Najmanje 32 mrtvih u masakru u Vird¾iniji

Started by Roben, 16-04-2007, 21:37:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Quote from: Vampire 666 on 21-04-2007, 10:25:05
nemam ja nista protiv njih u scojim maticnim zemljama, ali imaju ogroman reprodukcioni potencijal, pa polako potiskuju druge rase sa ove planete...

E ondak lepo pravac da nadjes neku ljupku kineskinjicu pa
njenom potomstvu ispravi oci :wink:

(nemoj da me neko slucajno ozbiljno shvatio)

Elem, Dzingis Kan je pokorio pola sveta, pola od toga a on a pola njegova deca...Uostalom, njegove cuvene "poslednje reci" su i bile da pokore ostatak sveta...
Mozda ga jos uvek slusaju :wink:

Nemam nista protiv kulturnijih predstavnika Azijskog podkontinenta
ali mi dobijamo samo izuzetno tvrdoglave i trgovini sklone ...
:ohwell:

Masha

#31
Quote from: nasty girl on 19-04-2007, 20:59:26
ja mislim da cu sve iznenaditi ovim komentarom...

ali neka ih je ubio....je*eni ameri....
Mene si iznenadila. Prvo, to su mladi ljudi, drugo tamo zive i uce i oni koji nisu Ameri i medju tim poginulima mozda ima i onih koji nisu "je*eni Ameri". A i da su svi do jednog Ameri, niko ne trazi da mi lijemo gorke suze i da im palimo svece i polazemo cvece, ali kako iko moze da kaze: neka, tako i treba? Ne treba i ti ljudi su bili necija deca i bili su decko, devojka, brat, sestra i sta vec ne nekom drugom zivom bicu i tuzno je sto su na taj nacin izgubili zivot. Ovakvim komentarima postajemo kao i oni koje osudjujemo, da citiram -je*eni, a dodajem egoisti i neljudi.

mimil

Iznenadjena i uvredjena...
Mnogo ih tamo ima koji nisu Amerikanci... Meni je najtuznije bilo kada sam u novinama procitala, da je ovaj terorista usao u odeljenje, zatvorio vrata lancem i poubijao ceo razred zajedno sa profesorom, od njih dvadesetpetoro prezivelo je cetvoro i to samo zato sto su legli na pod i pravili se mrtvi ili se izvukli s povredama... Vec je to i ovde postovano... Tuzno...

Bred

ovde nije poenta sto su ti ljudi Amerikanci vec sto su STUDENTI! Ovo bi trebalo celom svetu da skrene paznju na povecanje bezbednosti u studenskim domovima i fakultetima.
Wamp, tvoj post bi se mogao podvesti pod sirenje nacionalne mrznje i time samo nastetiti forumu zato te molim da ubuduce pazis sta pises :!

wolfeitzckie

vac vidim vampira u svojoj sobici kako glanca svoj AK 47. da sam na vasem mestu, ne bih ga mnogo provocirao.

nasty girl

1) e ovako za sebe necu da komentarisem...jass je malo uhvatila poentu onog mog posta, ali me stvarno mrzi da ga detaljno obazlazem...

2) Brede Vamp je objasnio svoj komentar i ja cu se sloziti sa njim... a taj tvoj post je bio direktno provociranje Vampa....tako da....  :police: :police:


Vampire 666

Quote from: wolfeitzckie on 22-04-2007, 07:43:21
vac vidim vampira u svojoj sobici kako glanca svoj AK 47. da sam na vasem mestu, ne bih ga mnogo provocirao.

ne,ne,ne...premalo zivota moze odbeti jedan napad kalasem..to je amaterski i ocajnicki...trovanje vodovoda je npr. prava stvar... :djavo

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 22-04-2007, 08:50:29
Quote from: wolfeitzckie on 22-04-2007, 07:43:21
vac vidim vampira u svojoj sobici kako glanca svoj AK 47. da sam na vasem mestu, ne bih ga mnogo provocirao.

ne,ne,ne...premalo zivota moze odbeti jedan napad kalasem..to je amaterski i ocajnicki...trovanje vodovoda je npr. prava stvar... :djavo

gledas previse filmova.... :116: :116: :116:

Al-Jasmina

Iskreno, mislim da ceo svet gleda previse filmova...
Pocev od tog koreanca koji je pozirao sa oruzjem...
a onda krenuo da pravi tesko sranje..

Jebo ih Rambo (Silvestere oprosti) :>


Sta je tuga:
On je pucao po AMERIKANCIMA
a na americhkim fakultetima je TOLIKO stranih studenata iz celog sveta da bi bilo razumljivije da je debil otisao negde i na nekoj ulici jurio neke cije porodice imaju bar 100 god staza kao americki gradjani
:wall:


Mogu da "razumem" stradanje u ratnim dejstvima,
ali kada budale koriste institucije koje "sveta zemljista" danasnjice
kao sto su sportski tereni, olimpijska i ostala takmichenja, studentski kampovi i univerzitti, skole, bolnice...

koja je onda svrha tako iskazane nadmoci?
Pa to svako moze da uradi...
Istina je da ameri nisu cvecke (njihova vojska na stranim teritorijama tacnije)
ali spustanjem na njihov nivo nestaje razlog za bitku protiv njih.

Komotno se mogu u kolo uhvatiti i zaigrati americki marinci, arapi, izraelske snage, Al-qaida i njeni usamljeni izaslanici... :trfr:
Jer na kraju, suma sumarum je =ISTI SU!


Masha

Ja ne znam kakvu ponetu treba izvesti iz poruke sledece sadrzine - ali, neka ih je ubio, je*eni Ameri? Mamine i tatine dece pun je i Beograd pa sta sad, svi treba da uzmemo po neki pistoljcic i da pucamo? Eh, koliko sam se ja puta osetila lose medju njima, ali nisam potezala ni na sebe ni na druge. Nadam se da ce oni promeniti stavku u zakonu koja se odnosi na nosenje oruzja jer to je jedini nacin da se ovakvi slucajevi svedu na manju meru.

wolfeitzckie

Quote from: Vampire 666 on 22-04-2007, 08:50:29
Quote from: wolfeitzckie on 22-04-2007, 07:43:21
vac vidim vampira u svojoj sobici kako glanca svoj AK 47. da sam na vasem mestu, ne bih ga mnogo provocirao.

ne,ne,ne...premalo zivota moze odbeti jedan napad kalasem..to je amaterski i ocajnicki...trovanje vodovoda je npr. prava stvar... :djavo
ma ja sam pre mislio na paralelu virdzinija-vozdovac, pa krenes sa kalasnjikovom po amfiteatrima, zatim se uputis u kulu A gde su laboratije, kalasnjikov veze, krv prsti na sve strane, staklo(laboratorijsko) leti, ti, naravno ne nadoknadjujes stetu, ipak je to scena.
a sto se tice trovanja vodovoda, mogu da primetim da si ti spojio lepo sa korisnim(licna interesovanja i obaveze, tj. fax). na farmaciju nisi zalutao.

AquArius

#41
wolfeitzckie
mislim da je dosta ovih
filmica,
igrica,
provokacijica
postica
slicne sadrzine ..

(kako ne volem ovu kapu  :police:  :cvet)

nemoj se ljutiti. 

Jedan zivot (svoj da je oduzeo)
bilo bi previse.

Smrt ne umem da komentarisem
niti vinovnike iste
!

wolfeitzckie

#42
pa, ako pregledas sve komentare na ovu temu (sto vec, siguran sam jesi), i porazmislis malo o njima (isto kao prethodna zagrada), videces koliko je tesko ozbiljno komentarisati ovu temu. neverovatno je koliko malo forumasa pokazuje bilo kakvo saosecanje sa zrtvama (kamoli sa ubicom, koji je, u jednom drugom znacenju, takodje zrtva). u stvari, uglavnom su to zene(ovo nije tema, ali je zanimljivo). u toj, dakle klimi, meni je ostala zajebancija. pa sta? ako se salim, ne znaci da ne postujem tudji zivot. ne znam zasto mislis da je moj post pesao neku granicu, ponavljam, pregledaj druge postove, videces sta mislim.
sto se tice kape, ja je volem jos manje od tebe . i za te  :cvet

Bred

Quote2) Brede Vamp je objasnio svoj komentar i ja cu se sloziti sa njim... a taj tvoj post je bio direktno provociranje Vampa....tako da.... 
na koji to nacin majke ti? ajd dobro razmisli...

AquArius

@wolfeitzckie
primljeno k znanju. :happy:
nisam imala nameru nista da prebacim.

ma .. zajebancija nije za teme ovakve .. ovu ..

rekoh
ne umem da komentarisem smrt,
samo da zakljucavam teme o istoj  :H  ..