VIP - Veliki Brat

Started by sokobiv, 03-05-2007, 12:46:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u VIP - Velikom Bratu?

Olja Karleu¹a
Sa¹a "Djani" Æurèiæ
Danijel Alibabiæ
Goga Sekuliæ
Ognjen Ivanoviæ
Dragan Marinkoviæ-Maca

Bred

sinoc nesto malo gledah i zapazih kako goga pod stolom mazi onog manekena :K

Sole

dal'?
pa, koliko vidim nesto ce biti tu, ali meni se cini ne u kuci.
svi pricaju o tome kako je Goga bacila oko na njega, a on joj izgleda odgovara, a ja nikako nesto od toga da vidim.
ona Marta kad se ne bi svakom pomalo nabacivala... o Boze...

malena

Ja ne gledam redovno rekose mi da su ubedjivali Eminu da je Olja Karleusa tranvestit i da je ova ladno poverovala.A ja sam sinoc gledala kad su se igrali skole i kad je Sasa odvalio nesto kad su kao trebali da analiziraju pesmu gacice i kad je ona crvenokosa ne znam kako bese jedva izracunala dva broja.E pokidala sam se od smaha a i oni su se medjusobno smejali kao ludi i da tad videh kako Goga ispod stola mazi onog manekena Ognjen valjda... Ma ja mislim da ona njega samo lozi da bi kod gledalaca bili interesantniji,a da u kuci nece nista da se dogodi... Mada...  :hmm

Sole

ma ona Emina izgleda neka prazna glava! prosto ne mogu da poverujem da je ona poverovala u ono! samo nisam odgledala jesu li joj posle rekli da su je samo lozili ili ne.
cula sam za skolu, ali nikako da uhvatim da odgledam ponekad, sve nesto kad slucajno nabasam, ako neko zna kada su termin emisija (sem velikog mozga) neka dostavi ovde.
Goga sigurno ima neku taktiku, ali ne cudi me i da joj se dopao Ognjen, mada mu je telo svakako mnogo privlacnije nego faca.
a i on, sigurno da mu prija da ga salece Goga, ipak je poznata licnost, mada je ja ne gotivim nesto posebno, ali mi se ponasa sasvim ok i prirodno u kuci. ;-)
od zenskih mi je najbolja.

malena

Evo Sole sad imas na tv-u  opet se igraju skole i opet sam uhvatila od pola,ocigledno ide svako vece od deset mada ne znam do kad jer me ne drzi paznja na njih do tada...

Sole

jao, evo i ja sam sad odgledala jedno pola sata!
Boze, ala ih maltretiraju, ne mogu da verujem da im je skolska himna Oljin brushalter, text je katastrofican.
ali, pranje vesa je bilo zanimljivo, bas me cudi da nisu pokazali pikanterije...
;-)

Bred

goga ce progutati onog mucenika :roll: :)

sokobiv

meni je bilo najzanimljivije kada je Sasa Curcic analizirao pesmu "Brushalter"...

Sole

#53
ma Djani je kralj! on mi je 1.favorit!

sta reci za "ja vragolan i moj deda"!!!  :siza: :116: :Bog

sokobiv

da,da, sad se prisetih...lud je ko struja.Zao mi je onog Big Laleta,cini mi se da je dobar covek.

Sole

e, za njega bas ne znam, nekako ga uopste ne primecujem. mozda gresim...
ko ispada veceras, sta mislite?
ja bih rekla da ce onaj tabloid...

sokobiv


Sole

Big Lale, ko bi rekao???  :hmm
stvarno nisam ocekivala da ce on, pre bih rekla Marta, s obzirom na to da je pocela polako da ih smara tamo, pa sam mislila da ce i publiku, ali ne...
Big Lale nekako i ne pripada tamo, isuvise mi je nekako fin za ono drustvo sastavljeno od dosta priznacete, budala...
ali  dobro, sta ces sad...
lepo imitira Pedju!
zurka je bila :djavo
onaj Maca, jao, covek mi se stvarno gadi, taman kad pomislim da sam ga nesto jedva malo zgotivila, ono napravi neku totalno idiotsku glupost.
vecerasnje javne nominacije ce biti :djavo :batina

Al-Jasmina

Gomila gluposti...dokaz da su svi samo ljudi :happy:

ja i dalje bojkotujem
i kafic i Velikog malog Brata :trfr:

Sole

Quote from: Al-Jasmina on 20-05-2007, 00:19:34
Gomila gluposti...dokaz da su svi samo ljudi :happy:


tu si u pravu i kao sto vec jednom rekoh, ljudi previse ocekuju ali,  zapravo niko od njih i nije VIP...
za ubijanje dosade i nije tako lose! ;-)