Gde idete na letovanje?

Started by AquArius, 05-06-2006, 23:50:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lycos

off- kazu da su rusi preplavili CG !!

besno pile

ja bih na lastooooooovo!!!

zabica

ja sudeci po mojim planovila za ovo leto bolje da nista ne ostavljam za septembar (?!) jer necu nista stici...
ima da se nauzivam svuda po malo!  :V :~

Sole

ja idem u Grcku 100%!
samo da se sve lepo organizuje, da bude mesta i da se dosecam nekako kuci sa svim ovim stvarima iz Bg-a!
to ce biti tesko, ali nadam se da cu se odmoriti ovog leta! naravno uz provod i more! ;-)

Baby Jane

Verovatno na Ohrid :nonono:...da se druzim malo s bracom Makedoncima  :ziveli
:trfr:

Duke


Bred

Quote from: cvjetic on 07-06-2007, 21:27:00
ja bejah na apsolventskoj....
more bi bilo previse...
idem kao svaka matora baba na planinu,da prosetam stare kosti... :silly:
:siza: me tooo :K

igrackica

Ja isto bejah na apsolventskoj, a sad jos i na moru u rodnoj CG, posle roka na splavarenje, a posle ko zna... Zavisi od uspeha u polaganju farmaceutske hemije!

sokobiv

Imate li neki predlog za najjeftinije letovanje? Kuda cete na odmor?

Al-Jasmina

NJet, tako ne smes formulisati pitanje jer je najjeftinije tamo gde je najgora usluga (citaj: nema je)...   :)):

Koliko ja kapiram, nejisplativija je Bugarska..Suncev breg i susedni Nesebar su slatki...ima dosta nasih ljudi, plaza je veeelikaaa i peshcana, Bugari vole nas euro... :roll:
Istina, bejah tamo davno i never again...
Nije to kao Jadran...

Imas i u Grckoj vrlo povoljne aranzmane- samo cuvaj se losih turistickih agencija :)
Cak i za neka ostrva...

A tu je i nezaobilazna CG :wink:
Najbliza je, jezik je slican :trfr:
krshni su spasioci :happy:

katarina

Padose mi planovi u vodu! Na kraju, platicu prevoz, pa cu da se snadjem dole nekako :(

Smrda

Quote from: katarina on 23-06-2007, 17:27:27
Padose mi planovi u vodu! Na kraju, platicu prevoz, pa cu da se snadjem dole nekako :(
nisi jedina,ja jedino cu skocim do Cg na vikend...i to je to.

Cecilly

Pa posto ce mi ovo biti najduzi raspust u zivotu,planiram da ga pametno iskoristim. :happy:

Prvo idem u vikendicu na Dunavu,pa onda sa KUD-om na turneju u Portugaliju (usput malo Venecija,malo Nica,Monte Karlo,Madrid, Barselona :) :~).
U septembru planiram ponovo na put,ali jos ne znam gde. Mozda na more sa drustvom,a mozda neko porodicno putovanje do Beca ili Rima!
Sve u svemu,jedva cekam da prodje prijemni!  :~ :V

philoserbiana

preko zpu-a ima finih ponuda,finih za dzep,jeftin je kusadasi...

sokobiv

Ni Marmaris nije losa ponuda.