Gde idete na letovanje?

Started by AquArius, 05-06-2006, 23:50:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

katarina

Ja sam bila na Krfu u Ipsosu! Mesto superiska za provod, plaza podnosljiva, voda precista, more toplo! Kafici, muzikica u toku dana! Upolatila sam last minute, i za malo para se odmorila. Svi me zezaju da sam bila na moru za 5 evra. Dobro, nije bas toliko, ali tu je negde:) Sve u svemu, uzele smo jedan dan i kola, malo obisle znamenitosti ostrva, manastir Sv. Bogorodice, "najlepsu" plazu-Glifada(mada meni nije nista posebno), rezidenciju austrijske kraljice Elizabete-Sisi iz 18-i-neke godine! Bila sam i u Srpskoj kuci u gradu Krfu i na ostrvu Vido gde je mauzolej! Nasu istoriju svi manje-vise znamo tako da nema potrebe da pisem o Plavoj grobnici, sem da mi je doslo da placem kad sam videla slike nasih vojnika u Srpskoj kuci.
Grci su super i stalno sam se pitala kako znaju da smo Srpkinje cim nas vide, da bi mi jedan vodic poslednje vece rekao da nam to "pise na stiklama":) ne bi mi palo na pamet nikad!
Sve u svemu-bas sam se nauzivala!

Al-Jasmina


katarina

Pa da. Jedino Srpkinje izlaze u stiklama!

Sole

#168
kazu da se prepoznaju i po helankama, posto znate vec sami da je to kod nas ultra popularno.

inace, ja sam bila u Pargi, mesto je super :pljes:, malo vise brdovito, ali meni se bas to dopalo, prosto je glupo da vam objasnjavam recima, treba pogledati slike preko neta, necu moci da vam docaram neobicnost tog mesta. :Bog
poseban utisak na mene ostavilo ostrvce koje je udaljeno 5 minuta plivanja od gradske plaze na kome se nalaze crkva Svetog Nikole i fenomalne stene i vidikovac! :Bog
nalazi se u Jonskom moru, tako da je bilo za ocekivati da ce biti hladnije, medjutim kad vidis onako lepo more, plavo, cisto, fenomenalno, na hladnocu i zaboravis. ja je nisam i primetila ako je uopste i postojala. :loptica
trebalo je da idemo na izlet do Lefkade gde se nalazi 5.najlepsa plaza sveta, ali nije bilo dovoljno zainteresovanih tako da smo morali da se zadovljimo ostrvima Paxos i Antipaxos, plavim pecinama i plazicama sa tirkizno zelenim morem, extra! :V
za provod i nije bas tako zivopisno, ima 2 diskoteke od kojih je jedna superiska!
dosta barova, koktel-barova, ima sjajno mesto sa muzikom '70-ih, uglavnom rok muzikom (bila sam iako nisam bas neka pristalica), ali je lepo uredjeno.
ne svidja mi se samo sto se  preko dana ne cuje muzika iz okolnih kafica na plazi.
Grci su super, obozavam ih! :~ ljubazni, fini, nasmejani, previse nametljivi kad nema nekog muskog u blizini, ali ok u svakom slucaju.
samo sto je velika vecina mislila da sam Italijanka. :>
ne znam zasto, verovatno zato sto sam tamna, tako kazu...
oduseve se Grci kad cuju da makar malo parlas grcki!
u svakom slucaju, novo i lepo iskustvo!
:PI :ziveli :V :loptica :~ :>

malena

Tako mi unesete malo radosti kad vidim da je neko negde isao i super se proveo... Ja na zalost letos skoro pa nigde nisam isla... Bar ne van Srbije... Ali ne mogu da se zalim i to malo sto sam bila van Bga sam se super provela...  :roll:

Sole

pa dobro, nema veze!
sledeca godina je tu, nema sekiracije!
uvek moze biti gore, zar ne?
[off]znam da moze i bolje[/off]
ali, ipak...
ima vremena za sve!;-)

philoserbiana

Бејах у сродној нам ЦГ.Обишла сам Котор и уздуж и попреко и све његове месне заједнице :K
Онда посетих Будву,Херцегнови,Цетиње,бродићем до Пераста,Прчња и острвцета Госпа од Шкрпјела и Св.Ђорђе.Посетила сам цркве и манастире-Савина,Цетињски,Дајбабе,Острог.Било је феноменално,баш онако туристички.провела сам пар дана у подгорици код пријатеља  :~

Sole

iscrpno, nema sta! :pljes:
i ja volim tako da "prosetam" kroz dosta mesta kad odem negde van. :loptica
pocelo je da mi bude bitno gde idem (i sta cu potencijalno da vidim i obidjem), ne idem samo da bih spavala do 3 popodne i onda kao otisla na plazu, a onda  uvece Jovo nanovo do 5 ujutru u klubu.
starim li ja to?   :hmm  ;-(

Ivana_89

Bila sam u CG, u Budvi, 10 dana. Posle toga na Zlatiboru 2 dana, trebala 5, ali spreèile me neke obaveze... Odmor nije bio tako lo¹ s obzirom da je bio porodièni...

ivilija

Bila na Ohridu i svima ga toplo preporucujem iz vise razloga koje me trenutno mrzi da navodim ali je stvarmno extra!!!

Ivana_89

Bila sam na Ohridu na ekskurziji u 2. god., bilo mi je stvarno extra, jo¹ smo mi i¹li oktobra, a ka¾u tad je hladno jezero... medjutim nama je vreme bilo super, voda nije bila tako hladna, ali ja se nisam kupala, neki moji drugovi jesu... Na Ohridu stvarno ima ¹ta da se vidi, vrlo je lepo i svima preporuèujem da ga posete... ©to se tièe provoda, imali smo sve organizovano, tako da nismo mogli sami da biramo mesta za izlaske, medjutim ove diskoteke su bile stvarno extra...

shiky

Hehehe,Ivana,pa mi smo se mozda i videle,i ja sam letovala na Zlatiboru  :wink:
Sto se tice Ohrida,jedna drugarica me je zvala ove godine da idemo,ali se nekako u trenutku nismo dogovorile,pa smo na kraju kao sto rekoh bile na Zlatiboru..a na Ohrid cu ici,bas bih volela!

Ivana_89

Mo¾da i jesmo  :>
Kad si ti bila? Ja sam bila 28.,29. i 30. sam po¹la za Vranje... Kao ¹to sam veæ rekla, planirali smo 5 dana na Zlatiboru, ali smo se vratili zbog mog brata jer smo trebali da sredimo neke papire oko njegovog odlaska za Rusiju, ide na onu Bios Olimpijadu, pro¹ao je njegov rad  :> Sad sam ponosna seka   :luda
Meni je na Zlatiboru uvek lepo, a svaki put kad odem naprave ne¹to novo ¹to mi se svidja... Zlatibor je postao extra mesto za odmor leti  :wink:
Jesi bila u nekom hotelu ili vili? Ja sam bila u onoj vili 'Romantika', ona sa bazenom, mo¾da si èula... ba¹ je super... voda, sve! Kako si se ti provela?  :>  :wave: :cvet

Darker

Ivana, chat preko chat-a ili pm-a :police:

Ivana_89

sorry, neæe se ponoviti  :wink: