Doktor prona¹ao pauke u deèakovom uhu

Started by nasty girl, 10-05-2007, 08:04:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

nasty girl



Jedan 9-godi¹njak se ¾alio na bol u uhu, a kada ga je doktor pregledao utvrdio je da su mu u uhu 2 pauka napravila dom.

"Hodali su po mojim u¹nim kanalima." - rekao je 9-godi¹nji D¾es Cortni.

Jedan od pauka je ostao ¾iv nakon ¹to je doktor isprao kanal deèakovog levog uha. Deèakova majka ka¾e da je D¾es sve vreme tvrdio da u uhu èuje krckanje.

Doktor Dejvid Ajrvin je rekao majci da mu se èini da dete ima ne¹to u uhu.

Kada je isprao uho prvi pauk je iza¹ao napolje mrtav. Drugom pauku je trebalo malo vi¹e vremena da izaðe napolje - ¾iv. Oba pauka su bila velièine gumica za brisanje na olovkama.

Deèaku su oba pauka, sada mrtva, data kao suvenir.

vecernji List

Masha


tarantulica

Ne znam ¹ta je gore, ¹to su mu ¾iveli u uvetu ili ¹to ih je dobio kao suvenir  :bljak:

Darker

Aaaaaaaaaaaaaaa, haos...
Ali sa druge strane, mora da su pevali: Ima li tu mjesta za mene, tako mala rupa je dovoljna, da se u¹uljam u tebe, hahahahahhahahahahahaha

nasty girl

Quote from: Darker on 10-05-2007, 08:29:23
Aaaaaaaaaaaaaaa, haos...
Ali sa druge strane, mora da su pevali: Ima li tu mjesta za mene, tako mala rupa je dovoljna, da se u¹uljam u tebe, hahahahahhahahahahahaha

:siza: :siza: :siza: :siza:

malena

Jao  :bljak: ne mogu da verujem,zgrozila sam se... :bljak:

shiky

Auuu...sad cu stalno da se tripujem da mi neki insekt ne udje u uvo,ima da spavam sa stitnicima za usi protiv insekata koje cu patentirati!Dobro je da su samo 2 pauka,zamisli da su mama pauk i tata pauk resili da nastave svoju lozu u udobnosti i carima covecijeg uha...

Wolf


Sole

#8
jao, cula sam za to juce, rece mi drugarica, uzas Bozji sta sve moze da se desi i cuje!
ja sam razumela kao da ga je uvo bolelo godinama, da se zalio cesto i da su se konacno setili da utvrde o cemu se radi!
strasno, ne znam samo jesu li izlazili iz uva ili su samo bili unutra!
valjda  mu nista nije ostalo unutra!
uzas!!!

a ovo o suvenirima...mislim, sta reci...
ne verujem da vec nisu zavrsili u prvoj kanti za djubre

pig_am_am

ma daj!
setila sam se jedne epizode iz zvezdanih staza (mislim)
kad su nekom liku ubacili neku bubu u uvo. godinu dana posle toga sam pazila gde stavljam usi
hehehe...

lycos

gadno,odvratno! dobro su se setili da ga odvedu kod doktora.

josefina87

joj..ianako mrzim paukove..gde sada ovo proèitah..
stra¹no!!! :bljak: :roll:

Bred

Ja sam davno gledao na nekom programu na kablovskoj[zaboravih kako se zove]  uglavnom su imali emisiju "price iz urgentnog centra" i bila je jedna reportaza o zeni koja je busila rupe u sebi, punila ih zemljom i tu gajila crve[bila je beskucnica pa su joj oni bili jedino drustvo]. Mislim da su doktori na kraju iz nje izvadili oko 50tak crvi ......  :bljak:  :hmm
...............

shiky

Fuuuuuuuuuj!!!!Ovo nisam morala da procitam!Fuuuuuuuuuuuj!

Darker

Quote from: Bred on 17-05-2007, 08:38:09
Ja sam davno gledao na nekom programu na kablovskoj[zaboravih kako se zove]  uglavnom su imali emisiju "price iz urgentnog centra" i bila je jedna reportaza o zeni koja je busila rupe u sebi, punila ih zemljom i tu gajila crve[bila je beskucnica pa su joj oni bili jedino drustvo]. Mislim da su doktori na kraju iz nje izvadili oko 50tak crvi ......  :bljak:  :hmm
...............
Brede legendo!!! ovo je nov naèin borbe protiv OFF-a, samo ¹ibne¹ ovakvu poruku i gotovo:-)