Na vozaèki ispit do¹ao pijan

Started by Roben, 09-05-2007, 22:51:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Na vozaèki ispit do¹ao pijan

Jedan Nemac poku¹ao je da polo¾i vozaèki ispit iako je u krvi imao nivo alkohola tri puta vi¹i od dozvoljenog , ali u toj nameri nije uspeo, sop¹tila je nemaèka policija.

Kada je kandidat, koji ima 27 godina, do¹ao na mesto polaganja, instruktor vo¾nje i policajac su primetili da se oseæa na alkohol, ali ih je on uveravao da nije pio.

"Njegova vo¾nja je bila prilièno lo¹a, pa ga je policajac iz komisije uputio ka policijskoj stanici, a on to nije ni primetio", rekao je portparol nemaèkog grada Bendorfa.

"Kada je stigao, morao je da izadje iz vozila i obavi alko-test, koji je pokazao da je nivo alkohola bio znatno iznad granice."

Kandidat æe morati "podu¾e" da èeka pre nego ¹to se ponovo prijavi za polaganje, rekao je portparol policije.

(Beta)

Adonis_Vernalis

Imao je decko tremu. Ja ga potpuno razumem... :)

nasty girl


malena

I ja sam posle neke zurke isla na polaganje vozackog,al se nisam osecala na pivo,pa sam i polozila i izbegla alko test... Imala sam srece... :roll:

zoe

А шта је овде чудно?
Мени су у ауто-школи чак и саветовали да слободно пихнем нешто пре испита, чисто релаксације ради (алкохол као таложни реагенс за трему)...

Ипак, ја одох на то пологање опијена нервозом (колико ли смо у таквом стању способни да исправно расуђујемо :hmm... могли би увести неки нервоз-тест)... мењач на семафору није хтео из пар пута да улети у прву, но ипак је то било до возила... и ја положих из прве! :)

Masha

Malo je preterao, dva puta vise bi bilo sasvim ok  :K

pig_am_am

juce sam pala voznju!
a kad sam dosla na poligon troje njih mi je reklo kako su gucnuli malo da razbiju tremu!
sledeci put cu i ja,pa ce ovakav clanak biti i o meni
:PI

lycos

kakav kralj! pa sta ce tek raditi kada (ako) polozi..

nasty girl

Quote from: lycos on 16-05-2007, 20:44:41
kakav kralj! pa sta ce tek raditi kada (ako) polozi..

pa to s ei ja pitam.... :>