Gde idete na letovanje?

Started by AquArius, 05-06-2006, 23:50:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zemunac

ja predlazem Bugarsku - Suncev breg (ne treba viza za nas) a cene su smesne :) , nas sedmorica smo isli prosle god i imali apartman od 70-80 kvadrata, imali dve spavace sobe,ogromnu dnevnu,veliku kuhinju,dva kupatila,dve terase i bazen ispred a 150-200 m od mora (to je apartman za 6 osoba 135 evra po osobi a sedmog smo prosvercovali za dz)    a koliko ima britanki, nemica i shvedjanki(moj favorit, najludje su  :V :V)  uz to jos da napomenem da litar tekile kosta 2 evra :Z :PI  a mesta za izlazak koliko hoces!! ,   sad na leto idemo polovinom jula samo sto nas sad ide 3-4 pa mozda uzmemo manji apartman. isli smo preko moje tours na obilicevom vencu (ne zove se sad tako nego nesto ponte travel ili.. zaboravih videcu)

yeca

rafting, skijanje, planinarenje... ZAKON!!
oprostite, ne volim ni leto ni more  :>

Vampire 666

Quote from: yeca on 21-06-2006, 00:02:04
rafting, skijanje, planinarenje... ZAKON!!
oprostite, ne volim ni leto ni more  :>

...moj chovek...

Bred

Nista od mora ove godine nazalost, zadovoljicu se Zlatiborom

AVENDON

RAFTING Tarom i Drinom!!!!!!!!!!!!!! :loptica :loptica :loptica :loptica :loptica

Zemunac

zaboravih juce da kazem da smo imali dvd,televizor,klimu,interfon,mikrotalasnu...  cak i dasku za peglanje!!  i cena 135evra je bila za 10 nocenja,  po meni je to jeftino,  ali vidim da do sad slabo ljudi nesto gotive more   volim i ja da idem na skijanje, planinarenje se moze kad hoce  ali sve u svoje vreme!

Bred

da, dzaba ti od toga sto je jeftino kada maznjavaju kao ludi cak i iz hotelskih soba

Zemunac

nije tacno!  mogu da ti kazem da su bugari mnogo pristojniji i bolji od crnogoraca koji mrze nas beogradjane!!  ja sam i danas u kontaktu sa jednom bugarkom iz varne (Veronica se zove), veoma fina devojka  ,  jezik je slican makedonskom pa se lako sporazumevamo sa svim bugarima!  ako i ima nekih lopova mada nije bilo takvih problema to su uglavnom bugarski cigani!!

nimerija

Ja sam isla dve godine zaredom u Primorsko i prezadovoljna sam. Cene jesu smesne, za sve one vecerice na koje smo isli tamo svako vece, ovde u Bg-u bismo triput izasli!  :PI
Ove godine cemo u Suncev Breg koji dodje nesto kao Budva, dok je Primorsko manje i mirnije (tipa Herceg Novi)....
Zemunac da nisi mozda bio u GREEN FORT apartmanima?

yeca

a, a, opet su mi gleèeri primamljiviji!!!
:~

lijepa bosanka

Ja æu malko do bratske nam Grèke.....i to uskoro....mmmmmmm

nimerija

Quote from: yeca on 21-06-2006, 15:32:54
a, a, opet su mi gleèeri primamljiviji!!!
:~

Tebi ce biti bas smor ovo leto,a?  O0

Zemunac

bili smo u bravo apartmanima sa 3 zvezdice!!   extra  uzgred suncev breg je bolji od budve :loptica     
nimerija kas ides?

yeca

Quote from: nimerija on 21-06-2006, 17:47:41
Quote from: yeca on 21-06-2006, 15:32:54
a, a, opet su mi gleèeri primamljiviji!!!
:~

Tebi ce biti bas smor ovo leto,a? O0

joj sestro, jesi li ti svesna ¹ta prièa¹??
ja sam godinama trenirala to skijanje i mesecima skijala po gleèerima u austriji, nemaèkoj i ¹vajcarskoj i uvek se fenomenalno provodila... ni¹ta bolje od skijanja tokom leta - mnogo se bolje pocrni nego na moru (prosto bli¾i si suncu)
koliko god se vi extra provodite na pla¾ama, meni je savr¹eno na snegu..
i ako sam letnje dete, leto mi sve te¾e pada..

nimerija

Quote from: Zemunac on 21-06-2006, 18:26:21
bili smo u bravo apartmanima sa 3 zvezdice!!   extra  uzgred suncev breg je bolji od budve :loptica
nimerija kas ides?
16. jula krecemo.... Ti? A jel znas za koje te apartmane pitam? Kako izgleda, sta se prica i to....