drskost u udvaranju

Started by AL-Samlud, 10-04-2007, 18:43:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dirigent

Replika gospodinu Petlu :igra:

Ova metoda ima za cilj da smuva ribu a ne da izigravas pametnjakovica i skutonosu , a ti si upravo potpuno pogresno shavatio sustinu i ja cu sad da razjasnim,

1. Zakazivanje sastanaka tokom nedelje je susinski bitno jer
ako kazes da se vidimo u petak ili vikend to znaci randes.

a ja te pitam zar si ti tako jeftina roba da se odma prodajes ili nemozes da se strpis?

Ako je tako to ce znati i devojka i tvoje slobodno vreme i sloboda ode na dobos.
Bolje je: znas imam isplannirano , u ponedeljak sam zauzet (uvek sam do guse u poslovima), ali u utorak bi mogao da izdvojim 45 minuta i BAS VOLEO da se vidimo popijemo kaficu i procakulamo.
Ovim dobijas da je TVoje vreme dragoceno i da riba treba da se bori za njega. (a ne kako ona pucne posle ti ko psetance trckaras).
2.Kad muvas ribu koja nije in the mood mozes je oraspoloziti , ali
Jesi li ti gospodine PETLE zabavljac nekih tamo devojaka ili hoces da ih smuvas? Ima drugih koje znaju sta hoce muvaj te , a ove nadrndane muvaj ako bas hoces drugi put.
3. Potpuno pogresno shvaceno mr. Petle . Najveci promasaj visiti na ribi i pokusavati dobiti vise ngo sto situacija dopusta. Bolje da ona dobija zato manje nego cemu se nadala!!
Kad pomisli da te ulovila ti joj samo se nasmesis i diskretno pokazes na autobus. (pri tom joj se kasnije uvek javis telefonom i budes pazljiv i zainteresovan za sve sto kaze) Ono sto nemamo za tim zudimo , Digni cenu sebi gde god mozes a da ne ides direktno na nju i njen ego.
4.Zasto sa ribom intelektualno polemisati ?? Nma nikakvog razloga za to jer mogu da izbiju nesuglasice sto je kontraproduktivno , ali nije losa metoda treceg lica i pitanja za misljenje . devojka se razbrblja i ti ukacis njen sistem. Posle to upotrebljavas u svoju korist. Nije cilj da dokazes Da si neki mudri Seneka vec da je smuvas.
5. volim prirodu. Volim i ja cesto se setam pored Dunava. Tamo je sad tako lepo , uredili su setalista moze da se voze bicikli....

  Potpun promasaj tako moze da se konstatuje narednih pola sata i da se slozite u svemu ali to su samo lepa misljenja. Bitno je imputirati emocije u suve cinjenice

bolje: Volim prirodu. Cesto kad se nadjem na reci osluskujem sumorenje topola i graju galebova. To me ispunjava... Lepo je i za setnju ako imas s kim da podelis to zdovoljstvo ... drzis se za ruke ... truc bla... Ovim ozivljavas mastu devojke ona zamislja slike a ne gole cinjenice o urbanizovanju dela grada.

Sinak treba jos mnooogo da ucis.

Ovo je beskrupulozni barabski vodis kako smuvati ribu , drzati je na uzici i protiv ovoga nema odbrane.

  Drugo je pitanje da li ces i POSLE biti baraba ili fin mladic koji ZNA kako da smota ribu kojoj se dopada.

nadam se da sam razjasnio neke od postupaka. Puno srece svima u zavodilackim poduhvatima ja se skoro necu ove teme doticati sem ako ne bude neka ostra prozivka

O0 O0

katarina

Da li ste culi za knjizicu "Decak i devjcica"? E to je jedna od onih u kojoj ima jako malo texta i jako puno slicica i karikaturica, a text je vrlo jednostavan, ali smislen. Elem, radi se o dvoje koji su sve vreme igrali "Ne dam ti se" igru i tako ostali zauvek nespojeni zato sto su glumili hladnocu i drskost. Ja, kao jedan Strelac, obozavam da stvari budu jedan na jedan, ali sa stilom. Ne znam koliko su ove "tehnike" primerene jednom zrelom coveku. Kad se dvoje nadju: TO JE TO! To primete i jedno i drugo i nema potrebe za okolisanjem.
Ovo mi pre lici na uputstvo: "Kako pokusati odvuci ribu u krevet!"

Al-Jasmina

Meni je smor drsko se udvarati-
ja vise volim da odgovaram koketiranjem-
drskost me brzo smori :ohwell:

Smrda

ali i drsko moze da bude koketno...
nije da ne moze...

Al-Jasmina

Moze ali ja tu nekako uvek zasviram falsh :ohwell:

Kamicak

Katarina,trebalo bi iskopirati tu knjigu o devojcici i decaku i podeliti je ovim modernim "barabama" za primer :) Glasam za smek,a ovi sto hoce leba bez motike (a sa sve drskoscu)... :batina

Shaft

REPLIKA :" Ribo , ribo moj deda sudoperu "!!!
Generalno receno , ako je neko smeker onda je smeker , ako je neko zamlata dzaba mu svi aforizmi i prirucnici ovog sveta , Ili jesi ili nisi LAV !!!Obicno se ljudi koji su najpametniji i toliko potkovani znanjem uplase kada treba da se pokazu na delu !!!  :plez :plez :plez :plez :plez

Masha

Koliko pravila za jedno udvaranje iliti muvanje  :wall: Ne mozes da budes nesto sto nisi. Prema tome, najbolje je biti prirodan i ako se nekome dopadnes onakav kakav zaista jesi mozes jednog dana reci da neko voli tebe, a ne svoju predstavu o tebi.

Roben

видиш Шафт буди природан и не шминкај се сваки пут кад кренеш на факс :>

Shaft

Quote from: Roben on 24-04-2007, 23:17:28
видиш Шафт буди природан и не шминкај се сваки пут кад кренеш на факс :>
Moli se moderator Roben da ne izlazi iz domena teme !!!!!!!!!!E da Robi , vrati karmin zeni i prestani da nosis suknjice po stanu ! Axaxaxaxa

AquArius

Roben + Shaft = :1


dirigent pise o tome kako stalno biti neuhvatljiv, pomalo neosvojiv ..
.. a opet dovoljno tu da "grejes teritoriju" ..
a nista od toga ne izlazi iz okvira teme, jer je drsko ..

neverovatno je koliko je drsko i iskreno sve sto pise,
.. lekcija koju verujem da mogu da primene mushki
whether we like it or not




Duke

Vi ste svi kraljevi majke mi, toliko pravila, hipoteza...

Al-Jasmina

..hipotenuza i tangenti- a sve to ne bi li se premostio jaz izmedju dva bica :happy:

petao

Quote from: dirigent on 24-04-2007, 20:45:20
Replika gospodinu Petlu :igra:

Ova metoda ima za cilj da smuva ribu a ne da izigravas pametnjakovica i skutonosu , a ti si upravo potpuno pogresno shavatio sustinu i ja cu sad da razjasnim,

1. Zakazivanje sastanaka tokom nedelje je susinski bitno jer
ako kazes da se vidimo u petak ili vikend to znaci randes.

a ja te pitam zar si ti tako jeftina roba da se odma prodajes ili nemozes da se strpis?

Ako je tako to ce znati i devojka i tvoje slobodno vreme i sloboda ode na dobos.
Bolje je: znas imam isplannirano , u ponedeljak sam zauzet (uvek sam do guse u poslovima), ali u utorak bi mogao da izdvojim 45 minuta i BAS VOLEO da se vidimo popijemo kaficu i procakulamo.
Ovim dobijas da je TVoje vreme dragoceno i da riba treba da se bori za njega. (a ne kako ona pucne posle ti ko psetance trckaras).
2.Kad muvas ribu koja nije in the mood mozes je oraspoloziti , ali
Jesi li ti gospodine PETLE zabavljac nekih tamo devojaka ili hoces da ih smuvas? Ima drugih koje znaju sta hoce muvaj te , a ove nadrndane muvaj ako bas hoces drugi put.
3. Potpuno pogresno shvaceno mr. Petle . Najveci promasaj visiti na ribi i pokusavati dobiti vise ngo sto situacija dopusta. Bolje da ona dobija zato manje nego cemu se nadala!!
Kad pomisli da te ulovila ti joj samo se nasmesis i diskretno pokazes na autobus. (pri tom joj se kasnije uvek javis telefonom i budes pazljiv i zainteresovan za sve sto kaze) Ono sto nemamo za tim zudimo , Digni cenu sebi gde god mozes a da ne ides direktno na nju i njen ego.
4.Zasto sa ribom intelektualno polemisati ?? Nma nikakvog razloga za to jer mogu da izbiju nesuglasice sto je kontraproduktivno , ali nije losa metoda treceg lica i pitanja za misljenje . devojka se razbrblja i ti ukacis njen sistem. Posle to upotrebljavas u svoju korist. Nije cilj da dokazes Da si neki mudri Seneka vec da je smuvas.
5. volim prirodu. Volim i ja cesto se setam pored Dunava. Tamo je sad tako lepo , uredili su setalista moze da se voze bicikli....

  Potpun promasaj tako moze da se konstatuje narednih pola sata i da se slozite u svemu ali to su samo lepa misljenja. Bitno je imputirati emocije u suve cinjenice

bolje: Volim prirodu. Cesto kad se nadjem na reci osluskujem sumorenje topola i graju galebova. To me ispunjava... Lepo je i za setnju ako imas s kim da podelis to zdovoljstvo ... drzis se za ruke ... truc bla... Ovim ozivljavas mastu devojke ona zamislja slike a ne gole cinjenice o urbanizovanju dela grada.

Sinak treba jos mnooogo da ucis.

Ovo je beskrupulozni barabski vodis kako smuvati ribu , drzati je na uzici i protiv ovoga nema odbrane.

  Drugo je pitanje da li ces i POSLE biti baraba ili fin mladic koji ZNA kako da smota ribu kojoj se dopada.

nadam se da sam razjasnio neke od postupaka. Puno srece svima u zavodilackim poduhvatima ja se skoro necu ove teme doticati sem ako ne bude neka ostra prozivka

O0 O0

???

Cudno. Dva puta sam morao da procitam da bih shvatio sta uopste hoces da kazes i jos dva da bih se stvarno uverio da si to hteo da napises. A nisam glup. Uzas.

Decko, ne bi te vise zadrzavao i oduzimao ti dragoceno vreme. Bolje da ga iskoristis na muvanje riba.
Pozdrav

besno pile

a,da niste malko obojica(petao&dirigent) preterali,a? :hmm
mislim,s jedne strane otvorena drskost,a s druge cista demagogija.....
sve u svemu  :bljak: (ili smece  :K)