Mamini sinovi

Started by Darker, 14-05-2007, 12:48:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

stef


Luximus

Nisam mamin sin, ali ne dam da mi niko dira mamu! :)
Majka je svetinja, a svetinje se ne diraju! :)

Al-Jasmina

[off]nastrada otac ako dodirne svetinju.
muchenik[/off]
:trfr:



Luximus


Darker

E, da, ok je to biti edipovac, ali se je¾im likova koji su u Ðeliæevom fazonu, ¹to reèe Katarina :K
mislim, edipovac je onaj koga majka brani, a ne onaj koji brani majku :K
Ti su samo sirovine  :plez

wolfeitzckie

wrong my friend, edipovac brani kevu isto toliko jako kao i ona njega, ONA MU JE NEOPHODNA.

Luximus

A neophodna je samo debilima. Debile ne treba nazivati "maminim sinovima". Debil je debil po definiciji.

Darker

E pa sad luximus, neæemo se vreðamo :K

tarantulica

Isto, samo malo drugaèije...  :>

Како она бира партнера

На женин избор партнера утиче начин на који се њен отац односио према њој

Колико год било тешко прихватити ову чињеницу, она је тачна и гласи: на женин избор партнера у знатној мери утиче начин на који се њен отац односио према њој. Истраживање спроведено под окриљем једног америчког универзитета потврдило је раније веровање да жене према којима су очеви у детињству били брижни, предани и посвећивали својим кћерима довољно времена врло често бирају партнера који их физичким изгледом подсећа на оца. Истраживањем нису биле обухваћене жене које су имале лош однос са очевима. Објава овог открића у часопису „Human Behaviour” помаже у разумевању енигме на који нас начин одређени тип особе привлачи. Ово сазнање веома ће користити у подручју психологије које се бави брачним саветима и саветима психолога за избор партнера.

Жене које су учествовале у истраживању биле су замољене да оцене у којој их мери привлаче лица мушкараца с фотографија које су им показане, и да истовремено оцене начин на који се њихов отац понашао према њима у детињству.

Психолози су установили да су жене које су имале позитивнији и бољи однос с оцем у детињству изабрале мушкарце с фотографија који су личили на њихове очеве.

Још одраније се веровало да већина људи бира партнера сличног свом родитељу, зато што су мајка и отац прве особе од којих дознајемо како изгледају припадници људског рода, али ово истраживање показало је колико емоција има у доношењу одлуке о избору брачног партнера и колики је значај улоге њеног оца у њеној одлуци да баш вама поклони своје срце.
Д.П.
[објављено: 26.08.2007.]

Политика

dirigent

Moja mama je bila dobra riba u svoje vreme , ali ne znam sto bi se opredeljivao po tom osnovu??? Mozda za devojke vaze druga pravila...

philoserbiana

sto roditelji znaju da upropaste dete-buduceg coveka to niko ne moze u zivotu... :shock
nije dobra prevelika vezanost za roditelje.treba ih postovati,ali graditi svoj zivot i to im staviti do znanja.narocito majkama koje imaju neodoljivu potrebu da se mesaju i turaju nos gde mu nije mesto.

dirigent

Imas pravo vala . Meni je moja majka uvek cinila kojekakve `usluge` zauzimala se za mene ,lobirala kod ovih i onih za neke stvari koje su meni znacile koliko i poslednja svirala u rupi. Pa mi je posle prebacivala kako sve cini za mene , a ja ispadoh nezahvalan i neradnik. A sve sto sam ja `postigao` u zivotu je lepo ali potpuno kojesta i bezveze i bez ikakve perspektive.
      Tako da znate farmaceuti rad sa vasim horom je svakako beskorisni promasaj , i nadam se da ce `tako` i ostati jos dugo dugo vremena.
     
       Zato kad keva krene pricu - znam sta je za tebe najbolje- treba povuci istog momenta crtu , ako treba i drasticno (ja sa svojom nisam govorio niti je video godinu dana), da se zna ko svojim zivotom upravlja , a ne da roditelji ostvaruju svoje propale ambicije preko svoje dece.
      Posle se sve izgladi i dodje na svoje mesto , ali majke treba u momentu kad zacrtas sta hoces u zivotu oduciti od majcinstva.

pig_am_am

 :K kakav ugao! :K
ali sve je istina.

nisu majke krive za "mamine sinove" vec ti sto nemaju m**a da se otrgnu od iste.

svaka cast dirigentU :K

Smrda

sorry piggy,ali ja bas mislim da su zene krive,jer one vaspitavajau tu decu.,..tj te sinove...
treba ih nauciti da budu samostalni...
e sad,retko su oni koji to sami prepoznaju pa preskoce Edipa ...uz takve majke pored sebe...

pig_am_am

nista bre smrdi...cenim tudja misljenja  :wink:

a i ne razumem se puno u te mamine  :K