VIP - Veliki Brat

Started by sokobiv, 03-05-2007, 12:46:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u VIP - Velikom Bratu?

Olja Karleu¹a
Sa¹a "Djani" Æurèiæ
Danijel Alibabiæ
Goga Sekuliæ
Ognjen Ivanoviæ
Dragan Marinkoviæ-Maca

Bred

da, kad se pojavi nova vest ili trac :K

philoserbiana

мислим да треба затворити ову тему.мени су најсипатичнији били ђани и марта келер.ово рекох и свој одговор затворих...

Sole

nemojte da zatvarate temu...
sigurno da ce biti jos zanimljivosti koje cemo moci da komentarisemo, a glupo je da se otvaraju nove teme kad ovde mozemo pisati o svemu sto ima veze sa VIP-om.
to je bar moje misljenje...
traceva nikad dosta! ;-)

igrackica

Videla sam u Podgorici, sad u petak Danijela, seta sa onom njegovom Lejlom! Ne mogu da verujem da mu je riba `ladno oprostila!!!!!! Je l` zna neko sta bi sa Emininim deckom? Kako sam radoznala, nemate pojma!

zabica

ne znam za eminu, ali lejla je ...luda

inace videla sam alexandra novinara sa cerkicom (koja je slatka, a on je tako ljigav)

Bred

alexandar mi je totalno bio antipatican sa onim njegovim kotrljajucim r.

lejla je bruka za zenski rod :)

Sole

zasto gledate sve tako crno?
ocigledno je da su se Danijel i Emina zgotivili u kuci, dopali jedno drugom, ali shvatili su da je skoro nemoguce da nesto od toga ispadne s obzirom da ne zive cak ni u istoj zemlji i nemaju bas puno dodrnih tacaka.
ne kazem da bih se ja ponasala kao Lejla sada, verovatno se ne bih ni pojavila na izbacivanju zadnje veceri, ali znala sam da ce medju njima sve biti ok.
ipak je on nju toliko pominjao i hvalio i videlo se da mu je stalo, a oni zajedno nisu dozvolili da im jedan VB promeni tok veze!
da su znacili nesto jedno drugom Emina I Danijel bi sada bili 2gether.
ne znam samo kako je ona prosla sa njenim Mirzom, ako se tako bese zove. ;-)

igrackica

Ma, imas pravo Sole, ja sam maksimalno liberalna, stvarno neka ljudi rade sta god hoce sa svojim zivotima, ali me izludjuju foliranti! Danijel se super postavio, ali Emina je sve vreme glumila ludilo! Pa, kad se vec toliko plasila svoje porodice i sta ce decko da pomisli, zasto nije vodila racuna??? Da sam Lejla, ni luda ne bih oprostila, jer je Danijel skoro glasno i jasno u vise navrata izgovorio da je lud za Eminom, mozda ne bas tim recima, ali po svemu sto smo gledali daleko su oni od prijatelja!
A sto se tice njihove udaljenosti, mislim da je to ovde periferan problem, pa oni su ipak kakve-takve medijske licnosti, sumnjaman da ne mogu da prevazidju daljinu!

Sole

Quote from: igrackica on 19-06-2007, 18:05:15
ali me izludjuju foliranti! Danijel se super postavio, ali Emina je sve vreme glumila ludilo! Pa, kad se vec toliko plasila svoje porodice i sta ce decko da pomisli, zasto nije vodila racuna??? A sto se tice njihove udaljenosti, mislim da je to ovde periferan problem, pa oni su ipak kakve-takve medijske licnosti, sumnjaman da ne mogu da prevazidju daljinu!

u pravu si za ovo Eminino ludilo, samo je sve vreme time skretala paznju na sebe i to sto je "uradila". zato su ih svi onako i kicmili kad su izasli iz kuce i bas ce iz tog razloga to biti tema narednih meseci.
Ali, bez obzira sto su medijske licnosti, opet kazem, tj. mislim da nemaju bas neke dodirne tacke, a pre svega su i ljudi, a ljudi tesko prevazilaze daljinu...
bar je tako u mom slucaju. ;-)

Bred

#114
Najzanimljiviji delovi
[youtube=425,350]MxClpXuF-uM[/youtube]

Maca i cesanje  :K
[youtube=425,350]ncpvui3MuZ8[/youtube].

Maca looduje
[youtube=425,350]MdQhN6t2VB0[/youtube]

Necenzurisana verzija pedjinog vadjenja budale - http://www.youtube.com/watch?v=0r1dJxPUk1s&mode=related&search=  :wall:

igrackica

Ma, to je katastrofa, vec sam gledala i ne mogu da verujem koliko sebe covek moze da upropasti, kao sto ga niko drugi ne bi! To je sto se Pedje tice.
Maca... On je toliko proracunat da ja nemam reci! Sve je to namerno radio, pokusava da oslobodi narod od nekakvih stega, e pa velika je razlika izmedju konzervativnosti tj. liberalnosti i prostakluka!

zabica

Pedja  :bljak: jos je na naslovnicinekih novina slika kad je go! Ma bre, imas sto godina i to ti je najbitnije u zivotu  :wall: