Spartanski re¾im za Paris Hilton

Started by tarantulica, 06-05-2007, 09:40:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Smrda

Quote from: tarantulica on 23-06-2007, 15:05:15
PONUDA

Osnivaè Plejboja Hju Hefner pozvao je Paris Hilton da se razgoliti za taj magazin posle izlaska iz zatvora u kom trenutno boravi, ali zbog negodovanja majke Paris Hilton, jo¹ se ne zna da li æe ovaj vreme¹ni bogata¹ uspeti u nameri. „To je otvorena ponuda. Mislim da je najveæi problem u majci, koja ne ¾eli da vidi æerku kako pozira za Plejboj", izjavio je Hefner.

24sata
a inace se seta zakopcana do grla...
jao,bre,sto je njima dosadno u tom holivudu....bas,bas...

tarantulica


tarantulica



Paris iz zatvora kod Larija Kinga

Prvi intervju sa razma¾enom bogata¹icom Paris Hilton, koja je provela 45 dana na odslu¾enju zatvorske kazne, imaæe èast da napravi poznati voditelj CNN-a Lari King, u svojoj emisiji "Larry King Live".

Intevrju æe biti napravljen samo dan posle njenog izlaska iz zatvora, emitovaæe se u sredu uveèe i trajaæe sat vremena, prenose svetske agencije.

Informacije o dolasku Paris u Kingov ¹ou potvrdila je i portparolka emisije Brid¾it Lejninger.

Za intervju sa popularnom starletom, koja je zbog kr¹enja uslovne kazne zavr¹ila u zatvoru, "grabile" su se sve velike amerièke televizijske kuæe, a najvi¹e ABC i NBC. Obe su bile zateèene glasinama da su spremne da plate Paris za intervju i to su prvo demantovale a onda i odustale od borbe za prièu o njenim zatvorskim danima.

Eksluzivan razgovor sa Paris na kraju æe ipak emitovati CNN èiji portparoli tvrde da nema govora o davanju novaca Paris u zamenu za intervju jer to njihova kuæa nikad ne radi.

Portparol Paris Hilton jo¹ uvek nije potvrdio pojavljivanje svoje klijentkinje na CNN-u koja æe u utorak odslu¾iti svoju 45-dnevnu zatvorsku kaznu.

(MONDO)

Darker

Jbt, neki ljudi da se ukenjaju u gaæe i da to prika¾u na televiziji - skoèila bi im popularnost za 100%
I posle ka¾u da Paris nièim nije zaslu¾ila to svoje bogatsvo... Pa jo¹ ga uveæava, aman!

pereca

A sta, vec je proslo 45 dana. Ma da!  :roll:

tarantulica

Pushtena je ranije zbog dobrog vladanja...  :roll:

katarina

Quote from: Darker on 25-06-2007, 07:37:59
Jbt, neki ljudi da se ukenjaju u gaæe i da to prika¾u na televiziji - skoèila bi im popularnost za 100%
I posle ka¾u da Paris nièim nije zaslu¾ila to svoje bogatsvo... Pa jo¹ ga uveæava, aman!

Pre bih rekla da kad bi neko kao ona to uradio, dobio bi 1000000...pa nase "zvezdice" su svasta radile u VB-nisam gledala ali sam cula da je onaj matorac izvadio svoju batinu na sto  :bljak: pred svima, pa jel mu pomoglo??? Za mesec dana niko ga se nece secati! Sakog cuda tri dana dosta! A ona je, devojka, vec poznata, brend...samim tim sto je rodjena i sto je znala to da iskoristi(na sebi svojstven nacin:). Verujem da mnogo toga ima besplatno-mobilne telefone, nakit, odecu, izlaske...pa ljudi, ona je setajuca reklama! Svakom bi godilo da bas ona nosi njegov proizvod!

yeca

Quote from: tarantulica on 25-06-2007, 21:20:51
Pushtena je ranije zbog dobrog vladanja...  :roll:
ili dobrog èi¹æenja WC :K

pig_am_am

uh covece poludela sam!
citavih 45 dana nisam znala sta je in! :K :K :K

tarantulica

Nishta strashno...
Nikad nije kasno da uchestvujesh u "pomami za svim shto je dotakla Paris Hilton"  :bljak:






Kupite djubre Paris Hilton

Ako ste pravi fan Paris Hilton onda vam neæe biti problem da odvojite 40 dolara za praznu konzervu pseæe hrane koja je izvadjena iz kante za djubre ove bogata¹ice.

Naime, internet sajt "Hollywoodstartrash" ponudio je preko sajta eBay na aukcijsku prodaju predmete koji su pripadali Paris Hilton, koja je ovih dana pu¹tena iz zatvora u kome je provela 24 dana zbog vo¾nje u pijanom stanju.

Reè je o predmetima iz njene kante za otpatke - dotrajaloj èetkici za zube, starim razglednicama, praznim kutijama i konzervama medju kojima i konzerva pseæe hrane.

Video snimak na sajtu eBay prikazuje kako je iz kontejnera u blizini njenog doma uzeto nekoliko vreæa sa smeæem kao dokaz da ono zaista pripada bogatoj naslednici lanca hotela "Hilton".

(MONDO)



:wall: :wall: :wall:

Darker

Aaaaa, fenomenalno...
Sledeæi naslov : na EbaY-u se prodaje g***o Paris hilton, za samo 30$... :K

josefina87

 :siza: :siza: :siza:
da i u svojoj kuæi osetite gospodstvo
:siza: :siza: :siza:

pig_am_am


mina-L

Ma sve je to sa Paris Hilton cista farsa! Ja joj ni na cemu ne zavidim...

Masha

Prvi intervju Paris Hilton po izlasku iz zatvora

Hvala bogu, slobodna sam

Paris Hilton (26), bogata naslednica hotela „Hilton“, prekjuèe je iza¹la iz zatvora u kojem je provela 23 dana zbog vo¾nje u pijanom stanju i no¹enja neispravne vozaèke dozvole.

Dan posle izlaska, poznata trendseterka presti¾nom amerièkom èasopisu „Pipl“ dala je ekskluzivni intervju u kojem otkriva detalje njenog zatvorskog ¾ivota. Posle intervjua, Paris je otputovala na Malibu, u ekskluzivnu kuæu koju je iznajmila za letnji odmor. Kuæa vredi dva miliona evra! Ima 688 kvadrata, a prve kom¹ije æe joj biti roditelji Keti i Rik. Na odmoru æe ostati nekoliko nedelja, a kako navodi njen menad¾er D¾ejson Mur, Hiltonova æe naredne mesece iskoristiti za promovisanje svog novog parfema. Da Paris nastavlja sa glamuroznim naèinom ¾ivota svedoèi i prva stvar koju je uradila po izlasku iz zatvora - oti¹la je u frizerski salon „Drim kaèers“ i sredila kosu. Sa novom frizurom Paris Hilton se pojavila i na intervjuu. Sme¹kajuæi se poèela je svoju zatvorsku prièu:
- Hvala bogu da sam slobodna! - bile su Parisine prve reèi nakon kojih je nastavila svoju ispovest za „Pipl“.
- Prve noæi u zatvoru su bile takve da sam uglavnom bila u polo¾aju fetusa i konstantno sam bila histerièna. Devojke koje su bile u æelijama do moje davale su mi veliku podr¹ku. Stalno su prièale sa mnom kroz otvor na ventilatorima i bile su ba¹ slatke.
Kakvo je bilo va¹e zdravstveno stanje?
- Stalno su me posmatrali doktori dok sam bila u zatvoru. Morali su jer sam imala napade anksioznosti, panike i klaustrofobije. Izve¹taje o mom zdravlju su davali ¹erifu Li Baku.
Ljudi oèekuju da æete se promeniti nakon izlaska iz zatvora.
- Oni totalno gre¹e u vezi sa mnom. Pa, ja sam dobra osoba. Ja sam jedna osoba koja ume da saoseæa sa drugima. Imam veliko srce. Veoma sam iskrena i ljudi æe to i videti.
Na ¹ta ste prvo pomislili kada ste iza¹li napolje?
- Sve ¹to sam ¾elela je da zagrlim mamu i tatu. I kada sam to uèinila, shvatila sam kako je to jedan divan oseæaj koji mi je nedostajao. Trebao mi je njihov zagrljaj jer dugo nisam bila u moguænosti da ga dobijem.

izvor www.blic.co.yu