Strani jezik

Started by Bred, 01-06-2006, 09:50:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mrvka

Koji je termin ispita u junu,al ne za apsolvente?!Gde ¾urite pred rudu?!  :lol:  :a E,da,a kad su te konsultacije? Moram ja sa njom da proæaskam malko...  :cvet

*Ivana*

E, ljudi  :help2: ima li neko tekstove i recenice iz ruskog?

ivana

Jel moze da se nosi na pismeni iz engl recnik?

MiKy


milena

Da li neko moze da mi napise naslove tekstova koji treba da se spreme za usmeni ispit?  :help2:  :`? Unapred hvala!!

Darker

Quote from: milena on 20-07-2007, 14:44:37
Da li neko moze da mi napise naslove tekstova koji treba da se spreme za usmeni ispit?  :help2:  :`? Unapred hvala!!
Koji jezik, Milena? :K

milena

Енглески језик! (заборавила сам да је тема страни језик, sorry)  :happy:

Darker

Mo¾d aje najbolje da ode¹ na konsultcije kod prof. mo¾da se ne¹to izemnilo od kad sam ja odgovarao, ali tada mi je rekal da mo¾e bilo koji tekst od onih koje mso radili, tako da mi i nije puno pomogla, na kraju mi je ispao neki txt o holesterolu, ali mislim da nije big deal, malo i¹èita¹ textiæe i neæe biti problem...
U sv.sl. idi na konsultacije pa saznaj iz prve ruke :cvet

nene

Zna li neko koji su akuelni tekstovi iz francuskog(samo nasiovi)?

guja

ljudi a kad su konsultacije iz engleskog sa septembar?

smiks

zna li neko kako polazu studenti koji su ranije slusali engleski i sta se konkretno vrti na ispitu ? :igra:

Bred

smiks, za pocetak procitaj celu ovu temu. :wink:

mina-L

Zna li neko dal treba potvrdjivati izlazak na ispit iz engleskog? :cvet

Brian_May

Quote from: milena on 20-07-2007, 14:44:37
Da li neko moze da mi napise naslove tekstova koji treba da se spreme za usmeni ispit?  :help2:  :`? Unapred hvala!!


Medicines, Healing forms, How your pharmacist feel your prescription order, Compounding topical dosage forms, Vitamins, Drug side efects, Red blod cells,  Control and prevention of hypercholesterolemia thanks to phytosterls, Avoiding food and drug interactions, salt deficiency, Pharmacognosy and phytochemistry, essential oils, innae immunity. Tako je bar bilo kada sam ja odgovarao, ove godine u julu. Pa srecno!!

Ellena

A Calcium and Vitamin D, Fiber?