VIP - Veliki Brat

Started by sokobiv, 03-05-2007, 12:46:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u VIP - Velikom Bratu?

Olja Karleu¹a
Sa¹a "Djani" Æurèiæ
Danijel Alibabiæ
Goga Sekuliæ
Ognjen Ivanoviæ
Dragan Marinkoviæ-Maca

Sole

DJANI-KRALJ!
nemam vise sta da dodam i bas sam srecna sto je on pobedio jer je stvarno zasluzio. njegova iskrenost, prostodusnost i priroda su dobro "odradili posao".
samo se ceka sada oprostajna tekma! ;-)

Masha

Ukuæani „Velikog brata“ odluèili

U humanitarne svrhe 100.000 evra




Novac koji je prikupljen od SMS i telefonskih glasova za rialiti ¹ou „Veliki brat VIP“ biæe podeljen na 13 jednakih delova i svaki ukuæanin je izabrao humanitarnu organizaciju kojoj ¾eli da ga pokloni.

- „Emotion“ je napravio grubi, nezvanièni obraèun prihoda, i oèekujemo da æe u humanitarne svrhe otiæi oko 100.000 evra - isprièala je za „Blic“ Marinela Kvapil, portparol kuæe „Emotion“, i dodala da su se celokupnog prihoda odrekli produkcijska kuæa „Emotion“, „Telekom Srbija“, B92, „Pink BH“, „Pink M“, „Spinaker“, „Algotech“ i „Telenor“. Kako saznajemo, glumica Danijela Vranje¹, Big Lale, Peða D Boj, Zorica ©uica i Ognjen Ivanoviæ æe svoj deo pokloniti Sigurnoj kuæi, a Sa¹a Æurèiæ i Aleksandar Jovanoviæ za operaciju Katarine Kranjc. Marta Keler se opredelila za Dom za nezbrinutu decu - Tir¹ova, Emina Hamzabegoviæ za „Srce za djecu koja boluju od raka u Federaciji BiH“, a Danijel Alibabiæ æe novac pokloniti Domu za napu¹tenu djecu „Mladost“ u Bijeli. Maca æe novac pokloniti Domu za nezbrinutu djecu „Ljubica Ive¾iæ“ u Sarajevu, Olja Karleu¹a Domu za decu sa posebnim potrebama u Veterniku, a Goga Sekuliæ Zavodu za mentalno zaostale u Sremèici.

izvor www.blic.co.yu

zabica

bas je to extra, kad su vec toliko zaradili (i ko zna koliko jos)...

a sta je ovo, imaju nekakve reprize?  evo sad ima...   :hmm

Sole

bila repriza valjda zadnje epizode, a posle i kao best of!
e, to mi se bas dopalo!!!
a humanitarci, sta reci, svaka cast!  :~

pereca

Meni je najjace kada su prikazivali najsmesnije scene.
Maca na traci za hodanje/trcanje i Djani kad broji pare (ako znate o cemu pricam)
:siza: :siza: :siza: :siza:

Sole

kako da ne, secam se!
meni je ipak najjace kad pevaju Pedja i Djani kao no name!
to mi je onako, bez konkurencije!
ima jos smesnih, ali mi je trenutno samo ovo na pameti. ;-)

zabica

kad je maca izasao pa kad su napravili klip sa svim scenama njegovog cesanja, mom smehu nije bilo kraja a zatim je bilo  :bljak:

Bred

ma, sve scene sa macom ludakom :)

a kome ce da ode tih 100000evrica,a? :hm

mina-L

I meni je najjaca scena kad je Maca sleteo sa trake za trcanje, kao i ona svadja sa Oljom!:-)

zabica

Quote from: Bred on 12-06-2007, 15:04:23
a kome ce da ode tih 100000evrica,a? :hm

glumica Danijela Vranje¹, Big Lale, Peða D Boj, Zorica ©uica i Ognjen Ivanoviæ æe svoj deo pokloniti Sigurnoj kuæi, a Sa¹a Æurèiæ i Aleksandar Jovanoviæ za operaciju Katarine Kranjc. Marta Keler se opredelila za Dom za nezbrinutu decu - Tir¹ova, Emina Hamzabegoviæ za „Srce za djecu koja boluju od raka u Federaciji BiH“, a Danijel Alibabiæ æe novac pokloniti Domu za napu¹tenu djecu „Mladost“ u Bijeli. Maca æe novac pokloniti Domu za nezbrinutu djecu „Ljubica Ive¾iæ“ u Sarajevu, Olja Karleu¹a Domu za decu sa posebnim potrebama u Veterniku, a Goga Sekuliæ Zavodu za mentalno zaostale u Sremèici.

ako si na ovo mislio...




philoserbiana

хуманитарци O0

Bred

ne, ne, taj moj gornji post je vise bio ironican.
ok je to sto su dali ucesnici ali gde ce otici pare od organizatora?

zabica

u organizatorske dzepove  8)

Smrda

a glupo pitanje,
VIP je zavrsen,a tema i dalje otvorena?!?!?!

zabica

pa smrdice, bice opet pa da ne zatvaramo  :wink:
ovako mozemo i dalje da ih ogovaramo ovde 8)