pAnIkA i staa ako ...

Started by anaj, 13-04-2007, 12:57:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ljubica

E,ljudi nemojte da vas hvata panika,nije to nista strasno.I ako padnete prijemni,nije to kraj sveta(verujte mi,znam kako je),ali evo me sada na farmaciji,i ok je,e da,ne mora da znaci da ako si isao na pripreme na fax,da ces da polozis ispit,ali ipak je lakse,jer ti oni urade sve zadatke.Ma,sve ce to dobro proci na kraju,verujte u sebe.

_sanja_

ma sve mi to znamo, ali opet... mene je toliko uhvatila panika da ne znam sta cu sa sobom!  :help2: 

shiky

E,znam,i meni su svi govorili bez panike,samo polako,verujemo mi u tebe,a to najvise mrzim.Svima je lako da pricaju,ali ti si tu gde si,i najbolje znas kako je...ali i to ce proci...i uskoro cete se smeskati hodnicima naseg faxa   :K
To sto vas hvata panika je sasvim normalno,i tera te da radis,da se ne opustis previse,ali opet nemojte da pteterate sa tom panikom....  :wink:
...a ako bude ispalo bez veze,nista strasno,uvek su tu druge sanse i prilike...i vremena na pretek.Ja recimo,kad god se desi nesto lose,ili kako nisam zelela i planirala,kazem ko zna zasto je to dobro,zbog neceg je moralo biti tako,i stvarno na kraju se uvek ispostavi da je dobro zbog necega... :cvet

Girl

Vi svi koji TOLIKO panicite, kladim se da cete biti u prvih 50 na budzetu!!!

vlada89

Pa panici i ti TOLIKO,niko ti ne brani..

katarina

Ma svi smo mi panicili, ali nismo imali forum, pa niko nije znao:)

Girl

Pa, ja necu da smaram ljude.

vlada89

Pa,ovde niko ne smara ljude,vec se iznose utisci,misljenja i sl..a i ne znam kakve veze panika ima sa smaranjem ljudi? Ti ako panicis,panicis zbog sebe a ne da mi smarao druge..Svasta..

marijabgd88

da ali cini mi se da su svi jos na pocetku ove teme shvatili poentu... panicite kao da vam je poslednje... ja sam u apsolutno istoj poziciji kao i vi, u stvari u goroj jer nisam bas nesto preterano presla(kao ti vlado na primer), pa opet nekako uspem da iskuliram... mrzim kad neko previse panici... ok, panici ali daj, imaj granice... ti Vlado, tek ne treba da panicis...

Darker

Quote from: Ljubica on 30-04-2007, 15:46:19
E,ljudi nemojte da vas hvata panika,nije to nista strasno.I ako padnete prijemni,nije to kraj sveta(verujte mi,znam kako je),ali evo me sada na farmaciji,i ok je,e da,ne mora da znaci da ako si isao na pripreme na fax,da ces da polozis ispit,ali ipak je lakse,jer ti oni urade sve zadatke.Ma,sve ce to dobro proci na kraju,verujte u sebe.
Aaaaaaaaaaaaaa :run :run :run a005 a005 a005 a005 :42: :42: :42: :42: :arracher: :arracher: :arracher: :chill: :chill: :chill:
hahahhahahahahahahha, samo bre laganu¹ke, videæete ¹ta je panika kad doðete na sajam, pa 1000 ljudi, pa svi sve znaju, vi ko da ste pali s Marsa, pa zagu¹ljivo, pa vruæina, pa sve vam se pome¹alo, pa ¹ta ako padnete, pa, aaaaaaaaaaaaaaa a005 a005 a005
:K :K :K

Ma udri brigu na veselje, sad æe matura, jb¹ prijemni ko jo¹ da misli i o tome sad :luda :luda :luda

Maslacak

ja nisam panicila :>

posebno ako idete na pripreme na faks (a ja nisam)
ako sve to lepo predjete, i ako vam je sve jasno
necete pasti.
jos se nije desilo da neko super nauci i padne.

nikakvu toplu vodu oni ne izmisljaju... to sto ucite, to i bude, sve zavisi od vas, tako da umesto panicenja - na posao :F :>

vlada89

Ja nisam reko da panicim mnogo,vec samo branim one sto panice i protivim se onoj curi (girl)..Uostalom to sto sam presao ne mora nista da znaci sve je relativno..

_sanja_

Vlada brani mene :) hehe....tnx!  pa sta ja da radim kad sam takva!znam da to ne valja ali sta cu ,jace je od mene :)  a , i uklapam se u temu:)   :~

vlada89

Ma ja sam zlatan,cak i poust dijamantskom prasinom..:) Nego,jedno pitanje: npr neki zadatak iz matematike i sad ja napisem x:(3,5) a resenje je x:[3,5] jel dobijam 0 poena?

Girl

Vlado, nemoj da se ljutis! Ovo me samo podseca na paniku onih koji su presli tri puta svaku zbirku, a govore drugima - jao, da li cu upisati, nisam presao zbirku deset puta!!! Naravno, svako ima pravo da izrazi svoj strah, svasta, ali onaj ko nema objektivan razlog za to samo smara druge. Pa, zar ne?
Quote from: vlada89 on 05-05-2007, 13:24:13
Ma ja sam zlatan,cak i poust dijamantskom prasinom..:) Nego,jedno pitanje: npr neki zadatak iz matematike i sad ja napisem x:(3,5) a resenje je x:[3,5] jel dobijam 0 poena?

Ponidjeni su moguci odgovori i ti treba samo da zaokruzis jedan. ( broj ili slovo ispred resenja )