obavezno predavanje iz toxina?

Started by spavalica, 27-04-2007, 00:42:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

spavalica

ja sam nacula da kad se odrade sve vezbe ostaju jos 2 predavanja iz toxina na koja se mora otici! jedno je tipa eksperimenta (ili slicno),drugo nemam pojma.pa ako neko ima neku informaciju neka je dostavi. hvala

Bred


Enea

Naravno, i nama su assis to rekli... samo ne znam kada cje to biti odrzano.. mole se clanovi foruma da cim nesto saznaju jave =)

Favis

...ovako...ja sam danas cula da imamo 16. i 17. maja taj jedan dodatni termin vezbi, koji mislim da se radi u laboratoriji posto su sve grupe rasporedjene u dva dana a termin traje sat vremena. Drugi termin je izgleda u sklopu poslednjeg predavanja iz toxina!
Provericu ovu informaciju jos u ponedeljak, ako me neko ne preduhitri do tada... :wink:

Ivke

 I ja sam cula isto da je prvo od ta dva predavanja   16. i 17. po grupama i da je raspored izasao u cetvrtak, a da je drugo u amfiteatru na poslednjem predavanju,koje svakako ne znamo kada je, pa ako neko ima neku informaciju o tome neka nas obavesti.

Bred

neki raspored jeste izasao za 16. i 17. al nisam siguran da su sve grupe obuhvacene njime...

Favis

da li neko zna kada je poslednje predavanje iz toxina?

Favis

obavezno predavanje iz toxina 23. maja u 12h, od I-VI grupe! :wink:

BK

Obavezno predavanje za XIII grupu je u sredu 16.5. u 12h (ne znam koje su ostale grupe), za druge grupe imaju termini 22. i 23.
A one grupe koje na vezbama nisu imali predavanje o Odredjivanju diazepama u urinu HPLC metodom imace kratko predavanje i o tome neki drugi dan, a izasao je raspored tako da idite vidite (mislim da vec u sredu ima ali NISAM sigurna)

Ajvi

Moja grupa, VII, ima sutra to obavezno predavanje ili sta je vec, u 16.30h.. Tako je meni javila koleginica iz grupe..
Nemam mogucnost svima da javim, evo ovako..

spavalica

XI grupa 17.5. u 16h ispred instituta za toxine!!!ako neko zna ljude iz 11 grupe obavestite ih jer je ova informacija izasla danas!!!hvala

BK

Danas je izasla nova informacija za predavanje koje nam drzi prof Dragana ...neke procene rizika toxicnosti...ima cela godina 23.5. u 13:30 u amf 1 (tako da smo se danas po ovom lepom vremenu i ovoj lepoj guzvi lepo prosetali do fakulteta)
I dalje postoji onaj spisak grupa za HPLC u urinu, odredjivanje benzodiazepina, mislim da nije nista menjano
Kolokvijum iz toxina je 29.5. u 18:15 za diplomirane farmaceute

Bred

Quote from: BK on 16-05-2007, 13:28:16

Kolokvijum iz toxina je 29.5. u 18:15 za diplomirane farmaceute
katastrofa :wall:

Bred

Quote from: Favis on 14-05-2007, 18:53:40
obavezno predavanje iz toxina 23. maja u 12h, od I-VI grupe! :wink:
sad pise da je 23.5 u 13.30h [valjda ya sve grupe tad]...

besno pile

obavezno je prisustvo i na kolokvijumu!