Statut Farmaceutskog fakulteta

Started by marer_86, 28-04-2007, 13:59:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

marer_86

Bas sam pokusavao da nadjem na forumu ima li igde nas statut ali ... nista
pa ako ima ko nas statut fakulteta ne bi bilo lose da ga postuje na forum

stef


marer_86

ni jedan ni drugi , pa ako ima neko neka postuje ... bas bih voleo da ga procitam

stef


Aki


Masha

Pa tesko da ces ga naci jer ga na sajtu nema.

pereca

Ja mislim da Statut moze da se uzme u biblioteci.

farmacoa

Quote from: pereca on 07-05-2007, 09:55:37
Ja mislim da Statut moze da se uzme u biblioteci.
:>  HEHEHEHE... Dacete mi jedan statut i knjigu iz botanike...  :luda

pereca


petao

Ima li neko da je citao taj statut pa da mi pojasni sta znaci da studenti mogu da zavrse fax "za vreme trajanja studija + 2god"? Tj da se fax mora zavrsiti (nas fax) valjda za sedam godina. Zar ne? E sada, za koga to vazi? Za stare studente ili za one koji tek upisuju? I sta ce biti sa studentom ako ne zavrsi u predvidjenom roku? Da li je u to uracunat i apsolventski staz? I da, da li to vazi i za studente koji su se upisali kao stranci? Nista mi od toga nije jasno!!!

shiky

Cekaj,ja sam ukapirala da mozemo da studiramo duzinu studija,pa puta dva,tj ako fax traje 5 god.imas pravo da ga studiras 10...ili nije tako :hmm

Bred

ima vec o tome, pereca je objasnila, potrazite.

petao

Trazio sam to i nesto sam nasao. Ali to je totalno nejasno napisano pa nista nisam shvatio. Naravno da ne bi postavljao pitanje da mi je jasno. Moze li pereca ili neko ko se razumije u te stvari da mi (nam) to malo pojasni?

Hvala  unapred

lidija

Da li neko ima proverenu informaciju u vezi sa rokom do kojeg stari apsolventi moraju da diplomiraju? Da li je to 2008. ili 2011.godina? Hvala unapred. :roll:

pereca

Sacekajmo odluke Senata Univerziteta po ovim pitanjima.
Ja mislim da ce rok ipak biti 2011. godina.

Svi studenti koji su upisali faks po starom statutu (dakle, pre 2006. godine) mogu da studiraju po starom planu i programu u tom roku: redovno trajanje+2 godine.
Npr. Ako si sada treca godina, imas jos 4 godine da zavrsis faks (cetvrta, peta + dve godine bonusa)

Ukoliko student ne zavrsi fakultet u tom roku, studije moze nastaviti po novom Statutu i novom reformisanom programu studija.

Quote from: shiky on 10-05-2007, 18:15:21
Cekaj,ja sam ukapirala da mozemo da studiramo duzinu studija,pa puta dva,tj ako fax traje 5 god.imas pravo da ga studiras 10...ili nije tako :hmm

A to vazi za studente koji idu po novom programu i Statutu, odnosno za bolonjce.