Gde idete na letovanje?

Started by AquArius, 05-06-2006, 23:50:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

AquArius

Znam da je junski rok i da je napolju 12C, ali me ipak interesuje...

Do sad je bilo kako je bilo, a ove godine ce biti:

- sestra Grcka
- neka od aktuelnih islamskih drzava
- od skoro nezavisna
- majka Srbija (Ada, splavarenje i sl.)
- nesto sasvim peto... (a moze biti da ni nema mora)

'Ajde sad da vas cujem. Pardon - citam.  :happy:

Bred

#1
Mislim da bi meni vise nego bilo kom drugom trebalo mre, vise kao terapija, pogotovo posle farm.hemija ma kako da prodje ali tesko da ce od toga ista biti posto je oskudancija... :(

Vampire 666

meni ce najbolje leci neka banja...pa kad se vrati skroz smiren da prionem ucenju ORGANSKE I....

nasty girl

#3
mene najbolje smiruje reka...ali mislim na neku cistu,hladnu,planinsku reku kao sto je Una... :angel: :angel: :angel:

ali ove godine nema nista od toga,zbog nedostatka slobodnog vremena :'( :'( :'( :'( :'(,tako da cu se zadovoljiti nekom banjom ili jezerom....  :neutral: :neutral:

lijepa bosanka

Ma po cijenu svega......odoh ja malo do Grcke.... :~

Ne mogu vise.....tri godine nisam otisla na more.....mojom krivicom......ili mog bivseg.....nebitno je!....vazno je da sada idem....Jedva cekam..... :C

vladimir

Bogami, ja odoh u Tursku sa devojkom i majicom sa čiča-Dražom. :lol2: Ako Bog da... :V

katarina

Kod mene, fax,fax,fax, pa kad ga sjbem u septembru, nadam se, onda malo Afrikaaaaaa, paprika....ups Seve mi dade inspiraciju!

pereca

Quote from: vladimir on 06-06-2006, 15:41:13
Bogami, ja odoh u Tursku sa devojkom i majicom sa čiča-Dražom. :lol2: Ako Bog da... :V

E pa vidimo se tamo. I ja cu u Tursku i to po drugi put. Nema nista lepse nego kada dodjes na Tursku granicu sa bosanskim pasosem. Podignes pasos, carinici ti se poklone i ti lepo prodjes pored dugog reda obicnih smrtnika  :V
Naravno, sve se to desava na aerodromu, jer bugari bosancima traze 75 eura za tranzitnu vizu ako se ide busom  :roll:

Vladimire, vidimo se na nekoj od plaza. Mozda padne neka ekspozitura Bircuza Bolonja  :Z

AquArius

Bila sam u Turskoj tri puta. Bilo je aktuelno - 'de si da si - Kusadasi!  :lol:  Dva puta u pomenutom i u Marmarisu. Razlikuju se, nije da nije. Videla sam skoro sve od onih ponuda, izleta (ja sam od onih - "aktivan" odmor tipova). Stvarno ima svasta! Ko nije bio, odusevi se prvi put. Mozes da se vratis belji nego sto si otisao, da ne vidis sunca. Mislim, ako si nocna ptica... nema da brines u najmanju ruku   :Z
                                                                                                                                 
Ali ipak, Grcka je Grcka. Pravoslavlje je ipak pravoslavlje. Dusu ima. Znate na sta mislim... milina.  :happy:
Sve ima svoje.

Vratila sam se sa ekskurzije. Pod utiskom sam Spanije. Severna obala nije skupa kao sto moze da zvuci. Da se razumemo, za nase prilike, skoro sve je daleko od stvarnosti, ali ipak eto vam preporuke cim se domognete neke love. A vredi i stedeti za to! Skup je put do tamo, ali tamo - iznenadili bi ste se. U neka ranija vremena, Spanija je bila hit.
Bice ponovo jednog dana...  8)



katarina

Ma kakva Crna Gora..... Koga god znam, ide u Tursku, Grcku ili Bugarsku.
Crna Gora se vise ne isplati. Gde je dobar provod, tamo je prljavo, a gde je cisto more tamo je smor... Odes na plazu=2E lezaljka+2E suncobran+pice(eventualno), a dok dodjes do vode, moras da preskaces ljudima preko glava... Kad vidim sve one telesine kako se cvare na suncu muka mi je.
Ja sam pre za neke manje plaze suncane Grcke, daleko od ociju svih.. mmm... milina.

nimerija

B R A C A   B U G A R I ! ! !  :~

Darker

QuoteB R A C A   B U G A R I ! ! !
Ma pali, ebe¹ more, ako æu samo da ga gledam sa pla¾e/kupam se u meduzama...
Bio sam u Ku¹adasiju u nekim apartmanima(èini mi se da se zovu Rosi-preko Argusa) i bilo je vrh vrhova, i bio sam u Hurgadi. hurgada je zanimljivija, ¹to se izleta tièe, ali nisam odu¹evljen prirodom(pesak+more) + crnac bi izgoreo, ali je more stvarno predivno, a o Kairu i izletima u pustinju da ne prièam... E ove godine se kanim malo iskulirati braæu arape, bar dok se d¾ihad malo ne smiri... Gledam neke multimedijalne reklame Grèke i cure mi bale, ali je skupo >:D >:D >:D Uf ova Sitonija(srednji prst Halkidikija) mi deluje, brrrrrrr... Probudim se ujutru, vetar mi ¹iba jod u facu dok cirkam prvu nes kaficu, pa onda buæ u more, jaoooooo... :lol: :lol: :lol:
Ali vidim ja da æe od svega toga da mi ostane samo onaj srednji prst :lol: :lol:

lijepa bosanka

Brate....zato ja idem na prvi prst!!!!!!  :~ :~
Da bude sigurno.....
Ne daj se!!!!

vladimir

Quote from: Darker on 07-06-2006, 20:38:57
Ali vidim ja da æe od svega toga da mi ostane samo onaj srednji prst :lol: :lol:

Zato ga iskoristi pametno... :twisted:  Ti onda vodi kafanu dok se ja brckam na moru! :Z

AquArius

Evo interesantne adrese:

www.vivatravel.co.yu