Svingeri u Srbiji

Started by Korisnicko Ime, 15-04-2007, 17:28:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dirigent

Necu reci nista po ovom pitanju sto inace ne bih rekao , a zapravo ne znam sta sam tacno hteo reci , ali cvrsto ostajem pri tome.     :~  :smekerica:  :~


       ajd  :ziveli i svima lep provod zelim!

stef


cvjetic

svingeri se djoraju,bukejkeri vole da gledaju dok im masa muskaraca svrsava po partnerki... :>

stef

 :bljak: bukejkeri su bolesni!

cvjetic

nisu oni bolesni...svako ima svoje fetise,ne mozes da osudjujes nekoga zato sto se na nesto lozi...
tebi,recimo,da neko servira hranu na curi,ti bi se raspomamio... :K

Al-Jasmina

 :lol: pa dobro sem istinskih higijenicara ko ne bi?
I zena..mislim onih koje nisu lezbejke
ili mozda i one bi ali da je servirano na Andjelini Jolie...
ili da je servirano nesto stvarno super...
a dolaze u obzir i ljudi koji su zaista gladni
i muskarci i zene
tako da cela prica nadilazi pitanje fetisha :>

Roben

#36
Quote from: cvjetic on 06-09-2007, 14:37:25
tebi,recimo,da neko servira hranu na curi,ti bi se raspomamio... :K
:116: :116: :116: :116: :116:
цвјетићу  :cvet
мислим да се ни ти не би бунила

AquArius

hej Al,
pa zar nije sustina (medju ostalima)
da za dobru svinju nema lose pomije?

:K

Al-Jasmina

#38
 :>
pa sad....
pitanje je sta dozivljava seljak naslonjen na ogradu dok je gleda kako se tovi time
:bljak:


verovatno masta o vocu i zelenoj salati kao dozivotnom obroku za sebe
:trfr:

AquArius

lepo ja reko'.

dok nemamo zivotinje u prici,
sve je dobro.

:trfr:

saschka

I posle su svingeri nenormalni...

Luximus

Na radio emisiji u Crnoj Gori, cetvorica dobrih moNaka, vi ih ne poznajete vjerovatno, ali poznati su pod imenom The Books of Knjige, alternativna organizacija...nebitno...i zvashe oni jednom prilikom direktno iz radio emisije jednog lika koji je svoj broj objavio u onim sramotnim novinama koje ne citamo, a ni ne listamo i gledamo pred nasim majkama. Anyway lik je objavio da trazi djevojku koja zeli da vodi ljubav sa njegovim kerom (na srpskom: psom), rase: danska doga. Posle jednog dobrog pola sata price, a mozda i vise, siroki auditorijum je imao priliku naslusati se svakakvih bolestina... Lik je inace iz Bosne (sto ne znaci da su bosanci vise perverzni od ostalih naroda i narodnosti, vec samo da se to eto tako zalomilo), i svoju zaista zanimljivu pricu poceo je recenicom: Zasto da ne?!  :> Zasto da ne, to se i ja pitam...  :K Ipak, on je samo zelio da oplemeni svoj sexualni zivot, a pas je jedna plemenita zivotinja. Zar ne?!  :djavo

*

Cudna vrsta svinga  :smekerica:

Luximus


Bred