Braèni krevet odlazi u istoriju?

Started by Roben, 11-04-2007, 23:00:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Roben

Braèni krevet odlazi u istoriju?

U Americi je sve vi¹e parova koji spavaju u odvojenim krevetima. To poma¾e odr¾anju harmonije u braku, tvrde psiholozi.

Istra¾ivanje koje je sprovedeno u Americi pokazalo je da æe do 2015. godine 60 procenata stanova i kuæa u SAD imati dve spavaæe sobe, po jednu za svakog supru¾nika.

Nekada je razdvajanje kreveta bio znak da u braku ne¹to "ne ¹tima“, ali sada se stvari menjaju. Psiholozi ka¾u da miran san umnogome utièe na odnos supru¾nika.

Hrkanje, noæno mokrenje, dojenje bebe, noæni rad... samo su neki od razloga zbog kojih jedan supru¾nik mo¾e da smeta drugome.

„Zato se parovi odluèuju na zasebne sobe u istom stanu, bez obzira na to koliko se vole i dobro sla¾u, a to posebno nema nikakve beze sa njihovim seksualnim ¾ivotom“, reka je Stefani Kunc za „Njujork Tajms“ (New York Times).

Prodavci nekretnina su izmislili i novi termin za drugu spavaæu sobu u kuæi - "dodatna soba", èime ¾ele da olak¹aju onima kojima je neprijatno ¹to ¾ele da se tokom noæi malo osame.

(MONDO)

stef

 To je kul ponekad...ali ponekad...nezamenljiv je osecaj kada ti se ucuri, i tako zaspi...tada san i nije potreban :ljubav:

Masha

A zasto bi Ameri uvek trebalo da budu u pravu  :hmm.

lijepa bosanka

Ovo je glupost!!
Ja i dalje mislim da ne¹to "ne ¹tima" ako mu¾ i ¾ena ne spavaju u istom krevetu...
Ako neæu spavati s mu¾em,neæu se ni udavati... :box
Ja volim kada je neko pored mene ...osjeæam sigurnost... :happy:

besno pile

#4
Quote from: lijepa bosanka on 12-04-2007, 08:40:41

Ako neæu spavati s mu¾em,neæu se ni udavati... :box

a jel moze ovako:
necu se udavati,ali cu spavati sa svojim muskarcem u krevetu :K

mozda zato BRACNI krevet odlazi u istoriju :hmm

Roben

Quote from: lijepa bosanka on 12-04-2007, 08:40:41
Ako neæu spavati s mu¾em,neæu se ni udavati... :box
:siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza:
ма ајде муж ће ти досадити и једва ћеш чекати да се раскомотиш
а још кад је лето и врућина бежаћеш од њега  :wink:
једино решење је француски лежај и ту има довољно простора

lijepa bosanka

#6
Pa ja cijel život sama spavam...meni je preko glave te komocije...hoću malo gužve u krevetu...  :smekerica: :luda

vladimir

Quote from: lijepa bosanka on 12-04-2007, 09:07:44
Pa ja cijel ¾ivot sama spavam...meni je preko glave te komocije...hoæu malo gu¾ve u krevetu...  :smekerica: :luda

Napravi trojku! :smekerica:

I meni je bedak da spavam u odvojenim krevetima sa devojkom kad smo zajedno.Ako nam je mnogo gu¾va, izguram je napolje. :luda


mare

Obozavam ususkavanje...ja to tako zovem :ljubav:

hulio_salinas

Svasta!!!
Eh, Ameriko, Ameriko...
"Kolumbo, 'bem te radoznala!"

Ma bre, oni ne znaju 'di biju! Bracni par, pa jos u razlicitim krevetima... Pa jos u razlicitm sobama?!  :shock

Sta? Kao: "Dragi odoh da spavam!"  :wave:
5 min kasnije:
"aaa... aa... ah... aa..."  :neee
Muz upada u sobu:
"What the fuck..."   :shock
Zena:
"Nije to sto mislis..."  :stid:

:box :box :box

Al-Jasmina

Pa dobro ako makar postoji razdvojeni dusek,
cisto da prevrtach ne budi onoga ko je lakog sna...
onda se i moze preziveti?

Masha

Nemaju Ameri pojma, ja da vam kazem. Meni je super kad se lepo ususkas sa nekim i probudis se i smtaras da ti je dan lepo poceo jer si se probudio pored nekoga koga volis. E sad, ta monotonija u braku, to je duga prica, ali ne smatram da se monotonija resava dodatnim otudjenjem.

sandric

zar nije lepo kada te neko zagrli i privije se uz tebe...sta treba da grlim macku u braku?

vladimir

Ni¹ta lep¹e od zornjaka kad se probudi¹ pored voljene osobe... :happy:
Jok, ustanem ujutru pa da se odvuèem u njenu sobu ako hoæu seks... :roll:
Ba¹ su degenerici Ameri! :wall: :wall: