Ni dobitak na lotou nekada nije dovoljan....

Started by Roben, 12-05-2007, 18:01:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Roben

Ni dobitak na lotou nekada nije dovoljan....

Majkl Antonuèi prvi je dobitnik lotoa koji se vratio na svoj stari posao.

Ovaj pedesetosmogodi¹nji Britanac potro¹io je svoj dobitak od pre 12 godina, u iznosu od èetiti miliona evra i vratio se na posao koji je napustio kada je dobio d¾ekpot.

Antonuèi je potro¹io svoj dobitak na brod, noæni klub, luksuznu robu, a imao je i dva neuspela poslovna projekta. Mnogo novca je oti¹lo i na brak sa modelom Keli Arkins, koji je trajao 12 sedmica.

"Nakon luksuznog ¾ivota sada radi isti posao koji je radio i pre 12 godina. Kupuje stari name¹taj i prevozi ga u SAD", pi¹e "Daily Mirror".

On je izjavio da je imao divno iskustvo zahvaljujuæi novcu koji sam dobio na lotou, ali da ne ¾eli da umre bogat.

"Posedujem mnogo deonica, ali gotovine nemam. Ali, dok god sam zdrav i imam bocu dobrog vina, ja sam sretan", ka¾e Antonuèi.

(MONDO)

mikele

Не знам шта да кажем.Да ли је овај човек будала што је спрцао сву лову,а да није ништа зарадио(једино можда те деонице) или да је шмекер јер и поред тих деоница он хоће да ради.
У дилеми сам. :hmm

Roben

По мени је шмекер. Једном се живи а лова како дошла тако и отишла

Wolf


Masha

Pa ja bih se potrudila da sa dobijena 4 miliona do kraja svog zivota zivim lagodno i da mogu nesto i deci da ostavim. Osecala bih se jako lose da posle toliko novca dobijenog, sto se kaze, na lepe oci svojoj deci ne obezbedim lagodnu buducnost. Dobro, ja mozda razmisljam mnogo unapred, ali ne bih bila srecna da se vratim na staro i ne bi me usrecilo ni najkvalitetnije vino na ovom svetu jer bih se osecala nesposobno.

Duke

Neko zna, a neko jednostavno ne zna sa parama...

Ko zna vrlo ce ih brzo zaraditi i da ih nema, a ko ne zna vrlo ce ih brzo potrositi i kada se pukim slucajem nekako domogne...

malena

Covek definitivno ne zna pametno da iskoristi novac... Ko zna nema novca za pametne investicije,a ko ima ne zna sa parama...  :hmm

Darker

Hmmmmmm, hoæemo sad da ulazimo u filozofiju? A ¹ta ako on ne vidi neku vrednost u novcu, i ako je za njga vrhunska sreæa da sedi i cirka vino... Ja mislim da je onda on pametno ulo¾io svoj novac;-)

hulio_salinas

Mozda se covek samo zasitio tog drustva? Hehehe.

Maslacak

Quote from: Darker on 14-05-2007, 12:59:43
Hmmmmmm, hoæemo sad da ulazimo u filozofiju? A ¹ta ako on ne vidi neku vrednost u novcu, i ako je za njga vrhunska sreæa da sedi i cirka vino... Ja mislim da je onda on pametno ulo¾io svoj novac;-)

upravo to :happy:

Al-Jasmina

Pa barem nije kupio tramvaj :>

Sta znam,
lepo je sto je on srecan,
a novac je takav- techan
i vrlo druzeljubiv-
pa njemu je u prirodi da ide iz ruke u ruku i druzi se :>

Licno - s Mashom se slazem 100%
a valjda mu to dodje neko kucno vaspitanje
da se bude odgovoran sa finansijama-
ili je to prosto zensko poimanje :wink:

Masha

Quote from: Darker on 14-05-2007, 12:59:43
Hmmmmmm, hoæemo sad da ulazimo u filozofiju? A ¹ta ako on ne vidi neku vrednost u novcu, i ako je za njga vrhunska sreæa da sedi i cirka vino... Ja mislim da je onda on pametno ulo¾io svoj novac;-)
Pa sto je onda 12 godina ziveo luksuzno? Sto nije sedeo i cirkao vince, a pare dao u, recimo, humanitarne svrhe?  :wink:

Darker

Pa 12 godina je cirkao preskupo vino;-)

AquArius

easy come
easy go

mozda je u tome lepota
mozda je u tome glupos' ..

Al-Jasmina

sve zavisi od toga ko ga i iz kog ugla posmatra-
kad kazemo da je glup
to kazemo jer bismo mi s tim novcem zeleli nesto bolje da uradimo
(bolje s nase tacke gledista)