drskost u udvaranju

Started by AL-Samlud, 10-04-2007, 18:43:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Luximus

Meni kad se neka djevojka svidi, ali bas bas svidi...onda joj nema spasa! :) Drzak, bezobrazan...nije problem, samo ako procijenim da takvo ponasanje mora bit' (i to nije foliranje, jer i inace mogu bit' od beskrajno dobre i tolerantne osobe, do beskrajno drske i bezobrazne, tj. sve po zaslugama)... A bolje joj je da budem fin! Tvrdim odgovorno. :D

katarina

Jeste da ne verujem u onu "s kim si takav si" ali ja kad vidim grupicu momaka koji na takav nacin muvaju ribe, dodju mi nekako kao 1 na 11, pa se i ja malo poigram, ali daleko od toga da bih bila sa nekim od njih na kraju!

besno pile

misliiiiiiiim?!
koje su ovo taktike.......(da ne kazem:SMECE)
:bljak:

aziraphale

@besno pile

puste bre decu (i dirigenta), nagledali se teenage komedija.

Al-Jasmina

Ne potcenjujte neke tehnike-
ima i onih kod kojih i to pali :cvet
i ovim ne kazem da pali kod mene :trfr:

Pedja

Quote from: aziraphale on 11-06-2007, 22:15:46
puste bre decu (i dirigenta), nagledali se teenage komedija.

Na koga mislis,reci konkretno.

dirigent

hahaha probajte pa sudite

AL-Samlud

Хвала вам много на коментарима. Нисам очекивао да ће ми тема бити овако високо котирана... Ипак оно што је битно, то је бити у тренду, али не по сваку цену... односи између момака и девојака данас су такви какви су. Ко хоће да мења ствари, немам ништа против. Мењајте трендове и удварајте се културније!

katarina

Quote from: dirigent on 12-06-2007, 16:56:57
hahaha probajte pa sudite

Iskreno, te tehnike mi vise lice na poteze ocajnika! Nadam se da ti je nekad upalilo!

dirigent

#99
 Znate li sistem kako prodavac potencijalno indiferentnom klijentu zakazuje prezentaciju nekog proizvoda u njegovoj kuci?
      Los nacin

      Kada bi vam odgovaralo da dodjem?  odg: u petak bi mogao , tad sam slobodan , ali cucemo se jos da vam potvrdim.... ili
           Jao nesto sam zauzet ovih dana , ali sigurno cu vam se javiti ... i sl.

        Dobar nacin

        Da li bi vam odgovaralo da dodjem pocetkom ili krajem nedelje?
       odg: Pa zauzet sam generalno , ali krajem nedelje sam slobodniji.
        U redu. Zelite li da to bude petak ili Nedelja?
        odg: Nedelja bolje. ili Jaoo... pa nedeljom se odmaram , petkom sam nesto zauzet , a jelte subota jel bi vam odgovaralo?
         Pre podne ili popodne? odg: itd.

      Naravoucenije

      Ljudi su skloni nekooperativnosti usled inercije neaktivnosti , ali ako im se ponudi da biraju izmedju dve mogucnosti (koje u osnovi ne menjaju smisao ponudjenog) , oni se opredeljuju za ono sto im vise odgovara (iako to nema direktne veze sa sustinom).
      Jos suptilniji vid kad klijent zagrize da mu se uvek nude mogucnosti za izbor ali tako da jedna (ciljana) mogucnost uvek zvuci logicnije naspram druge koja je uistinu moguca ali daleko manje vredna.

      Sto znaci , kad pridju dva tipa jednoj devojci i samo da stupe u neobavezan razgovor ova podsvesno ih uporedjuje ko je kakav (ili potencijalno ko vise odgovara).
      To sam cuo u hiljadama parcica medjuzenskih razgovora koje sam slucajno uvatio na uvce tipa
         E upoznala sam dva tipa u kaficu... Pa kakvi su?
pa ovaj jedan je ... ali onaj drugi ima nesto...
        Prema tome to je psihologija , a ne neka tehnika udvaranja.
        Ako ima devojka koju zanimljivi momci koji imaju sta da kazu pri tom ne zanimaju onda nista ne pomaze....
        E ,al mi je drago da je tema opet zazivela a to je najbitnije
             :loptica  :loptica

Pedja

Теби онда само треба друг неки и да будеш казанова  :luda

Darker

Ili da drug bude kazanova, hahahhahahahaha
e, a ¹ta ako se odu¹evi obojicom - trojka a?
Jooooooooooooooooooooo!!!

dirigent

A ako obojica izvisimo imamo jedan drugog   :luda  :luda  :wall:

katarina


Al-Jasmina

E ismejala sam se ziva ona gornja tri posta :lol:
:116: :116: :116: