analitika u junu!

Started by jelka, 21-04-2007, 14:58:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

jelka

cula sam od dvoje,troje ljudi sa faxa,da ce od juna biti ponovo usmeni iz analitike i da ce se menjati neka pitanja! da li je jos neko cuo nesto o tome?

jelka

brede,aj prebaci ovo u cetvrtu godinu,sorry...

Bred

hm a prica se i o nekakvih 100 dodatnih pitanja?
da li je sta receno na predavanjima u vezi ovoga?

zooca

nama je asistentkinja na vezbama rekla da je ta prica od 100 novih pitanja cista izmisljotina studenata :lol2:. Za usmeni prvi put cujem,mozda ima neke veze sa tim sto ce Darko ponovo poceti da ispituje.Mada oni su i uveli test,jer je bila slaba prolaznost kod profesorki

irena

Joj i ja sam cula tu pricu da ce usmeni biti vracen kad se prof. Darko vrati da ispituje, mada, to je bila totalno nezvanicna prica, vise neki studentski proracuni. Iskreno se nadam da nece doci na ideju da vrate usmeni. Ovakvo pismeno polaganje je nekako najpostenije: imas pitanja iz kojih spremas ispit, kriterijum je za sve i kod svih profesora isti, nema one price: ovaj prof. trazi vise ovaj trazi manje...bar se nadam da je tako.

Enea

^ nije... mozda je bolje usmeno odgovarati...

Bred

irena, nisi u toku... kriterijum nije nimalo isti :wink:

Natalija

Nista mi sad nije jasno! Mnoooooogo je bolja varijanta polagati ovaj ispit PISMENO!
Jel' neko stvarno zna dal' kako cemo polagati u junu - pismeno ili usmeno?
 

CicaBg

Potvrdjivala sam drugarici analitiku za rok kad se prvi put polagalo pismeno. Tad je pred studente izasla prof. Zivanovic (valjda sam zapamtila ime  :stid:), i novi nacin polaganja objasnila laganim prilagodjavanjem novom nacinu studiranja, tj. famoznoj "bolonji". Prema tome, nema smisla da se sad vrate na usmeno polaganje.

Ali, ko kaze da njihove odluke moraju imati smisla  :ohwell:

irena

Quote from: Bred on 22-04-2007, 14:35:50
irena, nisi u toku... kriterijum nije nimalo isti :wink:
E. Brede ako ti kazes da nisam u toku, onda verovatno i nisam. Ja samo znam da mi je par ljudi reklo da ti je sve to isto, ko god ti pregledao rad.
A sto se usmenog polaganja tice, kada se tako polagalo, SVI koji su kod profesorki polagali masovno su se zalili. Jedino su hvalili prof. Darka. Prema tome, MENI je lakse polaganje pismeno, a ko drugacije misli....ima pravo na to!

Enea


mikele

Ја мислим да остаје писмено полагање јер сада се све више тежи ка томе да се испити полажу писмено.Тако да не видим разлог да се враћа на усмено полагање. :nene:

sandric

Prof je na predavanjima rekla da nece biti dodato 100 pitanja vec mozda poneko novo a ispit se i dalje polaze pismeno

limaledu

Presipanje iz supljeg u prazno....   :V :V

Bred

ccc ala studenti izmisljaju, pa to je strasno!! hvala sandric :)