Main Menu

èestitke

Started by mare, 23-06-2006, 23:10:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mare

Prodajem èestitkice, pa koga zanima mo¾e da se javne. Ruèna je izrada, moja! Pi¹ite da li vam se svidjaju.

Bred

Veoma mastovito i originalno. Samo si mogao da napises i cene :)

mare

Ja sam devojèica! Cena je studentska, 50 kintaæa. Drago mi je da ti se svidjaju! Baj!

nasty girl

ma to bred menja polove u zadnje vreme...nemoj da se ljutis i veliki grese..

cestitke su mnogo simpaticne i neoicne sto mi se posebno svidja....

plisani

Cccccccccccc, Maro, nikada neces odrasti......... :loptica

mare

Samo me je zanimalo da li vam se dopadaju. Nisam ni zamislila da ih prodajem ovako, jer ih pravim za neke radnjice, a na malo ih poklanjam. Pli¹ani, zar mi nije lepo? Veliki pozdrav!

Darker

Aj sad jedno inteligentno pitanje? ©ta æe¹ ti ovde, tj.¹to nisi na primenjenim umetnostima? :>

mare

Znaèi, svidjaju ti se, hvala! Tu sam gde sam i nije mi lo¹e, osim U®ASNOG zasiæenja, ali uskoro æe i tome doæi kraj! Baj

Bred

A kojih su dimenzija? Ja sam zato da se svaki rad i trud nagradi tako da zainteresovani clanovi mogu da kontaktiraju claniCU mare za kupovinu istih :wink:

mare

Hvala Bred Èestitke su male, vi¹e za neki paketiæ i kratku poruku, a imaju i traèicu, rafiju za vezivanje. Ako neko ba¹ ima u¾asnu ¾elju da ih ima, ok, ali dovoljno mi je i ¹to vam se dopadaju!

Natalija

Super su ti cestitke! Ja sam se ranije zanimala sa suvim cvecem. U trznom centru preko puta Studenjaka, imas prodavnicicu u kojoj prodaju sve i svasta za rucnu izradu, perlice, alkice, kartoncice, boje za tkaninu .....

mare

E hvala na obave¹tenju. Ja veæ godinama nabavljam razne stvari u Novom Sadu, a veliku pomoæ imam i od moje buduæe svekrve koja se ba¹ trudi da mi lepo ispresuje razno cveæe. Skoro sam poèela da radim i sa dugmiæima, a pre sam lepila sva¹ta. Obo¾avam to da radim, smiruje me! U poslednje vreme sam se ulenjila sa prodajom, a u isto vreme su se zatvorile tri prodavnmice za koje sam pravila. Nikako da se aktiviram da ponadjem jo¹ neku, jer sada radi samo za jednu. Ko me je ovo uop¹te pitao? Drago me je da vam se svidjaju! Æaos

Bred

Pa treba malo vise da se reklamiras na netu npr :wink:

katarina

Odlicno! Imas dara! Razmisli i o brosevima...nije los biznis ni sa njima:)

mare

Stvarno je dobra ideja, ali . nekako mi le¾i papir i deluje mi jednostavnije pravljenje èestitki nego bro¹iæa, Mo¾da i gre¹im. Drago mi je da ti se svidjaju!