Gde idete na letovanje?

Started by AquArius, 05-06-2006, 23:50:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

pereca

Quote from: AquArius on 23-07-2006, 09:53:13
Darkeru, je l' ZPU varijanta?
Oni nude Platamon za neke sitne pare, pa i mene zanima da li vredi icega.

Evo prva smena ZPU-a se vratila iz Platamona i svi su ekstra zadovoljni.
Platamon ima lepu i dugacku pescanu plazu, mnostvo diskoteka i klubova. Svi apartmani ZPU-a su vrlo blizu plaze, najdalji je 100 m od mora. Pruga je pre par godina izmastena iz Platamona, tako da vise nema prelaska preko nje na putu do plaze.
Platamon je udaljen od Nei Porija samo 2 km, setalistem mozete peske da stignete tamo.
Eto to su informacije koje su mi dali studenti koji su se vratili iz platamona

Daca

Ja se jos uvek dvoumim se izmedju Grcke i Tunisa,mada mi se vise ide u Tunis,jer nikada jos nisam bila.A planirala sam da odem u  septembru...Da li je neko isao u septembru i moze li da mi kaze nesto vise?Muchas gracias! :)

sandric

Ja sam bila u septembru u Tunisu u mestu Port el Kantaui.To je tipicno turisticko mesto,planski gradjeno sa mnogo hotela i restorana.Mesto je relativno malo i ima mnogo lepu marinu.Smatra se da je to najelitnije letovaliste u Tunisu.Ja sam bila u hotelu koji pripada lancu El Muradi i moj savet ti je da ides u njihove hotele :runuglavnom su to hoteli sa 5 i 4*.Ako volis kupanje u moru Tunis ti se nece dopasti jer more ima talasa i nije bas najtoplije.Oni vise polazu na kupanje u bazenima ...moj hotel je imao 3 bazena i 2 djakuzija.Inace hrana je super :loptica.Lepo se provedi :~

vladimir

Ljudi, meni je varijanta preko ZPU-a za Kusadasi nesto najisplativije sto sam ikada uradio:ni boljeg provoda ni jeftinijeg smestaja ( a opet jako pristojnog ).Detaljniji opis i prepricavanje u toku ovih dana kad se malo odmorim od puta.
Ako budete otisli preko ZPU-a, tamo vas docekuju iskusni vodici Nesa i Ivan ( koje ovom prilikom pozdravljam-momci, hvala za sve!  :) ) i stvarno se zestoko iscimaju za sve sto vam treba.Jedini cim je dug put do Turske i nazad ( ako se ide busom ), ali na to se zaboravi posle onakvog zezanja!Najbolje letovanje do sada! :K

Daca

Sandric,hvala ti puno!Cula sam isto takve pricice u vezi kupanja u moru,tako da cu razmisliti jos jednom da li cu na tu stranu!Ipak mi se ne isplati da odem na more zbog dobre klope! :) :) :) pozz! :~

Darker

Quote from: pereca on 26-07-2006, 12:47:01
Quote from: AquArius on 23-07-2006, 09:53:13
Darkeru, je l' ZPU varijanta?
Oni nude Platamon za neke sitne pare, pa i mene zanima da li vredi icega.

Evo prva smena ZPU-a se vratila iz Platamona i svi su ekstra zadovoljni.
Platamon ima lepu i dugacku pescanu plazu, mnostvo diskoteka i klubova. Svi apartmani ZPU-a su vrlo blizu plaze, najdalji je 100 m od mora. Pruga je pre par godina izmastena iz Platamona, tako da vise nema prelaska preko nje na putu do plaze.
Platamon je udaljen od Nei Porija samo 2 km, setalistem mozete peske da stignete tamo.
Eto to su informacije koje su mi dali studenti koji su se vratili iz platamona
nije ZPU, al jeste Halo Tours preko koga ZPu organizuje svoja putovanja...
To to, pe¹èana pla¾a i mno¹tvo klubova, to sam hteo da èujem, hvala :K :K :K :K

¹to se tièe Hurgade, malo previ¹e za moj ukus, ne volim kad iz pustinje ugazim direkt. u more(koje je predivno, tirkizno, toplo), fali mi brate zelenila... Ali ko to skapira kao exkurziju a ne kao letovanje, prove¹æe se vi¹e nego odlièno(npr. izlet do Kaira koji je udaljen 600 km, a ne oseti se, izlet u pustinju, ronjenje, dolinu kraljeva, elem, raèunajte na exkurzije kada budete spremali evriæe za put)I da, paaaaazite ¹ta stavljate u usta, meni je 5 dana preselo, ali bukvalno(jer sam presedeo na wc-u) A sunce je mnogo gadno, izgori se u sekundi ¹to takoðe upropasti letovanje...
Jedino zbog vrlo male vlage su vruæine mnogo podno¹ljivije... Obavezno kaèket i neke cvid¾e...
Obavezno se cenkajte, ne pla¹ite se da vi¹e od pola smanjite cenu za neke gluposti... i ako kupujete nargilu, OBAVEZNO JE ISPROBAJTE pred prodavcem, tj. popu¹ite, pa tek onda pazarite, jer se èesto de¹ava(pogotovo u tunisu) da vam je prodaju bez gumica, a bez njih nargila ne dihtuje i mo¾ete da je koristite kao vazu... O0

rade

Zimus sam bio na Tajlandu i dok je ovde padao sneg i bilo -20, ja sam se kupao u okeanu na ostrvu Ko Lanta (nedaleko od Ko Pi Pija), pio koktele, bacao frizbi, gledao zalazak sunca nad okeanom dok me masiraju dve kosooke i grickam vocnu salatu. Nocne zurke pored vode. Dnevno ronjenje na koralnim grebenima sa raznobojnim ribicama koje vidimo samo u akvarijumu. Duge bele pescane plaze...............imao sam susret i sa alkulom od 2.5-3 metra. Preziveo  :lol:

Inace svako leto idem u CG jer tamo moji imaju kucu ali ove godine cu raditi u laboratoriji za Dr celo leto, sem sto su planirani kraci boravci u inostranstvu - Rim (3 dana), Porec (3 dana) i London (6 dana). Eto.

Mozda u oktobru odvojim 7-10 dana vremena za tropske krajve, kako bi izbegao prve jesenje kise.   :cvet

Bred

[offtopic]i nek sad neko kaze da ne wredi studirati farmaciju :K[/offtopic]

katarina

Rade, razbolela sam se od tvojih putovanja.... Odo` da jurim uslov!

lycos

Pretrazio sam forum , i ne videx da je neko otvorio temu..

Kako cete provesti ovo leto- spremajuci ispite za septembar :djavo  ili planirate odmor-planina, more, inostranstvo... ?    :ziveli




sandric

Ja planiram da idem na more a posle cu krenuti da spremam ispite za septembar...Zanima me jel` neko bio na Majorci?Bas mi se ide tamo...

josefina87

more se naravno ne propu¹ta! O0

Mili

Grèka siguno :!
:ljubav:   :ziveli  :V
A svratiæu i do Irske...

cvjetic

ja bejah na apsolventskoj....
more bi bilo previse...
idem kao svaka matora baba na planinu,da prosetam stare kosti... :silly:

Al-Jasmina

Najidealnije bi bilo- poseta Jadranu i poljubac Sunca
a u povratku malo do ruralne bosanske netaknute prirode da osvezim secanja na mirise 
pokosenih livada i sume :)
pa onda u radne pobede
:happy: :happy: :happy: :happy:

mada opcija moze biti i
radne pobede
pa brckanje stopala na polu praznoj plazi sa najokorelijim okasnelim turistima
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: