VIP - Veliki Brat

Started by sokobiv, 03-05-2007, 12:46:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u VIP - Velikom Bratu?

Olja Karleu¹a
Sa¹a "Djani" Æurèiæ
Danijel Alibabiæ
Goga Sekuliæ
Ognjen Ivanoviæ
Dragan Marinkoviæ-Maca

Darker

Èitajte skandal: Goga(goca?) nije ponela vibrator, jerbo vi¹e voli ¾ivo meso, Olja, valjd, se ne pla¹i da æe biti sexa, jer je ponela 15 brushaltera, hahahahhaha

marer_86

#31
Quote from: Darker on 10-05-2007, 21:24:15
Èitajte skandal: Goga(goca?) nije ponela vibrator, jerbo vi¹e voli ¾ivo meso, Olja, valjd, se ne pla¹i da æe biti sexa, jer je ponela 15 brushaltera, hahahahhaha
e jadne ne bile majci i jedna i druga zajedno sa onim tuznim djetetom!! :116: :116: :116: :116: :116: :116: :116: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza:

tarantulica

Treba izdr¾ati mesec dana....

Ko mo¾e toliko dugo da glumi da je lepo vaspitan?

Mada i ti novinari sva¹ta pi¹u....

Ne znam samo ko to èita... :K

Ayrton Senna

 :> Gledaste li sinoc Macine kucne carolije?

Masha

Do sada sam jedino uhvatila uzivo negde oko ponoci i tada su izvodili one 4 pesme sa ranijih Evrovizija. Slatko sam se ismejala. Inace, juce sam u novinama procitala da je Olja Karleusa `80.godiste  :wall:. Izgleda mnogo starije.

marer_86

sad sam procitao ovo na zvanicno sajtu Velikog brata


SAOP©TENJE ZA MEDIJE
Dan 6
13:00 / 11. 05. 2007.


Emotion Production ¾ali zbog incidenta koji se sinoæ dogodio, a u kome je na najgrublji naèin uvreðen uèesnik serijala Veliki Brat VIP, Sa¹a Æurèiæ.

Naknadnom istragom odgovorni ljudi u Emotion-u utvrdili su da se incident u kome je Sa¹i Æurèiæu upuæena psovka zaista dogodio i to, na ¾alost svih, neodgovornim pona¹anjem i pona¹anjem za svaku osudu pojedinca koji æe biti podvrgnut adekvatnom disciplinskom postupku.

Do incidenta je do¹lo kada je kamerman koji je u tom trenutku bio na smeni, iz kamera ringa, prostora oko kuæe iz kojeg se Veliki Brat prati, iz samo njemu poznatog razloga, Sa¹i Æurèiæu uputio pogrdne reèi.

Dotièni kamerman ne samo da je duboko uvredio Æurèiæa, veæ je naru¹io i poslovnu i ljudsku etiku koja vlada u timu Emotion Production-a, a zahvaljujuæi èemu ova kuæa jeste najveæa i najuspe¹nija nezavisna produkcija na na¹im prostorima.

Emotion Production je svestan da snosi svu odgovornost za ovu grubu gre¹ku i ¾eli ovim putem da se javno izvini i Sa¹i Æurèiæu, ali i gledaocima serijala Veliki Brat VIP zbog incidenta koji se dogodio.

MiKy

toliko prostakluka na jednom mestu odavno nije bilo...ocekivala sam VIP ekipu u pravom smislu te reci :shock

nasty girl

taj kamerman mora da je neki ciganin.....

malena

Ma ja sam gledala kad su ulazili u kucu i mozda jednom,dva puta neki montirani snimak,ali sve mi je manje i manje interesantno da ih gledam,pa oni nisu normalni,a daleko od toga da su neke VIP osobe...  :bljak:

Bred

a sta je taj kamerman pa rekao?

Sole

nisam znala tu foru sa kamermanom...
hmm, vrlo zanimljivo, do sada se jos to nije desilo.
ljudi su izgleda mnogo vise ocekivali od ovog izdanja VB-a, ali mora da se shvati da su ti ljudi sto su kao VIP isti kao i svi mi, samo sto se pojavljuju na tv-u, pa su kao poznati i imaju puno para i jos neke gluposti...
nista od njih ne treba specijalno ocekivati, ponasace se kao i svaki drugi, pucice i oni, plakace ako im je tesko, smejace se kad im dodje, bas kao i svaki drugi "obican" covek.
kod nas je poremecen sistem vrednosti, pa se razne osobe uzdizu u nebesa, kao da su ne znam ni ja koje marke, kao da su ne znam sta postigle u zivotu, a ustvari su isti kao i svi, neki malo bolji, neki bas gori.
nije ni bitno, taka tip show-a je za siroke narodne mase, zna se da svi vole da "vire kroz kljucaonicu", pa je nekom palo na pamet da bi na tome moglo da se i zaradi i sigurno je bio u pravu.

ko ce pobediti???
hm...
to je zanimljivo pitanje, ali mislim da prva odande leti Danijela Vranjes, pa ona je kao neki pekmez, samo kuka, sve joj fali, ako ne place onda cuti i nije nimalo zanimljiva, ne znam sta joj bi pa da udje u kucu.
a za Olju Karleusu sam 'ladno mislila da ima oko 40-ak godina! dobro, mozda sam i ja malo preterala, ali stvarno deluje starije. ko bi joj dao 26? u faci nikako.
a sto se onog ili one Mace tice, on mi ide na zivce, ne mogu da ga gledam, sta li pa on izigrava? O Boze...

Sole

ispade Dani...
valjda ce sad biti malo veselije u kuci. .blah.
mislim, nije ona losa mozda, samo se stvarno tamo ne uklapa, treba neko sa malo zivosti u sebi, ja inace bas ne volim te ljude sto se po ceo dan razvlace i kukaju...
izvinjavam se ako se nekome ona svidja.
ne znam sta mislite o Marti, meni je ona malo cudna...
a ona Emina, ne znam ko je rekao, mislim da je Sasa(kako lupeta za 10ku) da je prava zmija i tu se slazem sa njim za sada...
videcemo sta ce biti do kraja...
Ana rece veceras da sutra ukucane ceka novo iznenadjenje i ako se dobro secam ne bas tako prijatno.

nasty girl



Danijela prva izbaèena iz Kuæe Velikog Brata

Glumica Danijela Vranje¹ prva je izbaèena iz Kuæe Velikog Brata. Ona i biv¹i fudbaler Partizana Sa¹a "Djani" Æurèiæ dobili su najvi¹e negativnih glasova u prvom nominovanju u rijaliti ¹ou Veliki Brat - Poznati.

Danijela je dobila èak osam glasova, a Djani èetiri. Danijeli su zamerili da je nervozna i da stalno plaèe, èime remeti dobru atmosferu u kuæi. A ni ona nije krila da bi ¾elela da ode.

"Oti¹la bih sada u ispovedaonicu i rekla Velikom Bratu da mi pozove taksi", poverila se Danijela jednom od ukuæana samo sat vremena pre nego ¹to æe napustiti kuæu.

Prilikom izlaska nije plakala.

"Ovo je prvi put od kako sam u¹la u kuæu da mi se ne plaèe", rekla je Danijela. A ni ostali ukuæani nisu bili tu¾ni, osim Djanija.

Danijela se pozdravila sa svima, mada je poku¹ala da eskivira Olju Karleu¹u sa kojom je najèe¹æe dolazila u konflikt i nekoliko puta razmenila te¹ke reèi.

Nakon ¹to su ukuæani ispratili Danijelu nastavili su da æaskaju o svemu i svaèemu, samo ne o biv¹oj cimerki.

(MONDO)

marer_86

... i usao je tabloidni novinar .... i ..... goga i olja beze kao djavo od krsta ....... rekoh j anekome ce malter i brus izaci negde  a nekome gacice ..... :K :K :K  :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza:

nasty girl



Novi stanar Kuæe VB VIP zbunio ukuæane

Subota, 12. maj 2007. 22:34

Ukuæani Velikog Brata VIP u subotu su do¾iveli pravo iznenadjenje - nakon ¹to je u petak izbaèena glumica Danijela Vranje¹, u Kuæu se doselio novi stanar, novinar Aleksandar Jovanoviæ.

Jovanoviæ je u tabloidnim krugovima poznatiji kao urednik "Pressa" i nemilosrdni komentator "Skandala" pod nadimkom Ser Oliver. On je u talk showu uoèi emisije poruèio ostalim ukuæanima "da poènu da tra¾e bensedine", pre nego ¹to se kri¹om uvukao u Kuæu kroz ispovedaonicu!

Prve su ga primetile dve ukuæanke, najèe¹æe "go¹æe" tabloidnih rubrika, Goga i Olja. Goga je odmah otrèala u ispovedaonicu, dok su ostali ukuæani prilièno zanemeli zbog ovog iznenadjenja.

Nakon prvobitnog ¹oka, Goga se pozdravila sa Sa¹om i pitala ga dokle ostaje, na ¹ta je on odgovorio da æe "prièati, ima vremena". "Prvi" Sa¹a, Æurèiæ, ¹alio se sa njim oko objavljivanja èuvene slike iz "dizela¹kog" doba.

Interesantno je da su ukuæani po dolasku Jovanoviæa odmah promenili pona¹anje! Èak se i glavni provokator Maca primirio, a svi zajedno su se pona¹ali konzervativnije nego obièno.

Aleksandar Jovanoviæ je na sajtu Velikog Brata naveo da smatra da ne zaslu¾uje da udje u Kuæu, veæ ga je na to nagovorila æerka. Kako æe se ostali ukuæani priviæi na njegovo prisustvo, saznaæemo uskoro!

Mondo