Gde idete na letovanje?

Started by AquArius, 05-06-2006, 23:50:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

yeca

Nije ni to problem (ako ima¹ bilo koga iz bilo koje ©engen zemlje da ti po¹alje garantno). Va¾na je inicijativa.
Da, ima nas avanturista saschka. Ne ove godine, ali bilo je pro¹lih i tek æe ih biti!   :pljes:

Keleraba

Jel bio neko u Neos Marmarosu u Grckoj,da podeli utiske.... :~

Mili

Bila sam ja u Neos Marmarasu! Ja OBOZAVAM taj gradic  :!
Dva puta sam letovala tamo, i ove godine idem ponovo...  :V
Ima prelepu gradsku plazu, sa drvecem koje nice iz peska...  :K
Jedina mana je sto je deficitaran u klubovima... Nije bas mesto za ludi letnji provod, ali meni je super. Uz dobro drustvo, nekog Grka koji ce te voditi na neka zanimljiva mesta...  :smekerica: Inace nisam osoba koja ide na odmor radi odmora, vec volim da mi stvarno bude dobro! Cela Sitonija je prelepa, i stvarno vredi obici je! Preporucujem  :wink:

 

Sole

Ja idem u jedno mesto preko puta Krfa, zove se Parga.
ne znam da li ste culi...
svi koje sam pitala kazu da je bas lepo, pa se nadam da ce sve biti ok!
cini mi se da cemo se malo namuciti oko puta, ali dobro, nadam se da ce da vredi.
;-)

Mili

Bila je moja drugarica u Pargi...
Njoj se svidja, a i slike su super!  :K
Mesto je nesto jeftinije u odnosu na ostatak Grcke, i ima jako malo stranaca u njemu, jer tamo uglavnom letuju Grci...

Sole

 e pa, bas mi je drago!
samo sto sam ja cula bas suprotno, da je tamo skuplja varijanta???
ma, nije ni bitno, videla sam i ja neke slike i svidja mi se, samo jos i da ima gde da se izadje!
plaze su extra...
Krf je blizu, pa mora neki izlet da se napravi!;-)
nisam bila na Krfu sto godina...

__Zmajche

heh
Neka ovo bude prva tema na koju odgovaram :)
Prosle god sam bila u Grckoj dva puta  O0
Jednom sam posetila i Pargu....pa ono....i nije lose sta znam. To si u pravu da je dosta jeftinije i da ima mnoooogo zgodnih Grka   :PI
Ove god, ici cu sa kumom do Budve ili do Petrovca. Ajde malo da stedimo pare, trebace nam :)
Mada je i to skupo isto koliko i Grcka :(
U svakom slucaju, lepo se svi provedite :)

Sole

pa, lepo se i ti provedi!
samo, pisni pre toga nesto o provodu u Pargi ako si vec bila tamo na moru, posto rece da si samo posetila, ne znam da li si letovala.
;-)

philoserbiana

bila sam u poljskoj,pa kod mojih,a sada se spremam za CG,pa gde naletim,dubrovnik itd.

ivilija


Ivke

 Bila sam u maju u Greece i to da u Solunu u kome je bilo nikad bolje,a sada malo H. Novi cisto da se zapisem u CG i da ostanem verna tradiciji...  :run

jecapereca

Ja sam bila prosle god. u Pargi i super je.Nije tacno da je jeftinije nego u ostalim delovima Grcke odnosno  zavisi sa kojim turistickim mestima su uporedjivane cene. U principu je skuplje nego u mestima kao sto su Paralia i.t.d. a jeftinije nego sto je na Zakintosu, Mikonosu...Ima stranaca i to uglavnom engleza, nemaca, italijana a malo je srba.
@sole zelim ti lep provod i super zezanje  :ziveli

Ivke

 Hvala hvala ....Takvom se i nadam....  :ziveli  :V

Sole

pa, da cujemo utiske sa letovanja! :>
ne znam ima li posebna tema za ovo, koliko sam upucena, nema.
meni je bilo extra, samo tako! :~
mesto, more, plaza, drustvo, provod, ma sve u svemu zacin C! :ziveli :~ :V :PI :V :V :loptica
ostali? :wink:

Darker

Ok, sole gde si bila? Ajde mali putopis, za nas koji gulimo Bgd asfalt...