NAPSer i prof Ljiljana Tasic Vas pozivaju na kurseve kontinuirane edukacije

Started by Natasa, 07-05-2007, 18:59:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Natasa

Zahvaljujuci entuzijazmu, spremnosti da uvek izadju u susret studentima i postdiplomcima, prof. Ljiljana Tasic u saradnji sa NAPSer-om i ove godine, sad vec tradiocionalno moze da obezbedi po 2 besplatne kotizacije za navedene seminare.

Uslov za aplikovane za sve dogadjaje je da je student V godina, ili apsolvent, kao i pravilno popunjena aplikacija. Studenti koji prvi pravilno popune prijave dobijaju pravo za besplatan kurs.

Aplikaciju i informacije mozete dobiti na NAPSer sajtu.

Ponudjeni kursevi su:
1. Elektronsko poslovanje u farmaciji (11.05-12.05)
2. Inovativnio biznis u farmaciji (24.05-26.05)
3. Komunikacije u farmaciji (07.06.-09.06)

Svi kandidati cije su aplikacije odobrene bice obavesteni mailom u toku dana (10.5.2007), i njihovi kontakti iz aplikacije prosledjeni profesorki Ljiljani Tasic.

Popunjenu aplikaciju posaljite na mail: [email protected] do 10.05. u 10h.

Svi zainteresvani detaljnije informacije o kursevima mogu naci na zvanicnom sajtu fakulteta .

Natasa

E, da uslov nije da morate da imate polozenu organizaciju, ali ne bi bilo lose - prosto zbog pracenja, jer su to kursevi u okviru specijalizacije kod profesorke.

Aplikaciju mozete da nadjete na NAPSer sajt (ako nisam pomenula).

stef

 Jesi...ima nas coravih... :shock
Hvala Napser-u i profesorki Tasic! :pljes:

sladjafarm

Neznam da li je problem sa mojim kompom ili sa sajtom Napsera ali ja nemogu da otvorim za prijavu? Kada kliknem na "dalje" otvori mi nesto sasvim drugo.

Natasa

ja pokusala i bilo je sve ok.
jel' idalje imas problem pristupu?

sladjafarm


Natasa

Super je videti koliko je prijava stiglo i da postoji interesovanje za dalje obrazovanje.
Ako niste videli na NAPSer sajtu, evo informacija:

Besplatne kotizacije su dobili sledeci studenti:

Elektronsko poslovanje u farmaciji:
1. Jasna Milenkovic 220/01
2. Sanja Lukic 9629/00

Inovativni biznis u farmaciji:
1. Brankica Filipic 94/01
2. Jasmina Dobric- Vuksa 8482/97

Komunikacije u farmaciji:
1. Sladjana Zaric 9403/99
2. Katarina Savic 38/01

Kontakti iz aplikacije ce biti prosledjeni profesorki Ljiljani Tasic od koje cete dobiti dalja uputstva.