Gde idete na letovanje?

Started by AquArius, 05-06-2006, 23:50:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ivilija

Ja...hm na Hvar jedno 10 dana, pa odmah zatim na Ohrid jos jedno 10 dana pa Ceska u septembru jedno mesec dana pa Lisabon u oktobru jedno nedelju dana...a onda kad diplomiram u decembru odmaram se pa u januaru u Dominikanu!!! :V :V :V :V :V :V :V

pereca


mina-L

Verovatno cu jul i avgust provesti na selu ako sad ne dam uslov,al zato u septembru-oktobru verovatno u Tunis ako sve bude o.k!

sokobiv

Pomozite mi Turska ili Grcka!?

pereca

Ja sam se emotivno vezala za Tursku, pa i nisam bas objektivna.
Mada cela Srbija se ovog leta seli u Grcku.

Al` sam ti pomogla, a?  :)

sokobiv

uf...ne znam stvarno sta da radim,moram sto pre da odlucim.Zasto si pereco emotivno vezana za Tursku,ako se sme znati?Da nije neki Turcin u pitanju?

pereca

Ne, nije. Nego moj mashinac.
Cistokrvni Srbin, ali smo zajedno letovali u Turkey dva prelepa leta.
I svasta mi je lepo priredio
I nasi najlepsi trenuci su bili tamo
:Lj

Nadam se da ce tako biti i ove godine  :happy:

sokobiv

 :pljes:. Dobro onda Marmaris ili Kusadasi? Gde si ti bila i kakva su tvoja iskustva...cene hrane, pica.Kakav je provod nocu?

katarina

Meni je bolja Grcka! U Turskoj sam bila u Marmarisu-provod FENOMENALAN, plaza i more nikakvi! Marmaris je u zalivu, pa uopste nisam imala osecaj da sam na moru jer se nevidi pucina...al zato Ichmeler, koji je mini busom 10min je prelep! Tamo sam bila leta 2003...tako da se ne secam bas cena...Inace ako dobro podnosis VRUCINU, i ako ti je bitan provod- Turska je pravi izbor za tebe!

zabica

Gde su oni bili pozari prosle godine, Grcka ili Turska?
mozda ti to pomogne da se odlucis :happy:


p.s. pereco  :a

igrackica

U Turskoj nisam bila, Grcka je fenomenalna, samo moras da pazis koje ostrvo biras, Krf nikako, to je penzionerski, Krit je savrsen, ali su aranzmani avionom oko 400e najjeftiniji, tako da...
Ja bih recimo isla na Ios, tamo kazu da je totalna ludnica, sad ne znam kakv vid "odmora" zelis...

MiKy

ja cu ovog leta na Majorku....jedva cekam  :~
a u subotu cu u Herceg Novi,da probam tu ulovljenu ajkulu ljudozderku  :roll:

sokobiv

Quote from: MiKy on 26-06-2007, 08:58:17
ja cu ovog leta na Majorku....jedva cekam  :~
a u subotu cu u Herceg Novi,da probam tu ulovljenu ajkulu ljudozderku  :roll:
Blago tebi.Koliko te kosta Majorka,ako se sme znati?

josefina87

ja sam bila u ku¹adasiju..i bilo mi je jedno od najlep¹ih letovanja..
pla¾e su ok(ima¹ ih vi¹e,pa sada zavisi koju izabere¹)
noæni provod..cela ulica sa klubovima..veeliki izbor,ko ¹ta voli da slu¹a(naravno,ima i na¹e)
pomogla sam valjda.. :> po¹to videh da ti niko nije rekao ni¹ta o njemu :)

philoserbiana

Boze zdravlja putovacu sa horom u Poljsku na nedelju dana,onda malo kod kuce,pa u CG kod prijatelja,a avgust ostavljam za ucenje i pripreme za svadbu-moju,naravno.
neko pita-Grcka ili Turska?Turska je jeftinija,more je isto,mozda su bolji turisticki izleti u Grckoj.