Svingeri u Srbiji

Started by Korisnicko Ime, 15-04-2007, 17:28:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nikolay

Ma zekim se ja malkice. Samo, mislim da ovo uzima sve vise maha u svetu,a bogami i kod nas,kako stoji u textu gore. Mislim, sto da ne, svako ima pravo na svoje misljenje i slobodu govora,pa ko voli nek izvoli, sky is the limit ;-)

maki

ja ne razumem zasto ste svi toliko kriticni..podseca me na onaj homofobicni trip koji trese sve Srbe.ja sam u fazonu 'zivi i pusti druge da zive'!!ko zna sta buducnost nosi,mozda to i probam,hm..do tada,zivela monogamija

Luximus

Necu, hvala!  :K

...to mi je pomalo zivotinjski... :T

pig_am_am

ja razumem. Ljudi se ubise od dosade i shvate da zivot prolazi i-bang! Desi ti se to u glavi u momentu. Mi smo mladi.Nije to za nas.Al za ove sredovecne-neka im. Ja sumnjam na drugaricine matorce.Svaki vikend pale u vikendicu! Hahahaha...

vlada89

I ja donekle razumem..Mislim ziveti i imati sex samo sa jednom osobom 30 godina? Nismo vencani (valjda) da bih razumeli.. Nisam ni za,ali nisam ni za protiv  puc

brkata vila

 Kad moze Sting... Mozemo i mi. Dobro je fore radi, a sex ko sex.

Al-Jasmina

 :hmm
Sting je svingo?  :>

HoochieMan

Pre par godina ulazi u svoju teretanu moj sredoveèni drugar, velika persona i jo¹ veæa ¹valerèina, i upada u sred rasprave koja se i ovde vodi, sa reèima: "Vidi¹, na poèetku sam i ja tako razmi¹ljao (znaèi moj sir je moj sir)... ali proðe 5 godina, pa 10, i na kraju zove¹ kuma u goste da ti ...jel... ¾enu, a da ti gleda¹...", a pritom mu se pogled filozofski gubi negde u daljini. E drugari, tada nam je do¹lo da povratimo. Ima on nekad èudne tripove koji deluju emetièki na okolinu (npr- "niko ne mo¾e tako dobro da ti pop.¹i kao mu¹karac" .... gospode), ali vremenom zaista dolazi do izopaèenja uma u seksualnom pogledu, garantujem vam. Tako da, ¹ta da ka¾em ljubiteljima svog sira- saèekajte koju godinu, da degenerativni proces koji neizbe¾no uzima danak u zdravim neuronima dovoljno rasklima moralna naèela vaspitanjem duboko usaðena u na¹ nervni sistem...

Bred

mislis li da su farmaceuti skloniji tog "degeneraciji"?  :K

Sole

plasite me...  :roll:
povraca mi na sam pomen reci svinger!  :bljak:
to mi je nekako jadno, za ljude koji nemaju sta da rade i koji su neostvareni u zivotima svojim.
nadam se da ce mi ovakvo misljenje ostati celog zivota, inace  puc

Al-Jasmina

Quote from: Bred on 05-09-2007, 16:15:42
mislis li da su farmaceuti skloniji tog "degeneraciji"?  :K

kakve to veze ima? Sto bi farmaceuti bili podlozniji?
Pa ne radimo s nuklearnim materijalom  :K :smekerica:

Hoochie, mislim da degeneracija pocne i pre vencanja
u nekim slucajevima  :)): :wall:

:cvet

Inace problematika te "izopacenosti" lezi u domenu socijalnog odnosa subjekata
U principu sve je to sex...
1 na 1 ali puta 2, 3 ,4 na istom kvadratnom prostoru
pa je prisutan momenat egzibicionizma.
Ono sto vecini smeta kada se pomisli na takvo nesto je to
sto to nije samo sex izmedju muskarca i zene-
vec je to gore pomenuta supruga i kum,
koleginica s posla i muz,
postar i svastika... :K

Pa ipak, ma koliko to neko tamo smatrao za neizbezno
ja sumnjam da cu ikada o tome razmisljati kao o mogucnosti
vec iskljucivo kao o drustvenoj pojavi koja me ne zanima suvise  :ball2:

AquArius

Dragi moji,
sve dok zivotinje ne udju u pricu, pesmu ili mastu,
o degeneraciji nema ni govora.

:K

ArUeNaWiThRa

meni je kod svingera samo bizarno to sto se oni zapravo naloze kad gledaju dok im neko ***khm*** momka/devojku... mislim ajde i da predjes preko cinjenice da imaju druge partnere,al da to rade jedni pred drugima i da se loze na to,a kao vole se pritom, to mi je neshvatljivo. no dobro, neka ih...

brkata vila

Ne znam odakle nam saznanje da se svingeri loze dok gledaju kako im neko rovari po partneru, ali takav opis situacije mi pomalo slichi ne one chike shto dok gledaju druge kako se maze po kolima u Koshutnjaku, miluju svog patuljka. Znam da je ovo drugo bolest, i znam da verovatno greshim dovodjenjem ovih stvari u vezu, ali bilo mi super na trenutak...Mislio sam da je stvar da promenis partnera sa nekim,a ne da se lozis dok gledas. Odvedes zensku u svingo-bar,neko ti je jashe, a ti sedish i uzivas gledajuci. Malo mi strashno. :batina

Al-Jasmina

 :wall: zbog takvih pojava mi se Kosutnjak nekad gadi...
a kad samo pomislim da je tu nekada setalo samo plemstvo,knezeva garda, srne i atentatori  :cvet