Novi pripejd paket Telenora

Started by Korisnicko Ime, 26-04-2007, 14:14:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Telenorove pripejd usluge sada se nalaze na jednom mestu u TELENOR PREPAID PAKETU, namenjenom novim pripejd korisnicima. Po ceni od 500 dinara korisnik dobija nov broj, 300 dinara kredita i automatski ulazi u tarifni re¾im paketa „Vi¹e prièe“. Time mu se otvara pristup brojnim tarifnim dodacima, kao i moguænost da besplatno preðe na druge pripejd pakete – „Moje vreme“ i „Jedna cena“ – pozivanjem kol centra. Ovim paketom Telenor svojim novim pripejd korisnicima omoguæava veæi izbor, fleksibilnost, moguænost znatne u¹tede, fino prilagoðavanje liènim potrebama i pogodnosti kao ¹to su veb portal „Moj Telenor“, „5 minuta za 20 dinara“ i opcija „Pozovi me“. Korisnik mo¾e dodatno da prilagoðava paket kupovinom jednog ili nekoliko tarifnih dodataka: „Dodaj SMS“, „Dodaj omiljeni broj“, „Dodaj veèernje razgovore“ i „Dodaj Internet“. U promotivnom periodu, svi pripejd korisnici koji aktiviraju broj do 31. maja u paketu dobijaju i 100 besplatnih SMS poruka. Za sve informacije o novom pripejd paketu posetite www.telenor.co.yu.

Izvor: Telenor