudne...

petao

Quote from: dirigent on 24-04-2007, 08:05:59
U udvaranju:
1. Nikad ne zakazuj prvih nekoliko sastanaka u petak ili preko vikenda . Stavi ribi na znanje da to nije randes vec samo da zelis da se vidis sa njom.
2. Ako je riba ne raspolozena ne visi na njoj vec se povuci i probaj drugi put.
3.Uvek isprati ribu 5 minuta ranije neg sto bi ona htela.
4.Uvek se slazi sa njom , ako ti nesto smeta prikazi to iz treceg lica i pitaj je za misljenje.
5.Nemoj razgovarati rasudjivajuci cinjenicno . Cinjenice prikazuj u prizorima , dozivljaju zamrznutog trenutka njegove emocije i utiska.
6.Slusaj sta riba prica , sta joj je bitno. Posle te emocije koja pokaze prikopcaj na svoju pricu i napravi transpoziciju tipa slicni smo.
7.Pomeri vreme u napred gde zamisljas neke zajednicke akcije s njom (podsvesno imputiras kao mi se znamo oduvek)
8.NIkad ne pricaj o drugim zenama i devojkama
9.Po potrebi izmisljaj dogadjaje dodaj detalje na postojece...
10. Kad riba prica prati vizualno i govorom tela ako je moguce emociju koju ona kroz svoje naklapanje pokazuje. Npr. govorite o mackicama ` malo nakrenes glavu po strance i sklopis ruku u sapicu pa je dotaknes` itd.

11. Pricaj polako osmehuj se prirodno , ubaci neku intelektualno duhovitu dosetku i sve su tvoje.
12. Extra ribama se udvaraj negativno u pocetku.

13. Nemojte nikome reci da sam ovo rekao

ajd cao drugari apotekari    O0 O0


Kao prvo: ti ne znas nista!!! da krenemo redom
1. Ko izlazi radnim danima pokazuje da nista ne radi u zivotu i samim tim odbija od sebe sve a pogotovo devojke. Totalno odsustvo rada, ambicije. Eventualno ako izadjes sa devojkom (A NE RIBOM) od 20 30h do 22 00h
2. Ako je devojka (NE RIBA) neraspolozena potrudi se da joj izmamis osmeh, uljepsas vece a ne da bezis od nje kao ...
3. I pokazi joj kako te je vec smorila, kako nisi mogao jos ni 5min da izdrzis
4. I smori je za medalju, pokazi joj da si beskicmenjak koji bi rekao sve samo da joj se zavuce pod suknjicu
5. Ovo ti je sigurno los citat Ducica

   Ne mogu vise, jedem se sto citam da tako neko moze da razmislja i da misli da devojke tako funkcionisu. Uzas.
   Decko nadji drugarice (ne, ne, ne potencijalne "ribe")pa razgovarajte, pokusaj da ih analiziras, shvatis. Upoznaj i neke devojke koje su zavrsile 2gi razred srednje pa pokusaj sa njima te fazone i videces da je sve to, kao i tvoje pricanje drugima o bilo cemu POTPUNI PROMASAJ.
   Sa nadom da ces da odrastes pozdrav

AquArius

meni je dirigentov post bio zabavan,
kao mali uvid u muski mozak
.. ili uvid u mali muski mozak.

:happy:

Ovo zvuci grozno, ali sigurna sam da ima svakakvih muskaraca.

Hocu reci ja taj post nisam shvatila
kao nesto lose .. cini mi se da se samo neke osobe-citaj muske (na osnovu njega) precenjuju ..

..


stef

 Meni se cini da se dirigent salio...ne treba sve shvatiti ozbiljno... :K

Maslacak

pa naravno... a bas je zabavan post :happy:

a mozda neke devojke to nikad ne bi priznale, mozda to i ne znaju, ali moguce je i  da uspeva...posebno kod RIBA (posto - ima devojaka koje ne zele da budu zvane devojkama, vec bas ribama) :>

katarina

pa onda "riba ribi grize rep"

ne, ne, ima takvih muskaraca! Ali dirigent je u pravu, takvi i jure samo te "ribe-ribetine", ali nadam se da on ne pripada istim.