Класична музика

Started by zoe, 25-06-2006, 09:54:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Maslacak

A niije mrtva... uvek to malo zamre, pa onda opet iskoci i tako... a ipak ima 12 strana :happy:

Ej, ovo je super...
mogli bi da se dogovorimo mi forumasi da idemo kolektivno... ? :>

zoe

Е то би било стварно дивно :happy:, али ја баш не волим да оптерећујем људе због карата... :confused:

Darker

Pa no frx, optereti sebe za karte, a mi se vidimo tamo :K :K :K

zoe

Озбиљно, најозбиљније!!!! :!
Ко је заинтересован да дође на концерт (инфо на претходној страни), нека ми пошаље ПМ са именом и презименом до среде у 14 часова! Неки број људи ћу сигурно успети да уведем, али морам имати списак.

Maslacak

Dodjavola...imam kolokvijum u ponedeljak :'(
I cele ove nedelje vezbe...nema sanse...
Kreten sam sto predlazem kad ni sama ne mogu...

zoe, jel se neko prijavio?

zoe

Јесте један мацан! :>
Ма нема фрке, биће прилике! :cvet

Maslacak

A hoce li biti karata do poslednjeg dana, sta mislis?
Reko da svratim i platim, ako se nekim cudom uspem organizovati :>

zoe

Вероватно ће бити...класика ипак није толико популарна да се карте одмах разграбе...само мени глупо да купујеш... Чак и ако се смислиш тек у недељу, радије бих покушала да тебе једну убацим преко службеног улаза...

Стварно ти кажем, немој се оптерећивати! :cvet

Maslacak

#188
ne opterecujem se, nego mi se bas ide :happy:
...ok onda, videcemo jos...
:cvet

edit:
Jooj...eto, ne odoh ja...
Ode mi decko kuci sad... Mora sad da se uci.
Kako je bilo? :>

Darker

Bilo je "fenomenalno"(Radovan III)
Zoe prva violina, sedi do koncert majstora (skapirao sam da je to ne¹to mnogo va¾no :K :K)
Dalje, potvrdio sam svoje poznavanje bontona da se u red sedi¹ta ulazi licem ka publici (iako su macanosi mislili da se ide dupetom)
©to se impresija tièe: Zami¹ljao sam ono isto drvo samo je sad padala ki¹a, a ja sam se sakrio pod njim, zatim da se vrtim na stolici, a tokom poslednjeg stava - da sam u prostoriji od drveta i da je sve u njoj od drveta :K :K
Da, najveæi biseri su mi bili jedan dekica koji opu¹teno fura stotku, koji je sa u¾ivanjem pratio koncert, a zatim munjevitom brzinom za nekih pola sata po zavr¹etku koncerta uspeo da napusti salu i jedan klinja od nekih 10-14 koji se slatko naslonio na sedi¹te ispred i bez pardona prekuntao ceo performans happeninga... :lol: :lol:

Korisnicko Ime

@Zoe
:cvet :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet :cvet
Tnanks, za apsolutni culni ugodjaj  :] :] :]

Quote from: Darker on 06-11-2006, 08:47:38
Dalje, potvrdio sam svoje poznavanje bontona da se u red sedi¹ta ulazi licem ka publici (iako su macanosi mislili da se ide dupetom)

Ovaj macan je u tom slucaju ostao neizjasnjen... Nemoj da siris dezinformacije


zoe


Maslacak

DIIIIVNOOOOO!
Bas mi je drago da vam je bilo super!!! :happy:

Valjda ce biti jos toga... :)

dyki

#193
Quote from: Darker on 06-11-2006, 08:47:38
Dalje, potvrdio sam svoje poznavanje bontona da se u red sedi¹ta ulazi licem ka publici (iako su macanosi mislili da se ide dupetom)

Ja dadoh svoje skromno misljenje o koncertu u IN/OUT temi! A Dadice... Pa nemo' sad i KI da citiram ili, ne daj Boze, A da zovem za TACNE informacije KO je sta rekao! Bolje se sam ispravi  :) :) :)


zoe

Ах људи, од оволике хвале има да  :stid: :stid: :stid:

Ајде ја сад мало да станем Дарету у одбрану (за промену :>)... данас је по бонтону три пута устајао различитим особама у бусу па је једна госпођа рекла "Јао баш је позитиван!" :wink: Е сад крај са  :OFF