Najmanje 32 mrtvih u masakru u Vird¾iniji

Started by Roben, 16-04-2007, 21:37:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ajvi

Jezivo.. Jadni ljudi koji su ni krivi ni duzni stradali..
Stvarno cudno da tako dugo nisu reagovali i nista preduzeli da ga zaustave..
Kakva suluda ideja.. Bolesnik..

Bred

"Mogli ste da izbegnete masakr"
Izvor: Beta
Va¹ington -- Ju¾nokorejski student koji je izvr¹io masakr na Vird¾inija Teku izmeðu dva napada poslao poruku amerièkoj TV mre¾a En-Bi-Si.

Zastava na pola koplja: Amerika jo¹ u ¹oku (FoNet)
Zastava na pola koplja: Amerika jo¹ u ¹oku (FoNet)
Napadaè je poslao paket sa 43 fotografije, 27 video snimaka i porukom En-Bi-Siju. "Imali ste na raspolaganju milijardu moguænosti i sredstava da spreèite ovaj dan", poruèio je Èo Seung-Hui u jednom od kratkih video snimaka koje je noæas emitovala amerièka tv-stanica. Stanica je saop¹tila da je prema vremenu na po¹tanskom peèatu paket poslat u ponedeljak u periodu izmeðu dva napada.

Ta mre¾a je materijal, koji je stigao u sredu u njenu redakciju u Njujorku, dostavila Federalnom istra¾nom birou, rekao je novinarima zvaniènik policije dr¾ave Vird¾inija Stiven Flaerti.

"Nisam morao to da uradim. Mogao sam da odem, mogao sam da pobegnem. Ali ne, prestajem da be¾im. To nije zbog mene, to je zbog moje dece, moje braæe i sestara koji su meta va¹e agresije", rekao je 23-godi¹nji mladiæ koji je, kako je istraga utvrdila, patio od depresije i leèio se u jednoj psihijatrijskoj ustanovi.

"Vi ste meðutim, odluèili da prolijete moju krv. Bio sam slomljen u svom otporu i vi¹e nisam imao izbora. To je bila va¹a odluka. Sada imate krvi na rukama koju nikada neæete oprati", reèi su mladiæa.

"Da li znate kako izgleda biti ¾iv spaljen? Da li znate ¹ta znaèi biti osramoæen i razapet na krst, ostavljen da iskrvari¹ radi va¹eg zadovoljstva? Imali ste sve ¹to po¾elite, va¹e mercedese, votke i konjake, va¹e zlato i ogrlice", poruèio je ju¾nokorejski student izra¾avajuæi svoju mr¾nju prema bogatima.

On u jednom trenutku pominje i "¾rtve kao ¹to su Erik i Dilan", maloletnike koji su 1999. izvr¹ili masakr u jednom amerièkoj srednjoj ¹koli.

Podsetimo, Èo Seung-Hui je u ponedeljak u studentskom gradu dr¾avnog univerziteta za tehnièke i politehnièke studije Vird¾inija Tek ubio 32 osobe, a ranio 21. Posle napada je izvr¹io samoubistvo.

nikolay

Ovo manje-vise, postaje njihova svakodnevnica,malo malo, pa bude neko sr.... po skolama. Mislim da je glavno uzrok ovakvih dogadjaja njihov zakon koji dozvoljava svakome da nosi oruzje (to ima stoji u Amandmanu,jer su kao zbog toga izborili nezavisnost) i ne treba nikakva posebna psiho-fizicka dozvola/priprema za oruzje (oruzni list,ili kako vec) . Mene samo cudi kako nema vise takvih incidenata. A to da nevini stradaju,pa kada je to bilo drugacije?Jeste, poginuli su nevini, i to je uzasno!Ali, da li se neko u Americi potrese,kad se ovako nesto dogodi negde drugde u svetu? A kad se to desi u njihovom "dvoristu" onda kuku-lele. Sobzirom da rade po svetu to sto rade......dobro su prosli!

Roben

SAD, 19. 04. 2007.
Televizijska stanica NBC emitovala je snimak Èoa Seunga Huija koji je ubio 32 osoba na univerzitetu Vird¾inija Tek (FoNet)

nasty girl

ja mislim da cu sve iznenaditi ovim komentarom...

ali neka ih je ubio....je*eni ameri....

Maslacak

Quote from: nikolay on 19-04-2007, 13:00:14
Ali, da li se neko u Americi potrese,kad se ovako nesto dogodi negde drugde u svetu? A kad se to desi u njihovom "dvoristu" onda kuku-lele. Sobzirom da rade po svetu to sto rade......dobro su prosli!

Ne znam da li se potresu kad se desi negde drugo, i mislim da mi to ne mozemo da znamo.
Ali sa druge strane, mislim da je krajnje normalno da se vise potreses kad se desi "u tvom dvoristu" :wink:

Bred

nasty, tvoj  komentar bi mozda bio i u redu da nisu u pitanju studenti. :wink:
mislite o tome

nasty girl

Nema veze....sve su to mamina i tatina decica....

Roben

Насти морам да признам да си ме изненадила својим коментарима
пс. нисам знао да си тако окрутна  :K
:cvet

nasty girl

Quote from: Roben on 20-04-2007, 21:36:46
Насти морам да признам да си ме изненадила својим коментарима
пс. нисам знао да си тако окрутна  :K
:cvet

pa i samu sebe sam iznenadila komentarima.... :stid: :stid: :stid:
( ...malo sa Vampa preslo na mene...  :K)

Al-Jasmina

Dobro, Nasty smatra da je Amerika sama sebi skrivila ne misleci na posledice
ako se svet okrene protiv nje i njene dece...

Elem,
mene brine i sledece:
Takav moron kao sto je on ce izazvati rasni bes
prema svim azijatima
tako da me ne cudi da dodje do sikaniranja neduznih po Americi...

:wall: glupost i nelecena depresija...
dva brata smrtonosna

Vampire 666

pa neka i sikaniraju te glupave gadne azijate. ionako se sire po celom svetu ko bolest...

Roben

Quote from: Vampire 666 on 21-04-2007, 07:57:34
pa neka i sikaniraju te glupave gadne azijate. ionako se sire po celom svetu ko bolest...
мого би мало да се обуздаш
ово је чиста нациситичка изјава

nasty girl


Vampire 666

Quote from: Roben on 21-04-2007, 09:14:20
Quote from: Vampire 666 on 21-04-2007, 07:57:34
pa neka i sikaniraju te glupave gadne azijate. ionako se sire po celom svetu ko bolest...
мого би мало да се обуздаш
ово је чиста нациситичка изјава

nemam ja nista protiv njih u scojim maticnim zemljama, ali imaju ogroman reprodukcioni potencijal, pa polako potiskuju druge rase sa ove planete...