drskost u udvaranju

Started by AL-Samlud, 10-04-2007, 18:43:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Duke

Ja mislim da je najogre kad se foliras da si nesto sto nisi, pa budes, pre ili kasnije neminovno, provaljen.

Ali dobro...

Umesto folirati da si zauzet uspesan muskarac koji zna sta hoce i pretvarati se da slusas devojku sta ti prica i to ponavljati kao papagaj. Nije li za nijansu bolje potruditi se oko sebe i BITI zauzet uspesan muskarac i znati sta hoces, i da te zanima sta ta devojka ima i da kaze na kraju krajeva... Nesto je teze doduse ali...

Izgleda da sam skroz ispao iz fazona, starim...

willie the scot

ja sam za drskos`,al` sta mogu kad sam fin... :> :> :>

Smrda

Quote from: willie the scot on 26-04-2007, 08:27:09
ja sam za drskos`,al` sta mogu kad sam fin... :> :> :>
i skroman :roll: :>


"BITI NEzauzet uspesan muskarac i znati sta hoces, i da te zanima sta ta devojka ima i da kaze na kraju krajeva... Nesto je teze doduse ali..."
ovo ne je jako bitno...a nije ni drsko... :>

Maslacak

Quote from: Duke on 26-04-2007, 08:09:30
Ja mislim da je najogre kad se foliras da si nesto sto nisi, pa budes, pre ili kasnije neminovno, provaljen.

Ali dobro...

Umesto folirati da si zauzet uspesan muskarac koji zna sta hoce i pretvarati se da slusas devojku sta ti prica i to ponavljati kao papagaj. Nije li za nijansu bolje potruditi se oko sebe i BITI zauzet uspesan muskarac i znati sta hoces, i da te zanima sta ta devojka ima i da kaze na kraju krajeva... Nesto je teze doduse ali...

Izgleda da sam skroz ispao iz fazona, starim...

sam si rekao... teze je :>
i istina je da budes provaljen, ali tad najcesce vec bude "kasno"...u smislu da devojka posle i predje preko toga...osim naravno ako je svaka rec koju si izgovorio bila laz i pretvaranje...

nemoj da neko misli da ja podrzavam drkost, i tako to foliranje :K
ja samo...uslovno receno, objasnjavam razloge za to  :luda

Al-Jasmina

#79
Volela bih da imam nesto pametno da kazem,
ali pamet drsko odbija da se udvara potencijalnim citaocima ovog posta...

Da li je drskost prici nekome- generalno gledano?
U danasnje vreme-ako ne pita za vreme ili ulicu
garant je mangup :wink:

dirigent

Hehehe bas sam vas zabavio vidim , uzgred nije poenta odvuci ribu u :neee

vec ako sretnes nekoga ko je zanimljiv i vredan paznje da ga `upecas` i zadrzis  :smekerica:

     Nije naodmet da se posluzis nekim postapalicama jer ko pre
              :run  :cvet  :~ njemu  :ljubav:


katarina

Ma ovaj nas dirigent tu dosao i onda samo ubaci kosku i pusti nas da se lomimo, a on dodje u svaka 3 dana da se nasladjuje  :>
Za mene su postapalice dozvoljene samo na ispitima i u biznisu, u ljubavi-nikako  :nene:

Darker

Quote from: Shaft on 25-04-2007, 22:49:56
Koliko drskosti ni oko cega , stvar je skroz jednostavna : Koga briga da li je radni ili neradni dan , koga briga da li polako ili brzo prica , koga briga da li vetar duva na ovu ili onu stranu ako je RIBA vrh... sasvim prosto ,ako ima hemije medju vama  bice i neceg viseg !
Jedino pravilo je da nema pravila i da o ukusima ne vredi raspravljati !!!! :nene:


Poptisujem. alal vera, alal vera!
Dirigentov post je svakako zanimljiv, ali ja sam protiv pravila i radim stvari spontano, a i ne volim da SMOTAM NEKU TREBU, hahahahhahaha
Ali koristan post, jer zaista znam mnoge koji tako svesno ili ne-funkcioni¹u;-)
ja ne volim ni podforum igrice;-)

AquArius

ja to ne videh (zato sto nisam ni gledala) k'o pravila.
a jes' da su pod 1., 2., 3. etc.

a mislim da tu nastade kamen spoticinja
iliti skamen poticanja

:>

AL-Samlud

#84
Quote from: AquArius on 27-04-2007, 16:28:25
ja to ne videh (zato sto nisam ni gledala) k'o pravila.
a jes' da su pod 1., 2., 3. etc.

a mislim da tu nastade kamen spoticinja
iliti skamen poticanja

:>
gde si aquariuse, nedostajala si mi!


evo me tu sam,
malo upadoh u tvoj post,
da ne odemo u brutalni off ponovo  :K

ajde pisi malo u temi svojoj
a O temi svojoj

AquA
:>

Al-Jasmina


Darker

Quote from: AquArius on 27-04-2007, 16:28:25
ja to ne videh (zato sto nisam ni gledala) k'o pravila.
a jes' da su pod 1., 2., 3. etc.

a mislim da tu nastade kamen spoticinja
iliti skamen poticanja

:>
E, mo¾e i tako...:-)

dirigent

#87
Niko ne otvara ovu temu vec nedeljama , pa hajde da se oglasim ponovo.
    Ima jedna dobra tehnika udvaranja koja UVEK pali. Samo su potrebna dva drugara koji saradjuju. Mogu pritom pikirati par ili vise devojaka odjednom ili samo jednu.

    Ako snime samu curu sto je redje, recimo  u nekom klubu ili kaficu, dogovore se `cija` ce da bude , onda joj prilaze da se upoznaju. Pri tom obojica se trude kroz neobavezni razgovor da joj se diskretno nabacuju (sto joj dize ego) ali po prethodno dogovorenom sistemu.
    Jedan koji vodi vise razgovor glumi machoa u pokusaju, a zapravo je navodno `neotesani dzibron`(u blazoj ili jacoj formi) , a drugi se diskretno nabacuje i tu i tamo spusta elegantno loptu ovom drugom , naravno sve u dogovoru! Prirodno devojka ce odabrati finijeg i kulturnijeg... Ovo funkcionise , a predpostavljam da se posle izvesnog vremena moze usavrsiti kako ortaci sticu sve vise iskustva.(ja sam to samo jednom uradio - bio sam glupan!).
      Druga fora (ovo nisam licno isprobao ali sam cuo da funkcionise iz razlicitih izvora) je kad dva ortaka idu na vise riba. E, onda ide sistem ja tebe knezom ti mene serdarem. To je barabski sistem , gde prvi puni glavu ribi `drugog` kaku su sjajan par kako je lepo sto su se upoznali , pri tom se ortaci medjusobno hvale i sl. Cilj je samo da se pokupe brojevi telefona!(posle 1 na 1 na nekom mirnom mestu) Ovo bolje uspeva na nekim mestima gde se igra ,gde je glasna muzika i gde imaju gomile ljudi i sl, ali moze recimo i na plazi.

     Zato momci udruzite se i jurisss :)

Pedja

Ја не практикујем то групно удварање   :>

То за договор са другом ко ће коју,ок  :luda  али све остало је ствар за себе  :nene:


willie the scot

ime ove teme je takav apsurd...